ארונות לחדרי שינה

ארונות לחדרי שינה
אני מעוניינת להחליף את הארונות בכל חדרי השינה.
ואשמח לעזרה במספר התלבטויות:
(*) האם לדעתכם, כדאי שבכל חדרי הבית יהיו ארונות אחידים מבחינת העיצוב שלהם או שזה לא מפריע שבכל חדר יש ארון שונה?
(*) האם בחדר שהיום משמש כחדר עבודה+חדר משחקים אבל בעתיד עשוי לשמש כחדר שינה הייתם מתקינים ארון עם דלתות הזזה? או דלתות שנפתחות עם ציר?
(*) אשמח להמלצות על חברה טובה שמייצרת ארונות איכותיים במחירים סבירים.

ושאלה נוספת, לא בעניין הארונות - איפה אפשר לקנות שטיח PVC יפה שיתאים למטבח? ובהנחה שניתן לקנות שטיח כזה במידות שונות - האם הייתם ממקמים אותו רק תחת הכיור, או לאורך כל הצלע שעליה יושב הכיור?

תודה מראש

מרי פופ

New member
אין מניעה שבכל חדר יהיה ארון שונה, אפשר גם כך וגם כך
מליצה בחום על הרדור או על זדקה.
אני לא אוהבת ארונות הזזה כלל, לא נוח לטעמי מתאים למקומות שאין ברירה.
אין לי מושג לגבי שטיחי PVC זה תמיד נראה לי עוד דבר לנקות ולא מונע לכלוך.

אם לא שטיחי PVC - אז מה היית ממליצה לעשות
כדי לשמור על פרקט במטבח?
&nbsp
ותודה על ההמלצה בעניין הארונות.
בשני חדרי שינה אני חושבת שאין לי ברירה אלא להשתמש בארון הזזה כיוון שהמיקום של הארון הוא בעייתי - בחדר אחד צפוף מאד ביחס למיטה, ובחדר השני קרוב מאד לחלון וכל פתיחה של הדלת היום מחייבת סגירה של החלון, ולכן נראה לי שארונות הזזה יהיו פרקטיים יותר. למה זה פחות נוח בעיניך?

גלמיש1

New member
יש שטיחי פי וי סי יפים בדוגמאות שונות
את יכולה להתחיל לחפש ברשת (למשל באתר LOOK ודומיו) .
שטיח כזה יכול לשמור מפני התזות משטיפת כלים וכו. אבל הבעיה של פרקט במטבח הרבה יותר משמעותית עם דברים שנשפכים ועם נזילות או הצפות שאז מדובר בכמות של מים ששום שטיחון לא יעצור, ו/או במים עומדים או מגיעים מלמטה...מלכתחילה זו טעות לעשות פרקט במטבח.

lab229

New member
יש בפייפר בלה שטיחי pvc יפים ובכל מיני מידות
לי יש שריטות עם כתמי מים על הרצפה אז תמיד יש לי שטיח. מעדיפה שטיח ארוך יחסית שיכסה חלקית מצד אחד מדיח ומצידו השני של הכיור.
ניקוי פשוט עם סמרטוט רצפה

מרי פופ

New member
לא כתבת שמדובר בלמינציה במטבח... אם כך שטיח יותר הגיוני
אגב, לגבי מה שגלמיש כתבה, עיצבתי כבר לא מעט בתים עם למינציה בכל הבית כולל במטבח, מדובר על מטבחים שעומדים כבר שנים ועם רוב הלקוחות אני בקשר אז אם הלמינציה איכותית ואין נזילה/הצפה אין שום בעיה לאורך השנים.

מרי פופ

New member
האמת שהסקתי כך
אבל אם זה פרקט עץ אז הוא עמיד יותר למים
את הפרקט אצלי בבית אני מנגבת בסמרטוט ממש רטוב בלי בעיה.

גלמיש1

New member
ניגוב זה לא בעיה. אבל מה שכתבתי זה שמים עומדים
(כמו שיש לפעמים במטבח) או כוס שנשפכת, או הצפה (מדיח? צנרת?וכו) זו בעיה רצינית.
גרתי בכמה דירות עם פרקט עץ (בחו"ל) וברובן במטבח היה ריצוף אחר. באחת שהיה פרקט במטבח היו נזקים, לוחות מעוקמים/מנופחים סביב הכיור, מתחת למדיח וכו. עץ שמשחיר בקצוות איפה שעמדו מים וכו. (ודוקא מדובר על בית בלי ילדים, שגרים בו זוג פנסיונרים פדנטים...).
לדעתי - לא שווה את הסיכון.

אכן מדובר בלמינציה
לעניין הצפות ונזילות - הן עושות נזקים גם לארונות המטבח , אז אני מקווה להימנע מהן בכל מקרה ��
&nbsp

למעלה