אקסס באינטרנט

לולה!

New member
אקסס באינטרנט

אני קצת חדשה בתחום, אבל בכל זאת אשמח לתשובה, גם אם השאלה קצת ברמת גנון עבורכם... למה כשאני מכניסה קובץ אקסס פשוט לאתר באינטרנט אני לא מצליחה לפתוח אותו ומקבלת הודעה כפי שאפשר לראות בחלון המצורף? ואם זה טרוויאלי שזה לא מוכן לפתוח, איך כן אפשר?
 

tberger

New member
מצטער לומר אבל...

נראה כי את הרבה חדשה ולא קצת. ניסית לפתוח קובץ Access כקובץ HTML. לא אמרת מה עשית ומה את רוצה ולכן קשה לענות. איפה שמת את הקובץ? מה המטרה?
 

לולה!

New member
או קיי...הרבה. ואין על מה להצטער../images/Emo13.gif

המטרה לבנות בסיס נתונים שיהיה משותף לכחמישה אנשים. שמתי אותו בשרת FTPשקבצי אופיס נפתחים ממנו בשמחה ובששון כל אחר באפליקציה הרלוונטית לו. גם בפתיחה של האקסס אני מקבלת הודעה שהמחשב מזהה אותו ככזה.
 

לולה!

New member
אה, וכיוון שאני לא בורה לגמרי

יצרתי דפי HTM לצורך הגישה לבסיס הנתונים, וגם שיניתי את הנתיב (אגב, למה אין אפשרות ליצור נתיב יחסי?), אבל אותם דפים מנועים מלגשת לבסיס הנתונים, ועל כן ניסיתי לראות למה... בקיצור- בספרי האקסס למתחילים אין פתרונות להעלאת הנתונים לאינטרנט, ועל כן אני פונה לעזרתכם. יש סיכוי???
 

א ו ר ח ת

New member
ASP

בוקר טוב! הדרך הקלה לפנות למסד נתונים מרוחק היא דרך השפה ASP HTML לא יכול לפנות למסד נתונים ישנו פורום ASP שישמח לעזור לך ... (יש עוד דרכים אבל הם מסובכות מידי כמו JSP ) בהצלחה!
 
למעלה