אקספלורר

poip1

New member
אקספלורר

יש לי בעיה באקספלורר ,כשאני מתחיל לגלוש לוקח המון זמן עד שהאינטרנט עולה ,וגם הדפדוף באתר שנפתח לוקח המון זמן ,וגם מאוד מהר כל המערכת נתקעת ואני צריך לאתחל את המחשב מחדש, עברתי לאינטרנט מהיר ולא עזר במאומה . יש לציין 1.עד לפני כמה חודשים , האקספלורר שלי טס (עוד לפני שעברתי לאינטרנט מהיר) 2.בדפדפן נסטקייפ הרבה יותר מהיר, וגם לא נתקע, והדפדוף חלק (הורדתי את הנסקייפ בגלל הבעיות באקספלורר, אמנם הוא פחות מהיר ממה שהיה לי פעם האקספלורר) 3.שדרגתי את האקספלרר ל6 ולא עזר . לפני כן העברתי את מערכת ההפעלה מxp 98 ,כך שאפילו התקנתי מחדש את מערכת ההפעלה ולא עזר 4.יש לי עוד דיסק קשיח שעליו מערכת הפעלה נפרדת ,ושם היה אקספלורר 4 שעבד מצויין ,לאחר ששדרגתי אתו ל6 הוא עדיין מהיר אבל לאחר כמה דקות ללא סיבה מובנת כל המערכת נתקעת. אשמח מאד אם משהו יוכל לעזור לי תודה

bobx

New member
שאלה אחת ..

טוב נו 2..
1. כמה זכרון יש לך? 2. כמה מקום פנוי יש לך בכונן C?

poip1

New member
תשובה

ראשית תודה זיכרון 128 וכשאני גולש 70-80% פנוי. בכונן cיותר מ3 גיגה פנוי. הנקודה היא שזה קרה בפתאומיות, יותר מזה גם כשאני לא גולש ואני מנסה להעלות דפי אינטרנט ששמרתי הדפדוף בהם איטי, ובנטסקייפ אין שום בעייה. ושוב תודה

dubonet4u

New member
אני הייתי...

בתור שלב ראשון: א - נכנס ל windows update ומתקין את כל העדכונים(ל xp ול explorer). ב - נכנס ל explorer ומאפס את כל ההגדרות ל default. ג - מנקה את כל ה history cookies files ב explorer. ד - בודק אם יש שינוי...

bobx

New member
יש לך XP על 128 זכרון.. ../images/Emo4.gif

מן הסתם שהמחשב יזחל לך..
עם הזמן מותקנות על המחשב עוד תוכנות שצורכות זכרון אז לא פלא שהוא יתקע אין קשר למהירות הגלישה שלך - אני ממליץ לקנות עוד לפחות 128 זכרון..

למעלה