ארוך אבל שווה

dodib1

New member
ארוך אבל שווה

אלוהים שלום. ערב טוב . מצטערת אם העשן שעולה מכדור הארץ מפריע לך לישון.פשוט עןבר עלינו כאן למטה לילה לא פשוט.לא משהו רציני,אתה יודע. לא איזה שיטפון גדול שמטביע רבבות חיילים מצרים,לא איזה ניפוץ של שתי חתיכות אבן לשם הפאותוס, אלה משהו קטן,שאנחנו קוראים לו פיגוע. אלוהים,אתה יודע מה זה ילדים ,נכון? ילדים זה מה שאנחנו אחרי שאתה מביא אותנו לעולם ולפני שאתה מחליט לקחת אותנו ממנו.אז אתמול, 17 ילדים קטנים,כאלה שעוד הולכים לבי''ס,הכינו את עצמם לערב של כייף. הם התלבשו,הסתרקו התאפרו ויצאו למקום שבו הם חשבו שיהיה להם הכי טוב .ואתה יודע למה.? לשם שינוי הם לא חשבו על כול הבעיות שיש מסביבם,הם ידעו שיום שישי בערב ושהם הולכים למסיבה,וושם לא יקרה להם כלום. אבל הם טעו. כשהם עמדו בתור,עם הפאלפון ביד ועם שטר של 100 שקל מההורים בכיס,נעמד לידם אדם אחר,וברגע אחד החליט להרוג את כולם.ולהרוג את הנפש של עוד הרבה רבים אחרים שהיו שם.ושל הרבה משפחות. אז תגיד לי אלוהים,נהנת אתמול.? היה לך כייף לראות את כול הדם שנשפך על הריצפה המלוכלכת של הדולפינריום? היה לך כייף לראות ילדים קטנים נגמרים עוד לפני שהתחילו? היה לך כייף לראות 17 אימהות ו17 אבות מאבדים את הניצוץ בעיניים לעד ? אז נכון, הילדים רקדו ביום שישי בערב. אז נכון,הבנות לבשו שמלות קצרות ,ונכון ,אולי כל זה היה כדי ללמד אותם לקח .אולי אתה פשוט האבא המכה של כולנו בשמיים ,שבמקום לחנך את הילדים שלו הוא מרביץ להם. אלוהים,עשה לי טובה. קפוץ שניה לחדר ליד ותעיר את אללה.תגיד ששוב הצליח לו, ששוב עזרת לו. אבל אולי פעם אחת תזכור לבקש ממנו טובה חזרה?ואני לא מדברת על טובה של מטענים קטנים. אני מדברת על טובה של שלום. של שקט. של חיים. אלוהים יקר,אולי אני, מהבית הקטן שלי ,נקודה בגלאקסיית השמש,לא יכולה להבין את התוכנית הגדולה שלך. אבל בכול זאת אני רוצה לומר לך דבר אחד. אנחנו מתעייפים פה. אנחנו כבר לא מאמינים,אנחנו כבר לא יודעים מה לעשות, ואנחנו מאבדים מהר מאוד את כושר ההבחנה שלנו בין טוב לרע. ואם לא תשנה משהו לטובה פה, בקרוב תצטרך לברוא לך עוד עולם, כי פה לא יהיה לך עם מי לשחק. אלוהים, חיים זאת מתנה. ומתנות לא לוקחים בחזרה. תשובת האלוהים: ועכשיו בצר לך, את פונה אליי. ? בתי, הילדים היקרים לא נהרגו בגלל שנסעו בשבת. גם אולם השמחות לא קרס בגלל שרקדו ריקודים מעורביים. הילדים שנמחצו במגרש הכדורגל, לא נפצעו בגלל שנסעו למשחק בשבת. לעולם לא הייתי פוגע בילדיי האוהבים בגלל סיבות כאלה שוליות . אם הייתי רוצה שכול בוראיי יהיו אנשים אדוקים ושומרי מצוות, הייתי בורא אותם כאלה. הרי אני יצרתי אותם, זוכרת ??? לא. אני נתתי לכם את החיים במתנה , ויחד איתם נתתי לכם את הזכות לבחור , את היכולת להבחין בין טוב לרע , את האפשרות לעצב את האפשרות מתוך החומריים שאני יצרתי עולם משלכם. כול אלה שמתו בזמן האחרון , מתו בגלל הבורות, האנכויות,העצלנות והחולשה שלכם. מאוד קל לך לשבת ולכתוב מכתב תלונה, ולהטיח בי את מותם של הילדים החפים מפשע האלו. אני הבאתי לילדים האלו את החיים במתנה,יצרתי להם עולפ עם פרחים,טכנולוגיה ואהבה . מה את עשית למענם? אם את רוצה שלא ירצחו ילדים חפים מפשע - צאי למלחמה או בחרי בשלום. אם את רוצה שריצפות לא יקרסו - פעלי להחמרת התנאים להיתרי בניה. אם את רוצה שגברים לא יכו את נשותיהם - הילחמי על ענישה יותר מרתיעה. אם את רוצה שילדים לא ירמסו למגרש הכדורגל - דרשי את הורדת הגדרות או חנכי את חבריך . נתתי לכם פרחים - ואתם קוטפים אותם . נתתי לכם ים - ואתם מזהמים אותו. נתתי לכם מכוניות - ואתם נוהגים בהן בפראות. נתתי לנשים את היכולת ללדת - ואתם שוכחים אותם במכונית. נתתי לגברים חוזק פיזי - ואתם מכים נשותיכם. אני נותן לכם את הכלים , אתם יכולים לבנות בהם ארמונות או לנפץ קירות הבחירה היא שלכם, התוצאה על אחריותכם בלבד. נכון ילדתי,הבאתי לך את החיים במתנה . וכמו כול מתנה - את היא זו שתבחרי מה לעשות בה ואיך להשתמש בה בכול דרך שתבחרי, אני אביט בך מלמעלה ואוהב אותך תמיד.!!

הטייסת

New member
הוא אוהב את כולנו

ורק תיקון קטן ועצה גם. אלוקים ברא אותנו עם חופש בחירה ע"מ שהנשמה לא תרגיש כפויית טובה. נכון שהבחירה בידינו אבל ניתנה לנו תורה ואנו מחוייבים ללכת בדרכיה וחוקיה ולשמור מצוות ה' , להיות יראי ה' לעשות הכל לשם שמיים. נכון שצריך לשמור על כל מה שנתן לנו , על הים ,על העצים והפרחים, על משפט הצדק אבל בתורה רשום איך לעשות משפט צדק ומהם העונשים ולהבדיל אלפי הבדלות השכר. כי אם עושים טוב, מקבלים טוב וכך חלילה על הרע. ועצה קלה - הרי אין חולק שהנשמות שלנו נוצרו ע"י ה' ואם ה' נתן תורה,תורת אמת ע"מ שנשמור אותה ונתווה את חיינו לפיה אז נראה לי שצריך לפעול לפי חוקי היצרן. למיקרוגל ,להבדיל אלפי הבדלות יש חוברת קטנה ואנחנו? בני אדם לא?

dodib1

New member
תשמעי

אני לא חוזר בתשובה או משהו כזה אני כבר בדת כמה שנים נכון שהתחלתי להתחזק אבל גם זה קצת מזמן הבאתי את זה כי איזה אחת שמנסה להתחזק הראתה לי את זה ולא יודע זה עשה לי טוב כזה

למעלה