אראנים, אוונים, סיגנוס.. לא רק מסתבר...

אראנים, אוונים, סיגנוס.. לא רק מסתבר...

סוף סטף מסתבר שנקסון החליטו לחזור למקורות ולשדרג קצת את הסקילים של הדמויות הרגילות והאוהובת על כולנו כגון הקוסם, הפיראט, לוחם, קשת וגנב...
מפאת השעה אין לי כוח לתרגם אך אתם מוזמנים להציץ בעצמכם... The Explorers are the original classes of MapleStory. These are the original heroes who fought against the Black Mage and his horde of evil monsters. Later, Cygnus Knights and the legends, Aran and Evan, joined the Explorers to lead the battle against the Black Mage. While much praise was given to the Cygnus Knights for their strength and to Arans and Evans for their specializations and the new powers they offered, the time has come for the Explorers to return and shine again! The “Return of the Explorers” update focuses on rebalancing some skills of the Explorers for the ever-changing Maple World. The rebalance is huge and it affects all explorers. Here are some details on skill enhancements for each class you can expect. The Return of the Explorers update is huge so these aren’t the only enhancements coming to existing Explorers. This was just a sneak peek! In our next article, Return of the Explorers – Part 2, we will feature information about the improvements made to new Explorers experience. Check back with us soon!

Don Nirtin

New member
בקיצור- PATCH BALANCE בדרך אלינו../images/Emo87.gif

בשלוש מילים: איזון. איזון. איזון.

Macbook

New member
וויהכהעועועועועועו!!!!!! D=

זהו, סיימתי. אני חוזר לשחק. 3>

Guid

New member
מגניב!

Arrow Bomb מקבל שיפור!! וזה לא שהוא חלש! ענק!

Hawkgirl

New member
זה סקיל לעבודה מסויימת של קוסמים?

לא זכור לי סקיל כזה בקוסמת שלי *הולכת לבדוק שוב* בלעכט.. לפחות הם יורידו את כמות ה-MP שבליזרד ייקח ברמה 120 X: והם שיפצרו עוד כמה מהסקילים של קוסמי קרח/ברקים ברמה 120, נחמד מצידם :] יש למה לצפות כשאגיע לרמה 120.

Don Nirtin

New member
לא ברמה 120../images/Emo87.gif

אלא ברמת המקס שלו. במקום 6900 MP זה יהיה 5200 MP ברמת המקס.

Don Nirtin

New member
חשבתי 5200......../images/Emo87.gif

לא חשוב, בכל מקרה הפואנטה היא הפחתה משמעותית ביותר.

shlomii4

New member
שניה

כל הכבוד אבל נכנסתי עכשיו לארן שלי ואין לו סקילים חדשים למה<?

yonVata

New member
באמת אין סקילים חדשים...

פשוט משנים את העוצמה שלהם למייטב הבנתי... לא מאוד התעמקתי כי ראיתי שאין שומדבר שנוגע אלי...

Macbook

New member
כאילו שאתם צריכים משהו ../images/Emo6.gif

הג'נסיס שלכם משתווה בעוצמתו לאולטימייטים שלנו (אבל יש לנו AMP), יש לך רסורקשן, יש לך היל, יש לך עוד מלא דברים..

yonVata

New member
כל זה נכון אבל...

אל תשכח שעד גנסיס יש בערך... 120 רמות... שבהן ההתקפה שלנו תמיד תהיה נמוכה בהרבה מכל שאר העבודות F3.... ואגב, סליחה על הבורות, מזה AMP?

Don Nirtin

New member
אלמנט אמפיקליישן../images/Emo87.gif

מעלה את הדמג' שלנו באמצע שימוש בMP. סקיל שימושי ביותר שיש לקוסמי הקרח והאש.

deisy

New member
מה הקשר?

למה הייל משתווה בעוצמתו לאיזה סקיל התקפי של קוסמי קרח? איזה סקיל התקפי חזק בדיוק יש לנו חוץ מהגנסיס? שאותו מקבלים בעבודה רביעית בכלל!! ויש את אותו דבר בערך לקוסמי קרח ולאש... אז מה הקשר בדיוק?

Macbook

New member
נו באמת גלית

שנינו יודעים בדיוק מה היתרונות של בישופים על ארכמייג'ים. יש לכם HS שזה אומר שאתם רצויים יותר בפארטי, יש לכם מלא סקילים של פארטי. אתם רצויים בבוסים יותר מאיתנו
והג'נסיס סקיל ממש טוב. וגם לנו אין מי יודע מה סקילים התקפיים אחרים.

למעלה