ארוך אבל שווה

new sol

New member
ארוך אבל שווה

משתמשי מחשבים רבים, ואם לדייק כנראה כולם, התנסו בחוויה הידועה בשם סקס > וירטואלי. מדי יום מיליוני אנשים בעולם נכנסים לצ'טים ומקיימים יחסים דרך > המקלדת ומותירים אותה דביקה. > > > באופן רגיל נוטות שיחות הזימה הללו לדבוק בז'רגון שנשמע לקוח משיח בין שני > טכנאי תחנת שאיבה ב"מקורות". יש כאלו שיישבעו כי שיחות הסקס האלו מביאות אותם > לריגושים עילאיים. אותי זה בעיקר מצחיק. לפני כשבוע הגיע לשולחני, כמו שאומרים, > תעתיק של צ'יטוט שכזה, סטנוגרמה של התכתבות וירטואלית בין נקבה להוטה לזכר שלקח > את המעשה למקום אחר. להנאתכם. ילדים, לעצום עיניים. > > > תוקע: "היי שופעת, איך את נראית?". > > > שופעת: "אני נשית מאוד, חלבית, שופעת במקומות הנכונים. כרגע אני לבושה בחצאית > מיני וחולצת משי אדום שמתפקעת על שדיי המלאים. איך אתה נראה?". > > > תוקע: "אני 1.85 מטר ושוקל 59 ק"ג. אני עם משקפיים, מכנסי טריינינג כחולים > והטי-שירט שלי מוכתמת באמבה מהשווארמה שאכלתי מקודם. זה מריח מוזר, אבל הכלי > שלי זה מקדחת בטון". > > > שופעת: "אני רוצה אותו, בא לך לתקוע אותי?". > > > תוקע: "או.קיי". > > > שופעת: "אנחנו בחדר השינה שלי. מוזיקה רכה מתנ גנת במערכת, הנרות מפיצים אור > נעים. אני מביטה לתוך עיניך, מחייכת. ידי יורדות לגבריותך ומתחילות ללטף בחמדה > את הבליטה העצומה והריחנית שלך". > > > תוקע: "אני בולע רוק, העיניים שלי שורפות מרוב זיעה". > > > שופעת: "אני מושכת את חולצתך, נושקת לחזך". > > > תוקע: "עכשיו אני מתיר את כפתורי חולצת המשי שלך, הידיים שלי רועדות". > > > שופעת: "אני נאנחת בעונג. זורקת את ראשי לאחור. המשי הקר מחליק מגופי החם, אני > משפשפת בעוז את בליטת הגבורה שלך. מהר יותר. מושכת ומרפה". > > > תוקע: "הידיים משקשקות לי, מרוב עיוות אני בטעות קורע חור בחולצת המשי שלך, אני > מצטער". > > > שופעת: "זה בסדר, היא לא הייתה ממש יקרה. אני לובשת חזיית תחרה שחורה, שדיי > הרכים משוועים למגע ידך ולרטיבות לשונך". > > > תוקע: "איזה באסה, אני לא מצליח לשחרר את אבזם החזייה. הוא תקוע. יש לך > מספריים?". > > > שופעת: "אני לוקחת את ידך ומנשקת ! אותה בחושניות. אני נשענת לאחור ומשחררת את > האבזם. החזייה נושרת לצד גופי. האוויר מלטף את שדיי, הפטמות מזדקפות לקראתך, > אני רטובה כאוקיינוס סוער". > > > תוקע: "איך עשית את זה? אני מרים את החזייה ובודק את האבזם". > > > שופעת: "אני מתפרקדת על המיטה. או בייבי, אני רוצה להרגיש את הלשון שלך משוטטת > על גופי". > > > תוקע: "אני עוזב את החזייה ומלקק את שדייך". > > > שופעת: "אני מריצה אצבעות בין שערותיך, נושכת בתנוכי אוזנך". > > > תוקע: "אני מתעטש בפתאומיות. החזה שלך מכוסה בנתזי רוק וליחה שלי". > > > שופעת: "מה?". > > > תוקע: "אני מצטער, באמת. אני משתמש בחולצת משי שקרעתי ומנגב את שדייך הנפלאים". > > > שופעת: "נו טוב. אני מושכת את מכנסיך מעליך ומשפשפת בגסות את איל הפלדה המאיים > שלך". > > > תוקע: "אני צורח כמו ילדה קטנה. איייייי. הידיים שלך קרות". > > > שופעת: "אני מסירה את חצאית המיני, הפשל ממני את תחתוני החוטיני שלי". > > > תוקע: "אני מושך את התחתונים שלך בשיניים. הלשון שלי חודרת לתוכך, מקימה מאחז > לא חוקי בתוכך. פנימה ה! חוצה. אני נוגס בך". > > > שופעת: "זה טוב". > > > תוקע: "רגע... אממ... כחח... חכי רגע". > > > שופעת: "מה קרה?". > > > תוקע: "נתקעה לי שערה בגרון. אני נחנק". > > > שופעת: "אתה בסדר?". > > > תוקע: "כחכחכחכ... שנייה... אני עובר התקף שיעול קשה, אני כולי אדום". > > > שופעת: "אני יכולה לעזור?". > > > תוקע: "אני רץ בפראות למטבח. אני נחנק. נתקל בשולחן כשאני מח פש כוס. איפה את > שמה את הכוסות שלך?". > > > שופעת: "בארון מעל הכיור". > > > תוקע: אני לוגם כוס מים. זהו. ניצלתי". > > > שופעת: "חזור אליי, מאהב". > > > תוקע: אני שוטף את הכוס ומייבש. מחזיר אותה לארון וחוזר לחדר השינה. רגע, חשוך > פה. נאבדתי, איפה את?". > > > שופעת: "הדלת האחרונה משמאל בסוף המסדרון". > > > תוקע: "מצאתי". > > > שופעת: יאללה, בוא כבר, אתה בכלל כאן? אני נוטפת, רוצה אותך נואשות". > > > תוקע: "גם אני". > > > שופעת: "אני מורידה את מכנסיך ומנשקת אותך בתשוקה. גופותינו העירומים מתחככים > זה בזה, אני עולה על פניך". > > > תוקע: "הי ! הי, חכי רגע, התחת שלך דוחף לי את המשקפיים לתוך המצח, אני עלול > להיחתך". > > > שופעת: "אז תוריד כבר את המשקפיים". > > > תוקע: "בסדר, אבל בלעדיהם אני ממש עיוור. אני מניח אותם על שידת הלילה". > > > שופעת: "אני נעמדת על ארבע, בוא אליי, כנס בפתחי". > > > תוקע: "שנייה... אני חייב להשתין. אני מגשש את דרכי בעיוורון לכיוון השירותים". > > > שופעת: "תמהר או שתעוף". > > > תוקע: "אני מוצא את השירותים. חשוך שם. אני ממשש את דרכי לאסלה, מרים את הקרש, > אחח נעים". > > > שופעת: "דפוק אותי כבר". > > > תוקע: "סיימתי. אני מחפש את הידית כדי להוריד את המים, אני לא מוצא. אוו... > אוו... סליחה". > > > שופעת: "מה עכשיו?". > > > תוקע: "אני קולט שהשתנתי לתוך סל הכביסה שלך. אני מצטער שוב". > > > שופעת: "מההההה?". > > > תוקע: "הנה הנה חזרתי. עכשיו אני אשים... את יודעת... את הדבר... הזה... את > יודעת... בתוך הדבר של הנשים שיש לך". > > > שופעת: "כן כן כן כן... תעשה את זה סוף סוף... אני מניעה את ישבני בקצב > הסלסה... יאללה תן לי אות! ו... כנס אליי כבררר". > > > תוקע: "אני אוחז בחוזקה בישבנך החלק. כל כך נעים לי. הופס... יש לנו בעיה". > > > > שופעת: "מה הפעם?". > > > תוקע: "אני ביזיון מוחלט. אני רפוי ודביק כמו ספגטי אלפרדו". > > > שופעת: "אני נעמדת, מסתובבת אליך, מבט המום על פניי, צא לי מהפרטי". > > > תוקע: "אני מושך כתפיים בחוסר ישע. אני צריך את המשקפיים שלי לראות מה קרה. רגע > רגע, חכי... אני פוזל במאמץ כדי למצוא את המשקפיים על שידת הלילה. אני ממשש > ומפיל על השטיח מכל ספריי שיער, תמונה ממוסגרת ונר". > > > שופעת: "אתה מוכן לעזוב אותי לנפשי?". > > > תוקע: "מצאתי את המשקפיים. אני שם אותם. אלוהים... אחד הנרות נפל על הווילון > והוא עולה באש. אני מצביע על הווילון ה בוער בהלם ובזוועה". > > > שופעת: "לך לעזאזל, אני מתנתקת, יא אפס". > > > תוקע: "אמא'לה... השטיח עולה באש... או לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא". > > > שופעת התנתקה. >

גמרתי...

גמרתי...לקרוא את ההודעה כבר בשורה השנייה. סייבר לא עושה לי את זה. ניחא, אם שומעים.... אין כמו הדבר האמיתי !!
.

למעלה