ארמונות אליזה

ארמונות אליזה

שלום בנות, אפשר לקבל המלצות על ארמונות אליזה ברחובות? אני ממש מתלהבת מהמקום, תמיד רציתי להתחתן בארמונות!!! - מה דעתכן? חבר שלי רוצה לסגור שם!!! אודה להמלצות!!

דנירוני

New member
ארמונות אליזה

בתור רחובותית,יצא לי לבקר שם בחתונה או שניים,בהחלט מקום נחמד,למרות שאני לא אוהבת אולמות סגורים אבל זה ענין של טעם...וגם תלוי מתי מיתחתנים

alonawedding

New member
את מדברת ברצינות? ראיתי גם בפורום

מתחותנים המקום ממש לא יאה ולא נאה עם כל הכבוד מקום עלוב ולא מתאים סורי על התגובה הישירה מדי

את צודקת....../images/Emo4.gif

זאת באמת תגובה ישירה מידי ולא כל כך לעניין... אל תשכחי שיתכן שחלק מחברות הפורום התחתנו או מתחתנות שם בעתיד, אם אני הייתי אחת מהן אז לשמוע משהי שקוראת למקום שבחרתי ושאני משלמת לו ממיטב כספי "עלוב", היה די מעליב בעיניי. יש דרך טיפה יותר "נעימה" להביע דעה שלילית.

alonawedding

New member
את כנראה לא מכירה את המקום

לדעתי המקום כבר לא עובד כל כך או בכלל הוא הוקם בשנות השמונים ישן ולא מחודש המחיר למנה שמונים שקל לדעתי יש מקומות הרבה יותר טובים עם אוכל יותר טוב תראי את האולם ברחובות אינטר שהיה המלך דוד פעם הוא מחודש ומדהים והאוכל טוב כך שומרים על מקום מעודכן

חן 3

New member
יש מקומות ברחובות יותר נורמלים

מקום מגעיל, הייתי שם באירוע ולא האמנתי לקיטשיות של המקום, הוא לא מעודן בערך משנות השמונים שהוא נבנה........

ט ו ש ה

New member
שתי תגובות מאד לא ראויות

זה בכלל לא משנה אם ראיתי את המקום או לא: יש דרך להגיד דברים, ויש את הדרך שבה נאמרו הדברים בשתי ההודעות האחרונות. יכול להיות שהמקום מחריד, קיטשי, מיושן - מה שלא יהיה, ועדייןיכול להיות שיש פה בנות שמתחתנות שם, ולכן גם אם מישהי חושבת ככה, אפשר לבחור מילים קצת יותר "דיפלומטיות" להביע את דעתכן. לא צריך לשקר, לא צריך להגיד שהכל נפלא, נהדר ומהמם, אבל בחייאת - "עלוב", "לא יאה", "מגעיל"... קצת רגישות לאנשים אחרים.....

למעלה