ארבע מחשבות על המצב (פוסט-אפ לסטודיו 60)

ארבע מחשבות על המצב (פוסט-אפ לסטודיו 60)

בראדלי ויטפורד מהמם.
ראיתי את הקטע עם בובת התינוק בגיליוטינה תוך כדי נסיונות הרדמה של הקוץ בידיים. נחנקתי מרוב צחוק עד כדי כך שהוא התעורר. מעבר לאירוניה הברורה, זה הופך אותי לאימא רעה ?
ידעתי שסורקין ממחזר בדיחות, אבל בפרק הזה היו כ"כ הרבה רמזים לבית הלבן - החל מזה שעוה"ד עובדת בחברת גייג' וייטני (היי סאם !), דרך single cell paramecium (פרס למי שמזהה את ההקשר), הפוסטר של הפיראטים מפנזאנס ובטח היו עוד כמה ששכחתי. מה זה, תרגיל למעריצים מתקדמים ?
ברור לי למה הסדרה יורדת. עם כל ההנאה שלי מהכתיבה של סורקין, זה פשוט הפסיק להיות מעניין ומצחיק. כמה אפשר להתעסק ברומנים של ג'וש וצ'נדלר ? היו פרקים מופלאים, אבל האחרונים...

sansi22

New member
טוב, עכשיו זה משגע אותי...

הרפרנס הזה לא ממש מוכר לי. ותאמיני לי, אני פחות או יותר מכירה את ששת העונות הראשונות בע"פ..

עונה 4,פרק College Kids

לפני Rock the Vote, דונה מונה בפני ג'וש את רשימת הלהקות שעומדות להופיע, וממציאה אחת מהן... נחשי איזו. Josh: "Who's at Rock the Vote?" Donna: "Aimee Mann, Barenaked Ladies, Chrissie Hynde, Sixpence None the Richer, Aaron Neville, Diamondback Whale, Daisychain, Next Big Thing, the Cruel Shoes and Single Cell Paramecium." Josh: "You've just been practising for when I asked the question, right?" Donna: "Yes." Josh: "And you made up the Cruel Shoes." Donna: "No, Single Cell Paramecium."

sansi22

New member
../images/Emo47.gif

סחטיין. אני רואה עכשיו בפעם הראשונה את העונה השביעית, כל ערב ביס
בהמשך לעונה השביעית.... איך שראיתי שהוא חזר הדבר הראשון שיצא לי מהפה... Sam.. Sam... the sunshine man, lay on the couch.. i'll do you right now

מאי26

New member
הקטע עם בובת התינוק הרס אותנו מצחוק...

קודם כל הרעיון - רק באמריקה! לשלם 600 דולר על גרסה מתקדמת לטמגוצ'י באשליה שאפשר ככה ללמוד איך מגדלים תינוק... yeah right! והקטע שבו העיניים שלו קפצו היה בכלל מצחיק - ישר הזכיר לי את סדרת סרטי האימה מהאייטיז על הבובה צ'אקי... באשר לסדרה עצמה - לסורקין יש קטע קבוע שבו הוא הולך על שנינות ודיאלוגים מהירים מובנים ליודעי ח"ן בלבד, הרבה פעמים על חשבון התפתחות העלילה. זה כיף, אבל מעייף בשלב מסוים וזה מה שגרם לנו בסוף לנטוש את הבית הלבן... (שם מה ששבר אותנו היה הסטטיסטיקות הבלתי נגמרות שכולם יורים מפיהם בקצב, כאילו הם מינימום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ואין משהו שהם לא יודעים). מתי הסדרה יורדת? לא מספיק שאני צריכה להתגבר עוד שבועיים על הפרידה מהסופרנוס? (לא שאפשר להשוות את מידת ההתמכרות וההכרות עם סטודיו 60 לסופרנוס, ובכל זאת...).

d a p h n a

New member
אנחנו באמת צריכים להשלים כמה פרקים

הסדרה הופסקה בלי הודעה מוקדמת, ואז פתאום ארבעה חודשים אחר כך הם התחילו לשדר שוב פרקים, בלי פרומואים ובלי כלום. פספסנו את כל הפרקים שאחרי ההפסקה. אנחנו צריכים לראות אותם באינטרנט או משהו. אבל אין ספק שהיא לא מתחרה עם העונות הטובות של הבית הלבן. בחודשים האחרונים התחלנו בצפייה בכל הדי-וי-די של הבית הלבן מההתחלה כדי להגיע לעונה השביעית (היחידה שעוד טרם ראינו) בצורה כזו שנראה את כל הסדרה ברצף. אוטוטו אנחנו מסיימים את השישית ומגיעים לאחרונה.

למעלה