ארגמן, בצרה.

אביה02

New member
ארגמן, בצרה.

מחפשים טבעות. מהם סדר גודל של מחירים לטבעות דומות לתמונה המצורפת? ובכלל כדאי לסוע לשם בהשוואה למחירים של דיזנגוף?

אנחנו עשינו שם

עלה לנו בערך 1000 ש"ח לטבעת כמו שהצגת, מה שטוב שם זה שאת יכולה לשנות את הצורה/צבע/מרקם של הטבעת לפי בחירתך מה שאין בדיזינגוף למיטב ידיעתי, ובהתחשב בכך זה מחיר טוב.

meitaly6

New member
ברשותך קיפקיפ, תיקון קטן:

גם ב"בטבעת זו"שבדיזינגוף סנטר ניתן לשנות את כל האלמנטים הללו והמחירים הם די דומים.

בנניטה

New member
בכל חנות שהייתי...

גם ב"סתם" חנויות תכשיטים רגילות, לא מעצבים/יעודיות לנישואין אמרו שכל טבעת ניתן להזמין באיזה צבע/עובי/רוחב/גימור שנרצה.

בנניטה

New member
טבעות

היום הזמנו אצל תומר פלר. לפני שבוע היינו בארגמן. מודה שיש להם דברים יפים (ומבחר ע-נ-ק עד מבלבל), ואפילו היה לי קשה לבחור מה הכי יפה לטעמי, אבל חשבנו שהמחירים היו גבוהים מדי (בעיקר לטבעת של הבחור), ללא שיגידו לנו מה משקל הטבעת, כדי לדעת כמה בעצם אנחנו משלמים, ושתהיה אפשרות להשוות למקומות אחרים. בגלל שלא היינו שלמים, לא הזמנו והחלטנו להמשיך לחפש. היום ,כאמור, הינו אצל תומר פלר. לטעמי יש לו דגמים מאד יפים (ולפי התמונות ששמת אני יכולה להגיד לך שגם את תאהבי את הדגמים שלו). כל הישיבה אצלו בסלון , תהליך הבחירה היו מאד נעימים. בסופו של דבר הזמנו טבעת שעלו קצת פחות ממה שהינו משלמים בארגמן, אבל אנחנו מרגישים שאנחנו מקבלים הרבה יותר (מה גם שהטבעת שבחרתי אצלו יותר מיוחדת ממה שהייתי לוקחת בארגמן) בקיצור, כמו שהבנת- ממליצה עליו בחום. ואם את מתכוונת ללכת אליו ממליצה לך להתקשר אליו בהקדם כי הוא די עמוס.

אביה02

New member
היכן אפשר לראות עבודות שלו?

יש לו אתר?

בנניטה

New member
נדמה לי שאין לו

את יכולה להתקשר אליו. אולי במקרה יש לו תמונות שיוכל לשלוח לך במייל?

למעלה