אקס פקטור - השרשור השבועי

רגע לא הבנתי,

אז מי עף בסוף?
אני פחות עוקבת כבר על אקס פקטור.

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo58.gif למי שעוד לא יודע מי עף

לויד וג'יימי היו בבוטום 2, ג'יימי הלך.

apoptosis

New member
../images/Emo5.gifאוי לואי לואי לואי../images/Emo58.gif

תראו. אף אחד לא יכול לטעון שאני ממעריצי לואי. ברור לי שיש פה תקדים של תיעוב. אבל איכשהו, כל שבוע - הוא עדיין מצליח לגרום לי לשנוא אותו עוד יותר. איך זה יכול להיות? בכל פעם שאני חושבת - לא, הגעת לגבול - הוא מוציא עוד שטות מהפה ואני משתגעת איך הוא עוד מועסק ע"י ITV. הויכוח שלו עם דרמוט בשבוע שעבר היה שיא האבסורד - לואי נאחז בטייטל שלו כשופט כבקרנות המזבח, למרות שכושר השיפוט שלו ירוד עד נונ אקזיסטנט. זו השנה השניה ברציפות ש2 שליש מהאומנים שלו הולכים בשבועות הראשונים; בשבוע שעבר הוא הודיע ללוסי שהיא שם עד הגמר; האמירה שלו הערב: שהוא שומר את זה שיש לו יותר סיכוי להמשיך בתוכנית - ואז משאיר את זה שהיה כבר בבוטום בעבר. גם אחר כך, באקסטרא פקטור (אגב, יש עוד מישהו שרואה? זה מאוד משעשע...) הוא למעשה הודה שהביקורת שלו שאובה מנאמנות לאומנים של עצמו. לפני שנתיים הוא קטל את Same Difference וטען שהם עושים סוג של פנטומיים ומופיעים במקום להתרכז בשירה. אני דוקא התרשמתי מכך שהם יכולים לקפץ ולרקוד כך ועדיין להשמע עשר אם אני מקשיבה בעיניים עצומות. בשנה שעברה הוא קטל את דיאנה כי היא דוקא לא רקדה מספיק לטעמו. השנה יש לו אומנים שהוא בעצמו לא מסוגל לומר שהם יודעים לשיר - אבל לו זה לא משנה. הם מופיעים אז פתאום זה בסדר. בכלל ללואי יש ספר חוקים משלו. לג'ו (!) הוא אמר שהמקהלה עוזרת לו יותר מדי, אבל לא מפריע לו שבכל פעם שלג'דווארד יש תווים שהם לא יכולים להגיע אליהם - קולות הרקע עושים זאת בשבילם. הערב באקסטרא פקטור מישהי התקשרה ושאלה, אולי הגיע הזמן להוריד שופט אחד - ככה הם לא יגיעו לדדלוק כל הזמן. סיימון הסתובב ושאל - לואי, מה אתה חושב על זה? בקריקלווד, צפון לונדון, סטודנטית אחת צרחה "כן!!!!!!!!!"

Mikey Weiss

New member
בשבועות האחרונים אני מעדיפה לראות את האקסטרה

על האקס. שאלות הקהל הורגות אותי כל שבוע ואני מתה על הולי. לגבי השאר, וורד, וורד, ועוד קצת וורד.

aaddii2

New member
יש לי שאלה

התוכנית משודרת מה-02? אני זוכרת שבעונה שעברה אמרו משהו..אבל עכשיו אני לא בטוחה.

למעלה