ארנבון בכלוב חצר...

yuval191

New member
ארנבון בכלוב חצר...

שלום ! יש לי ארנבון בן שישה חודשים שעד כה גידלתי אותו בבית לפני שבוע אמא שלי חטפה ג'ננה ולא מוכנה יותר שנחזיק אותו בבית, אני לא רוצה למסור את הארנבון כי נקשרתי אליו מאוד והוא אלי (ולא מוכן שאף אחד מלבדי ירים אותו). אני גרה בבנין משותף בקומה ראשונה אך יש לנו חצר, אני יכולה לגדל אותו שם (בכלוב גדול, ומוצל, עם מחסה, אריח קרמיקה לקירור, בקבוקי מים קפואים וכו')? האם הוא יהפוך לתוקפני כתוצאה מכך שהוא לא בבית (כמובן שאני אדאג להעלות אותו ולשחק איתו לפחות כמה שעות ביום )? האם הוא יהיה תוקפני אם אני אביא עוד ארנבון זכר (גם בן 6 חודשים)? אשמח לשמוע תשובות במהרה! ותודה רבה רבה מראש ! נ.ב. צירפתי תמונה שלו...

VERED aha

New member
זה נשמע קצת מסוכן

בחוץ יש כלבים , חתולים , מזיקים , רעש , יותר סיכויים למחלות... הוא יכול גם להיגנב .. זה יכול להיות בעייתי , בחוץ לא אותם תנאים כמו בבית

zulli

New member
חצר מגודרת?

פרטית?של הבניין? למי יש גישה לחצר?

במידה והוא נמצא אצלך בחדר זה גם מהווה בעיה

עבור אימך ? אולי,בכל זאת,תנסי לשכנע אותה להשאירו ? תנסי להסביר לאימך ; שטלטלה לא טובה עבור ארנבון. הם נקשרים למקום ולאנשים שמגדלים אותם. שהוא ישאר איתך בחדר ולא יסתובב בכל הבית. שעדיף שישאר בחדר ולא מחוץ לבית בחום הלוהט בארצינו הקטנה והטרופה. חבל שלא פירטת יותר. הוא מקסים. תנסי להפעיל את כל השכנועים האפשריים. כשהיא רגועה ונינוחה. לא כשהיא נמצאת בלחץ. סה"כ זאת חיית מחמד כייפית. במידה ושכנועים לא עוזרים ואת בכל זאת, מעוניינת שהוא יהיה בחצר, רק אם זה לא מהווה לו סכנה, מחיות טרפה כמו שפורט כאן. שהוא לא יוכל לברוח, להגנב, וכיוצ"ב. הוא מקסים ! נקווה, שעזרנו עם עצותינו ולו במעט, הלוואי שלא תצטרכי למסור אותו.
נחזיק אצבעות ונשמח לפירוטים נוספים ועדכונים לגביו.

yuval191

New member
אמא שלי לא מוכנה להשאיר אותו מסיבה דתית ...

ואין מצב שאני משכנעת אותה ... אבל אין בעיה של גנבה וטורפים כי בהכל אני אדאג לטפל ... ואני אעלה אותו לבית לכמה שעות לשחק, הדאגה הכי גדולה שלי זה שהוא יהפוך לתוקפני ... הוא ארנב כ"כ מקסים!! הוא מסכים שאני ארים אותו למשך זמן ממושך וכ"כ מתפנק בניגוד להרבה ארנבים שראיתי!! אשמח לשמוע מה דעתכם ! ותודה רבה רבה על התשובות ...

טוטס

New member
את יכולה לומר לאמא שלך שאין שום מניעה

מבחינת הדת בגידול ארנבון בבית. ביררתי בעבר, שאלתי את כל מי שיש לשאול - ואין שום בעיה עם זה...למעשה, יש לי חברות דתיות (שגרות בישוב דתי) ומגדלות הרבהמאוד ארנבונים...

../images/Emo45.gif הוא באמת נשמע מקסים. אם תתני לו

תשומת לב, חום, אהבה, כל הטיפול הנדרש לארנבון גם בתנאים שאת מתכוונת לגדלו קשה לי להאמין שיהיה תוקפני.

למעלה