ארגון ידידים להצלת חולי כליות

Avraham F

New member
שאלות לגבי הארגון

למרות חשיבות הנושא וצורת הצגתו באתר הארגון, האם יש מי שיענה על השאלות הבאות ? האם ידוע מי עומד בראש הארגון ? ומה האינטרס האישי שלו / שלהם. האם ידוע מי מממן את פעילותו ? ומה מניע את המממנים שהרי אין תמורה ללא אגרה. מוזכרים אישים, רופאים ואחרים התומכים, האם הם מתביישים בעצם תמיכתם, שאינם מזדהים ? שני עו"ד ורופא (ז"ל) מוזכרים באתר בשמם כבעלי מאמרים, האם הם תומכי הארגון ? ההבטחות גדולות, האם יש להם כיסוי, או סיכוי, נגד החוק הקיים ? תודה מיוחדת לגב' ברכה שהביאה את הקישור. (לאחר שנמחק באתר העמותה)
 

Avraham F

New member
תשובות לשאלות

לאחר חקירה ודרישה, קיבלתי את התשובות הבאות: בראש הארגון (העמותה) עומד יהודי שאיכפת לו מהמצב העגום אליו נקלעו הממתינים להשתלה. האינטרס היחיד העומד בפניו הוא מצוות הצלת יהודים מרוע הגזירה של מוות במקום השתלה. הארגון עדיין בחיתוליו ושמות התומכים, רופאים, רבנים וכו', יפורסמו בהמשך הפעילות. האיש העומד בראש הארגון מוכר לי, כיהודי עיקש במטרותיו, בעל יכולת שכנוע יוצאת דופן. ההצטרפות לארגון, איננה על בסיס דמי חבר, אלא כדי להביע את התמיכה במטרות הארגון. אין מניעה להיות חבר בעמותה כלשהי במקביל עם חברות באירגון. הארגון יעבוד בשיתוף פעולה עם כל עמותה שתרצה בו. המאמרים המפורסמים באתר, פורסמו בעבר באינטרנט ומשמשים תמיכה במטרות הארגון. ההבטחות אמנם גדולות אולם הכיסוי להם, בהכירי את הנפשות הפועלות, הוא בעל סיכוי רב. לא יעזור למדיניות משרד הבריאות, בכל הקשור לחיי אדם, בהם הוא מזלזל במציאות של היום. אני אישית, מתכוון לעזור כמיטב יכולתי לארגון (העמותה) הזה - "ידידים להצלת חולי כליות (ע"ר) עמותה מס. 580506889 בברכת הצלחה בדרך.
 

שרית(^_^)

New member
תודה על הקישור ועל המידע

חתמתי על העצומה באתר והפצתי הלאה לכל מכריי. כולי תקווה שמישהו יצליח להזיז משהו מתישהו....
 
להלן בקשת הנהלת האירגון למען חולי כליה-הפיצו

אנו מודים לך מאד על נכונותך להצטרף למאמצים למען הצלת חולי הכליות בישראל, הננו להציג בפניך מספר אפשרויות לפעילות, בהתאם ליכולותך האישיות, בעתיד ניצור עמכם קשר נוסף בעזרת השם, בהתאם לצורך. 1.. חתום על העצומה המצויה באתר, והחתם עוד לפחות חמשה אנשים שיש להם זיקה לנושא, כמו חולי אי ספיקת כליות ובני משפחותיהם. 2. אם יש לך קשר לאישי ציבור או אנשי תקשורת שיכולים לסייע לנו בהבאת עמדתנו לתודעת הכלל, נא גייס אותם למענינו, או הפנה אותנו אליהם בהקדם. 3. באתר החדש, הנמצא בשלבי הקמה, פתחנו מדור בו מתבקש הציבור לספר לכולנו על הקשיים שחוו הוא ובני משפחתו בעיקר בהמתנה להשתלה, הדבר עשוי לתרום רבות להמחיש את המצוקה בה אנו נתונים בפני אלו שהנושא זר להם. במדור: "עובדות וסיפורים אישיים" 5. לאתר החדש נועד תפקיד חשוב בתהליך, אנא עזור לנו לקדמו, היכנס אליו לעיתים קרובות, בקש מידידך לעשות זאת, הכנס קישור של האתר למקומות בהם הנך רגיל לגלוש, באם ברשותך חומר כתוב, מאמרים וכדומה, נודה על שליחתם. 6. נשמח לקבל רעיונות נוספים לפעילות, כשהדגש על כך, כי פעילותנו כולה נעשית בהתנדבות מלאה! ללא שום מטרת רווח או טובת הנאה כלשהיא! איננו רוצים לנגוע בפרוטה, והמניע היחידי הדוחף אותנו הוא הדאגה הכנה לחולים אשר נחשפנו מקרוב לסיבלם המתמשך. תודה והערכה צוות הנהלת אירגון ידידים למען חולי כליה בישראל
 
איזה קטע - מצאתי את הסיפור שלי מצוטט באתר

מתוך פורטל מודיעין ניוז. לא מדוייק לגמרי אבל נכון בעיקרו. חסכו לי את העבודה.
 
למעלה