אריק או נמרוד - ההכרעה

E u r o b o y

New member
אריק או נמרוד - ההכרעה../images/Emo88.gif

הערב ב-20:30 ישודר הפרק האחרון של "השגריר - חמש יבשות" לפני הגמר הגדול. הערב נדע מי מהבנים, נמרוד או אריק, יצטרף למלודי ואפרת שכבר עלו לגמר. כל מה שקשור לפרק שישודר הערב, שרשרו לכאן בלבד

טלמ

New member
יהיה רק את הבחירה בין שניהם?

כי אני לא רוצה לפספס כלום בזמן שאני צופה באירוויזיון

leeo

New member
../images/Emo26.gif

היה די ברור שנמרוד יקח את המקום השלישי(הוא הכי טוב בלהיות על הגדר). מצלמה נסתרת בהחלט יכולה לגרום לך לחשוב ולשים לב למה שאתה אומר ואיך זה נאמר. היה מצחיק שמלודי חיפשה מתחת לעיתון את המצלמה הנסתרת
בהצלחה לכולם שבוע הבא, אני מקווה שכל המתמודדים יהיו הזדמנויות שוות ויעריכו אותם לפי הקרטריונים הנכונים. מעניין מה יהיו המשימות הסופיות(אחת מהן תהיה לנאום באו"ם, לא? מעמד לא פשוט..).

הם לא חתכו את ההצבעה?

זאת אומרת השופטים ישר אמרו את התוצאות בלי להגיד שום דבר על כל אחד... למרות שאני שמחה שנימרוד זכה אני גם קצת מרחמת על אריק כי אני יודעת שהוא באמת רצה את התפקיד..

לירווני

New member
איזה פרק יפה ../images/Emo13.gif

אהבתי =]] אני כ"כ שמחה שנמרוד עלהה!! אריק סופסוף הבין שלא היה משתלם להשוויץ כ"כ ולהגיד כל הזמן שהוא בגמר. איזה חמודה הייתה מלו שהזכירה את הקומונה
חמודה..

טלמ

New member
מה היה בפרק?

חוץ מהידוע: שנמרוד עלה!!! לא שאני מת על נמרוד, אני פשוט לא סובל את אריק טל

FrAnzY

New member
../images/Emo27.gif

בהתחלה היה תרגיל מלוכלך. כל מתמודד התבקש להגיע למשרד של במאי התוכנית. הבמאי הציע לכל מתמודד הצעה. לנמרוד הוא אמר שב"ביפ" רוצים אותו להנחיה, את אריק רוצים ככתב חוץ ב"סדר עולמי" והבנות כביכול קיבלו הצעה להנחיה בערוץ 2 או משהו כזה. אם אחד המתמודדים היה אומר שההצעה מקובלת עליו, הוא היה עף מהתוכנית. כולם אמרו שאם לא ינצחו - יקחו את התפקיד הזה כהצעה שניה. אחרי שהם עברו את המבחן בהצלחה, הבמאי אמר להם שזו עבודה בעיניים ושהם עברו את המבחן. (כמובן שזה היה כל אחד לבד). אם פספסת, תבדוק באתר של השגריר. בטוח יש את הקטעים של כל אחד. והדבר השני הוא התוצאות. נמרוד הגיע לגמר. שבוע טוב!

למעלה