ארנבת בהריון

מאקו

New member
ארנבת בהריון ../images/Emo26.gif

איך יודעים שארנבת בהריון האם צריך לבודד אותה ואת הגורים מהזכר לאחר ההמלטה תודה מראש

natalyrst

New member
../images/Emo13.gif

היי... אני לא יודעת כל כך איך אפשר לדעת אם ארנבת בהיריון. אם היא והזכר הזדווגו הרבה, סביר להניח שכן. תבדוק אולי אם הבטן שלה גדולה במיוחד.. אין לי ממש דרך אחרת.. כשהארנבת שלי הייתה בהיריון הבטן שלה גדלה ואני מציעה להפריד את הגורים והאמא מהזכר. אני הפרדתי, זה בטח לא יזיק עדיף לתת לאמא ולגורים את השקט והשלווה שלהם בהצלחה!

האפי לי

New member
אין צורך להפריד

אם מגיעים למצב שצריך להפריד סימן שמלכתחילה הכלוב קטן מידי או התנאים רעים וגורמים לארנבת לעקה ולחץ, ארנבות לא הורגות את הגורים בגלל זכר אלא בגלל תנאים רעים. כנ"ל ד"א גם לגבי אוגרים הכל שאלווה של תנאים ואני אומרת את זה מתוך נסיון! אבל מאז הגיל ההוא גיליתי עוד דבר והוא שאם אתם אוהבים את ארנבות המחמד שלכם ואכפת לכם מאיכות החיים שלהם תעקרו ותסרסו, או לפחות תסרסו את הזכרים כדי שלא יהיו גורים כי אלו מגיעים לחנויות ולפחי זבל ולהרבה מקומות רעים.

faith2

New member
אני דווקא בחיים לא הפרדתי..

היו לנו משהו כמו 7-8 המלטות
אבל מצד שני אצלי הם חיו כמו בטבע מקום גדול והייתה להם מאורה...אם זה המצב אצלך לא נראה לי שיש צורך להפריד...אבל אם אתה מחזיק אותם בכלובים ממוצעים אולי כן, במצב כזה אין לי שמץ...

למעלה