ארגז תריס יצוק או אלומיניום

• פותח הנושא Aitz
  • פורסם בתאריך

Aitz

New member
ארגז תריס יצוק או אלומיניום

שלום לכולם , 2 שאלות : 1. הבנו שיש שתי אפשרויות לארגז תריס (לפחות בחלק החיצוני) הראשונה מאלומיניום שעליו שמים טיח (+ קלקר לבידוד) או לצקת 4 ס"מ בטון בארגזי התריסים. מה עדיף ? האם השמועות על זה שיש התפוררות טיח בארגזים מאלומיניום נכונות? 2. במקרה ויצרן התריסים שלנו עושה פתח שירות חזיתי ( ותכנונו הוא על ארגז תריס סמוי ומסילות סמויות) האם יש אפשרות סבירה להימנע מהפתח המכוער מעל בתקרה שבד"כ יוצא בעובי שונה.... האם למישהו יש טבלאות חיזוי לעובי ארגז התריס על פי סוג שלב התריס ואורך החלון ? תודה !!!

msvnk

New member
ללגבי הפתח החזיתי

אני יודע שקיימת אפשרות טכנית שהפתח שמשמש לתחזוקה יהיה מלמטה ושמקדימה אפשר יהיה פשוט לבנות כרגיל. נראה לי שזה יקר יותר, ושזה גם קצת מסובך יותר לאיש המקצוע לעבוד ככה, אבל לא אמור להיות בעיה לאיש מקצוע רציני.

Z ליאור

New member
אצלינו זה כך ...

אינו מייקר את ההבנייה ,התכנון לכך חייב להתבצע מראש היות ומצריך עובי קיר שונה .יוצא מקסים . עובי הפריקסט הוא נגזרת של סוג התריס וגודל החלון ,בחב' האלומניום השונות יש את הטבלה (וגם לאדריכל שלך צריך להיות).

Aitz

New member
עם מי?

הי ליאור , מכיוון שע"פ ההודעות אנחנו בונים באותו איזור ( ואף יתכן באותה הרחבה דרומית...) תוכל לשלוח לי עם מי עבדתם ?

Z ליאור

New member
עכשיו אני סקרן...

אנחנו עובדים עם פ.א כוכב . איפה אתם בונים? במידה ותרצה פרטים במסר .

למעלה