ארבע לפנות בוקר, לא נרדמת...

ארבע לפנות בוקר, לא נרדמת...

ארבע לפנות בוקר, היא זוחלת למיטה אחרי שהחזירה את הילד למיטה שלו... לא מצליחה להרדם, יש בה מין חוסר שקט שכזה.... היא נזכרת בהצעה שלו מהערב הקודם, כשסיפרה לו כמה קשה לה לחזור לישון, ומחליטה שאין סיבה לא לנסות. היא נצמדת לגוף הגבר החם שלצידה, מסניפה את הריח שלו וטופחת בקלות על כתפו החסונה.... הוא מסתובב אליה, שוכב על הגב, עיניו עצומות... הריח שלה גורם לו לחייך... ידה מלטפת את שרירי הכתף שלו, מחליקה במורד הגוף לאורך המותן... אל בין רגליו, שם מחכה לה החלק הראשון בגופו שכבר ער לגמרי.. היא אוספת אותו אל ידה, עוברת לאורכו הלוך וחזור, מרגישה איך הוא תופח ומתקשה... ביד השניה היא נוגעת בעצמה, מרטיבה ומענגת... המחשבה על הזין הזה (שהוא בדיוק במידה שהיא אוהבת) ממלא אותה, מרטיבה אותה אפילו יותר, היא מלקקת את שפתיה... אוחזת בגבריותו ביד אחת, מפשקת את שפתיה בידה השניה ומושכת אותו אליה...... הוא מגיב בלי לחשוב, עדיין הלום שינה הוא מתחיל לנוע בתוכה, בהתחלה לאט, מרחיב ומרטיב אותה תוך כדי תנועה מחזורית של האגן... האנחה הנמלטת מפיה מעוררת אותו להגביר את הקצב ולהיות קצת יותר אקטיבי... ידיו נשלחות אל השדיים הרכים והמדהימים שלה, בהתחלה בליטופי רכים, מרפרפים, צובטים את הפטמות האדומות התפוחיות... אחר כך מחזיקות בחוזקה את העופרים, מצמידות אותם שלא ישתוללו מהתנועות הקצובות של הזיון.... היא שולחת יד אל בין רגליה, מחליקה על הזין הרטוב שנכנס ויוצא מתוכה ומקרבת את האצבע שנרטבה לדגדגן... נוגעת לא נוגעת, מרחפת ומרפרפת, מעלה את עצמה על גלי אורגזמה שמתחילים בה... אלמלא שעת הבוקר המוקדמת היא היתה מרשה לעצמה לשחרר צעקה, בשעה שגופה מתפתל ומצטמרר... "אני צריכה להרגיש אותך מתפוצץ בתוכי" היא לוחשת לו בקול צרוד והוא נענה לה מיד, מגביר את תנועותיו, מאיץ את הקצב... מבחינתו, אם היא רוצה להרגיש אותו גומר זה סימן שהוא יכול לשחרר את הפרא שבו, והזיון הופך חזק עד כדי אגרסיבי... בניגוד אליה, הוא (שהתעורר משנת הלילה לתוך הסקס המדהים) לא ממש מתחשב בשכנים ומשחרר צעקה רמה אל תוך האשמורת האחרונה, מודיע לכל השכונה שהזוג מהקומה הראשונה עושה את זה... היא כל כך אוהבת שהוא גומר בה ככה, שמיד היא גומרת גם, כל כולה רועדת, והיא יודעת שהרעיון שלו היה מצויין... הוא יוצא מתוכה, הם נצמדים בחיבוק אוהב... ונרדמים

חם חם מאוד לקרוא את זה ...מזכיר לי

את הכייף שעשינו בוונציה
אני והוא בלי כל המסביב כאילו והעולם נדם מסביבנו בכל מקום שהיינו בו... ובלילה בבית מלון השעות נוספות "שהרבצנו" על המיטה היו כל כך
וזו אחת התמונות מזכרת משם... טוב יש עוד כמה שלי ושלו מיוחדות
אני אוהבת להנציח רגעים לא רק במגירת הזיכרונות משהו כזה מוחשי לראות ולחייך ...מכיר? אצלנו אני הצעקנית :)))))ואני מתפדחת כל פעם מחדש שהוא מספר לי למרות שהוא אוהב את זה מאוד... שבוע טוב

אי אפשר שלא לאהוב

תמונה עדינה נשית סקסית ומחרמנת שלא יותר מדי חושפנית אהבתי מאוד

למעלה