ארהב בפעם הראשונה

ארהב בפעם הראשונה

אז סוף סוף הפסקתי להתעצל והלכתי לעשות ויזה.
מתכננים נסיעה ביולי (ירח דבש) שלושה שבועות.
יש לי שאלה מאוד ראשונית- מאיפה מתחילים לחפש טיסות?
אותם האתרים המדוברים? אקספדיה וכו'?
עוד לא החלטנו עם מזרח או מערב....
תודה!!

אודרי11

New member
קודם מגדירים לאן נוסעים...

אחר כך בודקים גם באתרי חברות התעופה, צריך להגדיר האם טיסה ישירה זה משהו שחשוב או לא למשל...

תודה לכם

כנראה שנלך על מזרח. הייתי כל כך מאושרת מהעובדה שאני יכולה לחפש כרטיסים
שלא הייתה לי סבלנות

סביר להניח שאבקר פה הרבה בזמן הקרוב.
שוב תודה

תותח9

New member
expedia, travelist

אם זו רק טיסה לניו יורק וחזרה זה די פשוט - אפשר ישר באל על/יונייטד, ואפשר לחסוך אם טסים עם נחיתת ביניים - רוסיה, אוקראינה ולעיתים גם איטליה וטורקיה

אם למשל אתם רוצים לטוס לאורלנדו או יעדים נוספים, לפעמים כדאי לטוס לשם ישר מאירופה ולחזור דרך ניו יורק או להפך

אז הוחלט על מזרח ארהב

אני מחפשת מסלולים באינטרנט ולא מוצאת כל כך
הנחיתה תהיה בניו יורק.
אשמח לעזרה
תודה רבה!

לאונידס

Active member
קשה לי להאמין שאין מסלולים למזרח ארה"ב

בכל מקרה:
1. לכמה זמן? עדיין 3 שבועות?
2. לא ממליץ גם לנחות וגם להמריא בניו יורק. יכול להיות שמסלול טיול מעגלי יהיה פחות יעיל מחד כיווני.
אגב יכול להיות שיהיה זול/יעיל יותר למשל לנחות באיזור הניאגרה (נניח באפלו) ולחזור מאורלנדו כשניו יורק על הדרך בתחבורה יבשתית.
3. תחומי עניין? כי אני יכול לשלוח אותך לשבוע עד עשרה ימים לאורלנדו ואז יסתבר שפארקי שעשועים ממש לא מעניינים אותך.
4. איזו עונה? מאוד חשוב.
&nbsp
כדי שלא תשארי עם כלום ביד וניו יורק בטוח במסלול (הלוך, חזור או שניהם) מציע שתתחילי בליקוט האטרקציות בעיר הזו.
אחרי שתדעי כמה זמן תרצי להיות בניו יורק יהיה קל יותר לדעת מה עוד בא בחשבון. יהיה הבדל גדול בטיול אם תהיו ב NY ארבעה או עשרה ימים.

תודה לך

מצטערת שאני לא מאורגת בכלל, בדרכ אני אל כזאת
זה טיול ראשון שלי לשם
ועד עכשיו נסענו רק לאירופה והיה לי הרבה יותר קל לחפש ולהמצא..
אכן אתה צודק מצאתי אבל לא משהו שאני יכולה להעזר בו מספיק...
הטיול יהיה 3 שבועות. אנחנו אוהבים מאוד טבע ואני כמובן קניות
החישוב הוא להיות בניו יורק 4 ימים. ולגבי פארקי שעשועים אני פחדנית אבל כן רוצה לדגום פארק אחד.
חשבתי לנחות בניו יורק ולחזור ממיאמי.

לאונידס

Active member
פרקי שעשועים של דיסני מיועדים לרכי הלב

אחוז הפעילויות האקסטרימיות מאוד נמוך, אפשר בהחלט לבלות בפארקים לא מעט ימים בלי לעלות על רכבות הרים.
יש עוד פארקים כמו sea world יש cape caneveral ועוד.
יש המון מה לעשות באורלנדו.
צפונה (לא רשמת עונה) גם כן יש המון מה לעשות. בוסטון שיקגו אגמי אצבעות ועד הניאגרה. אני הייתי מעדיף לנסוע כיוון אחד ולטוס כיוון הפוך.
&nbsp
קניות בד"כ פחות כדאי לעשות במנהטן, כדאי יותר בחניות זולות כמו טארגט או באאוטלטס.
&nbsp
טיסות הן אילוץ שאת פחות חווה באירופה אבל בארה"ב בגלל המרחקים הגדולים חשוב מאוד להתחשב בו גם מבחינת מסלול וגם מבחינת טיימונג.
מבחינת מסלול ממש חבל להמרח בדרכים "רק" עוד יומיים, זה 10% מהטיול שלך. כמה עולה לך הטיול? כמה זה 10%?
חבל לקבוע טיימינג לא מתאים. יכאב הלב לעזוב מקום כשהוא ממש לא מוצה וחבל להתקע במקום כשכבר אין מה לעשות. גם כאן אפשר בקלות לאבד יום-יומיים והרבה יותר.
לבטל ולשנות טיסות עולה לא מעט ואם התכנון לא טוב תצטרכו להחליט אם מבזבזים כסף או מבזבזים טיול.
&nbsp
אני מעריך ספונטניות אבל בטיול קצר (בארה"ב 3 שבועות זה קצר...) אפשר לאבד בקלות רבע (ויותר) מזמן הטיול בתכנון לא אידיאלי - וחבל.

למעלה