ארוחת בוקר באיזור המרכז עם שולחן גדול ?

veredvered

New member
ארוחת בוקר באיזור המרכז עם שולחן גדול ?

כבר כמה ימים מנסה למצוא מסעדה באיזור המרכז עם ארוחת בוקר שווה (עדיפות לבופה, לא חייב משהו מפוצץ) לכ13 אנשים לשישי בבוקר.

מגיעים אורחים מחול שמתגעגעים לירקות, סלטים וגבינות בארוחות בוקר בארץ (מה שחסר להם שם).

נתקלתי במקומות שלא הסכימו לשמור מקום(בנדיקט), שאין להם שולחן גדול (עלמה), פרסמו ארוחות בופה ושפותחים בשעה איקס ובפועל פותחים בשעה אחרת והבופה בוטל (דלידה), או שכבר מלאים (בליני).

אשמח לעוד רעיונות.
תודה

אכלתי ארוחת בוקר טעימה מאוד בפרנצ'סקה

בחוף ראשון...
אין בופה אבל הארוחה מאוד עשירה....

בקשר לשולחן הגדול, אולי יש להם בפנים (אנחנו ישבנו בחוץ והסתכלנו על הנוף היפיפה).
אולי ניתן לחבר כמה שולחנות בחוץ/בפנים.

ממליצה להתקשר ולבדוק.

מאוד נהנו והיה טעים.

inבאלי

New member
תנסי את מקום בלב ברעננה

עוד לא כתבתי ביקורת אבל הבופה שלהם הפתיע לטובה ונתן בסך הכל תמורה הוגנת.
אנחנו הייתי באמצע השבוע 15 איש ובסך הכל כולם נהנו.

נדמה לי שליד כפר סבא יש מקום בשם קמליה שזוכה גם הוא לתשבוחות.

החתולית

New member
לדעתי בבנדיקט הרצליה יש שולחנות גדולים

וחדרים פרטיים קטנים. יכול להיות שהם מוזמנים כבר.

עוד רעיון, הוא אחד המלונות הלא מפוארים: מלון טל, סנטר, סינמה, מלודי, ויש עוד.

mikadany1

New member
ההמלצות הרגילות שלי

1) מלון גילגל בת"א - חדר אוכל נעים ולא גדול, מה שנותן תחושה של יותר מסעדה ופחות חדר אוכל של מלון, בגג מול הים, ליד מגדל האופרה. לא בטוח בכלל שיהיה מקום בהתראה קצרה. יש קופון כאן = http://shavhe.co.il/?C=8368&S=4075&...בוטיק גילגל: 119 ₪ לבראנץ' זוגי משודרג בשישי!

2) מלון מרינה, גם כן בת"א מול הים. חדר אוכל גדול מאוד, רוב הסיכויים שיהיה מקום. ארוחת בוקר מוצלחת מאוד (מעבר לבופה הרגיל מקבלים גם חביתה לבחירה עם תוספות. קופון = http://www.groupon.co.il/deals/ono-...source=GPN&utm_medium=afl&utm_campaign=200080

מחוץ לת"א - קמליה בניר אליהו ליד כ"ס, עדנה בחצר ו - רביבה וסיליה ברמת השרון. כולן מומלצות. אני בספק לגבי האם יהיה מקום ל - 13 ליום ו' שהוא עמוס במיוחד. הסיכוי הטוב ביותר שלך לדעתי הוא במלון מרינה.

veredvered

New member
תודה רבה לכולם על התגובות וסליחה

שלא הצלחתי להגיב לפני. תפוז זרק אותי מהמערכת ולא רצה להכניס אבל העניין סודר.

בסופו של דבר הזמנתי מקום לרפובליקה של רוני מוטי.
מכיוון שהיינו שולחן גדול הם קראו לזה "אירוע" וסגרו לנו תפריט פיקס.
אמנם לא היה הרבה מבחר על השולחן כמובטח ולקח להם ה-מ-ו-ן זמן להוציא לנו אוכל (לא ברור למה) אבל האוכל זרם בסופו של דבר חופשי וכל מה שביקשנו קיבלנו ואפילו מעבר.

סך הכל תמורה מעולה למחיר!
מומלץ בחום

למעלה