ארוחת ראש השנה -ארוחה משולבת

דפוש

New member
ארוחת ראש השנה -ארוחה משולבת

היי לכולכם, התגעגעתי אליכם. מה לעשות כמו כולם מתכוננים לראש השנה, אלא שהשנה פעם ראשונה אחרי 17 שנות נישואים עושים את החג אצלנו (שתי המשפחות האשכנזים והמרוקאים). מדובר בכ- 20 איש בעלי טעמים שונים והאתגר הוא רב. כבר שבוע אני יושבת על התפריט של ראש השנה ומתכננת אותו כך שיתאים לכל החבורה המעורבת הזאת (שגם ילדים כלולים בה). את כל הסיפור בפירוט אני מצרפת בקובץ . תקראו עד הסוף כי בסוף יש לכולכם ברכות לשנה החדשה. לקח לי שעות להקליד, והייתי רוצה לשמוע את חוות דעתכם(נו ואולי גם אזכה באיזה פרס....) דפוש.

הרברונן

New member
יפה ומושקע. ניכר שעבדת קשה. אני

הייתי משנה שני דברים קטנים: א. מוסיף סלט ירוק גדול (לטעמי חסר) ב. הייתי מוסיף על האורז גם תערובת של שקדים ודובדבנים או פיסות תמרים, לחגיגיות ולמתיקות לקראת השנה החדשה. כל טוב, רונן

עוגלידה

New member
יפה , מושקע וטעים, אני הייתי מוסיפה

למנה השלישית איזשהי תוספת של ירק מבושל כמו שעועית ירוקה או צימס ולמרוקאים יש את הצימס שלהם ששכחתי איך קוראים לו. או זתים מבושלים , בקיצור ירקות קצת חסר גם במנה הראשונה ירקות חיים טריים. כל הכבוד לך בהצלחה שנה טובה

דפוש

New member
תודה על התגובות,

בקשר לירקות, כמובן שמתוכננים להיות על השולחן מס´ סלטים טריים אותם לא ציינתי מפני שזה מבחינתי קבוע בכל ארוחה. דפוש.

צוצונת

New member
דפוש גדול ../images/Emo3.gif

נראה פשוט מטעמים אחד אחד. שנה טובה,
שושה

למעלה