אריאלה ,נו נו נו

אריאלה ,נו נו נו

בסד מה קורה עם המפגש , אי אני צריכה להכין מקום לאוכל , ולתכנן לצום כמה ימים בשביל המפגש ,אז נו מה קורה ישנונית אין זמן קדימה ,עליזה

אני עובדת על זה עכשיו

תשלחי לי מסר עם הכתובת של האי-מייל שלך. תודה

אריאלה ,

בסד אני לא יודעת לעבוד אם אימלים ,בשביל אימל אני צריכה את חגי פה והוא בצבא ,אז אין סיכוי , לכן אפשר רק אולי לצלצל אליך הביתה , נגיד מחר בבקר ונירה מה קורה ,עליזה

shishir

New member
האמת שאני לא בעד מפגש

כי היה לי הרבה יותר קל אם לא הייתי מגיעה למפגש הקודם אני אישית הייתי מרגישה יותר פתוחה לשתף במה שאני עוברת ותאמינו לי שהייתי זקוקה לספר כדי לשאוב עידוד

shimrit63

New member
שולחים לך את ספר העידוד השלם

והמנוקד באהבה רבה עם הרבה אור ושלוות הנפש אל דאגה אם יהיה כזה מפגש גם אני אצטרך להחשף לציבור וזה קצת קשה לי אז לא אוכל לכתוב כמו שאני כותבת אלא בצורה יותר רצינית!!!

shishir

New member
שימרית אסור לך לשנות את הכתיבה שלך

אני מאוד אוהבת איך שאת כותבת ודווקא אם יש דברים לא כל כך רצינים וזה מעלה חיוך זה חשוב ביותר יש מצווה יותר גדולה מלשמח מישהו?

shimrit63

New member
יקירה אם זה עושה לך טוב אני שמחה

והינה ברגע זה עלה לי משהו שמחת הלב ה' יתברך נותן לנו כח לשמוח ה' יתברך נותן בנו כח לרקוד ה' יתברך מקור הטוב והמטיב אורו החזק משפיע עלינו הוא מקור השמחה והאור יעזור לנו במצבים הללו: בשעות העצב - לשמוח בשעות הבכי - צחוק בשעות הצער - לרקוד בשעות הדאגה - צהלה בשעות המכאוב - רק טוב איך זה????????

מצטרפת לשישיר. שמרית אסור לך!

בשום פנים ואופן שלא תעיזי לשנות את סגנון כתיבתך! דוקא הסגנון הזה גורם לאנשים להתחזק ביראת השמים שלהם.

giingiit

New member
אבל שישיר, אני מ-ת-ג-ע-ג-ע-ת

אליך, מה גם שהפסקת לבוא ללמוד אצלי.... אז מתי ניפגש???

שישיר יקירתי, הרגשתי בזה.

לכן, אני מצטערת שהתחלנו מלכתחילה עם המפגשים האלה. הפורום שלנו הוא פורום תמיכה ואם ההיחשפות שבעקבות המפגשים גורמים לאנשים להיסגר במקום להיפתח יותר - אז יכול להיות שלא צריכים להיות מפגשים בפורום שלנו. כואב לי שבגלל החשיפה שלך במפגש את לא יכולה לשתף אותנו במה שעובר עליך

אתמול שלחתי לכולם מכתבים

כלומר, לכל מי שמצאתי את האי-מייל שלו. אבל, אחרי שקראתי את השרשור הזה ואחרי שקראתי עוד כמה מכתבי תשובה שהגיעו לי לאי-מייל, אני מתחילה לחשוב שמפגשים בפורום שלנו זה לא כ"כ רעיון טוב. הפורום שלנו הוקם כפורום שתמיכה. אם המפגשים פוגעים ביכולת הפורום להיות פורום תמיכה ויש אנשים שבגלל המפגשים לא יהיה מסוגלים להשתפך בפורום כבעבר או לכתוב בפורום כבעבר, לדעתי האישית, כל המפגשים האלה לא שווים. אז תגידו: יבואו רק מי שרוצה מפגש, שמרגיש בנוח עם זה. הבעיה היא שיבואו גם אחרים שרוצים למרות שמפגש לא יעשה להם טוב וזה יזיק לכתיבה שלהם בפורום. גם כל הרעיון של המפגש עם המשפחות לא כ"כ רעיון טוב מהסיבה שאולי יהיו אנשים שבגלל שפגשנו את המשפחה שלהם הם ירגישו לא נעים לכתוב עליהם במידה ויש להם בעיה והם ירגישו צורך באוזן קשבת. גם בזה יש חשש שהפורום יפסיק להיות פורום תמיכתי ויהפוך להיות חברתי וזה לא טוב. כמובן שאפשר להתארגן שניים שלושה אנשים למפגש פרטי ולא כמפגש פורום ולדעתי זה יפתור את הבעיות. אנשים לא ירגישו "לא נעים" עם אי ההגעה שלהם מכיוון שיהיו עוד שלא מגיעים. עד כאן ההיסוסים שלי והחששות שלי. אשמח לשמוע מה דעתכם

shishir

New member
אני מסכימה עם כל מילה אריאלה

אבל כל אחד לכשעצמו אם יש אדם שמסוגל להפגש ויודע בוודאות שזה לא יפריע לו לספר דברים בבקשה האמת שאני מאוד גהה בילדים שלי והייתי מאוד רוצה כן להיות במפגש עם כולם אבל לא שווה אם אני לא מסוגלת אחר כך לכתוב אז באמת בלי נדר כשיצא אני אפגוש אנשים מסויימים בפרטיות

shimrit63

New member
למה זה קשה כל כך המפגש

האם יש לזה הסבר הגיוני ההפך אני חושבת שכדאי לדעת עם מי מדברים בפורום וזה נחמד

יש אנשים שברגע שהם הופכים להיות

מוכרים גם בחיים האמיתיים, קשה להם לדבר על הבעיות שלהם אח"כ בחיים הוירטואלים מכיוון שמכירים אותם והם מתביישים. זה גורם להם חוסר נוחות.

אני אתן לך דוגמא

יש אנשים שלא מסוגלים לשפוך את שעל לבם לאנשים קרובים אליהם. לכן הם מעדיפים לכתוב את הבעיות שלהם במה שבנות גיל הנעורים מכנות: "יומני היקר". שם אף אחד לא מכיר אותם. שם הם לא ירגישו שמישהו מרכל עליהם מאחורי אגב וכו'. למעשה, מכיוון שלא מכירים את הבנאדם שעומד מאחורי המסך, האינטרנט מחליף את "יומני היקר". קל יותר לחלוק את הבעיות עם אנשים שלא מכירים אותך. כך אתה זוכה לאוזן קשבת אבל בלי החוסר נעימות שמסביב במידה והאדם היה מכיר אותך והיית נפגש איתו בכל מיני מקומות והיית חושב: "הוא יודע עלי ככה וככה דברים, מי יודע מה הוא יכול לעשות עם זה..."

למעלה