"ארים ראשי"-שי גבסו
הקליפ

Cm 2004

New member
"ארים ראשי"-שי גבסו ../images/Emo41.gifהקליפ../images/Emo41.gif

מישהו ראה? מה דעתו? איך הקליפ? איך השיר? כל מה שיש להגיד על הקליפ החדש של שי גבסו! פה!

Cm 2004

New member
הוא בתוכנית המבוקשים של ערוץ 24

יומיים במצעד וכבר מקום 1! אני מאמין שהוא ישאר שם די הרבה! (גם במקום הראשון ובמצעד בכלל)! אז מי שרוצה יכול לראות את זה שם! ובטח ישדרו אותו מלא בערוץ... רק שאי אפשר לדעת מתי! חחח

Shani276

New member
קליפ באמת נחמד.מבשר על קץ הקליפים

מההופעות האקוסטיות בטקסים למיניהם. השיר עצמו לדעתי הוא שיר שמבטא את שיא היצירה שלו.שילוב המוסיקה האירית באמת מאוד יפה.טקסטואלית המילים היו יכולות להיות יותר חזקות משהו,כי הוא יכול,אבל המילים מתחברות מאוד יפה ללחן המצוין והשיר בסך הכל מאוד מרשים לדעתי.

noaa13

New member
זה לא הוא הלחין ת'שיר

הלחן הוא של אהובה עוזרי ומשה תעבדול אבל הטקסט הוא יפה לבחור יש כישרון ומקוריות לכתוב שיר בצורה מקראית השיר הכי יפה של שי גבסו .

Shani276

New member
לא אמרתי שהוא הלחין,אני יודעת

שהוא רק כתב את המילים,רק אמרתי שהלחן לדעתי מצויין והטקסט שלו מתחבר יפה ללחן.

tamar101

New member
מעניין למה השיר הזה הצליח פחות...

אני חושבת שבאחד הראיונות איתו, הוא טען כי מדובר בשיר אישי ועמוק, והפריע לו שהפופולריות של ארים ראשי הייתה פחותה מיום ועוד יומיים ומזו של המילים החסרות...

noaa13

New member
אתה צודק אבל" יום ועוד יומיים "

ו"המלים החסרות " יותר קליטים אני אישית לא מפסיקה לשמוע את "ארים ראשי " זה השיר הכי יפה בדיסק .

Shani276

New member
"יום ועוד יומיים" שיר לא משהו בלשון

המעטה.באמת חבל ש"ארים ראשי" פחות פופולרי,אבל בסדר,צריך לתת את הזמן לקהל המאזין לקבל את השיר אליו.לדעתי זה השיר הכי טוב שלו מכל מה ששמעתי.אולי בגלל שהשיר הוא עם לחן שלא שומעים בכל שיר,ואולי בגלל שהמילים לא שטחיות ומובנות,אולי בגלל זה השיר נקלט פחות טוב.

noaa13

New member
ראיתי קליפ נחמד

למרות שחשבתי שזה יהיה ביותר סגנון שאנטי ואדמה וטבע כי חשבתי שעל זה הוא כתב תשיר אבל הקליפ יפה למרות הצורה המגוחכת ששי גבסו שר תשיר .

נ ע מ ה 3

New member
../images/Emo13.gif

מישהו ראה?
לא אני
מה דעתו?
מה דעתו של מי
חחח, סתם. אין לי מושג. איך הקליפ?
אי מניחה שאם שי גבסו מצולם שם אז יפה
איך השיר?
מ-ה-מ-ם-
(יש לי את הדיסק)