אקסל-שאלה של מתחילים

טיפ_טיפ

New member
אקסל-שאלה של מתחילים

איך אני מעתיקה sheet מגליון עבודה אחד לגליון עבודה חדש

zartzi

New member
העתקת גיליון

בגיליון שאותו את רוצה להעתיק - ובהנחה שהגיליון הוא מימין לשמלא - כלומר, עמודה A נמצאת בצד ימין - הקליקי בפינה הימנית העליונה ביותר של הגיליון (מעל לספרה 1 ומימין לאות A) - כתוצאה מההקלקה - כל הגיליון ייבחר ("ייצבע" בצבע כחלחל). עברי לגיליון החדש > 'עריכה' > 'הדבק'.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
או אולי ככה . . .../images/Emo43.gif

* קליק ימני על לשונית
הגיליון שאותו נבקש להעתיק. * קליק על 'העברה או העתקה' וסימון 'צור עותק'. * בחלונית הנגללת, 'לחוברת עבודה', נקליק על שם הקובץ החדש > 'אישור'.

lilly111

New member
או אולי ככה

גוררים את הלשונית של הגליון שרוצים להעתיק, כאשר ה-CTRL לחוץ. זזים מעט ימינה או שמאלה ומשחררים את הלשונית.

טיפ_טיפ

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif כעת.....

יש לי עמודה עם כל מיני מספרים שחלקם חוזרים על עצמם ואני רוצה לדעת כמה פעמים הופיע כל מספר. נגיד המספר 100 הופיע 30 פעם המספר 56 הופיע 13 פעמים וכו' בקובץ המצורף המספרים פחות או יותר מסודרים אבל לרוב זה לא המצב.

zartzi

New member
דרך אחת - שימוש בטבלת ציר

או בלע"ז Pivot Chart & Pivot Table שנמצאת ב"נתונים". השימוש באפשרות זאת אינו בדיוק למתחילים, אבל מצד שני זה לא כל כך מסובך (זה יותר קשור להיגיון מאשר לשליטה באקסל). בחירה באפשרות זאת, מפעילה אשף שמנחה אותך. ב"עזרה" של אקסל תוכלי לקרוא על השימוש באפשרות זאת. בקובץ המצ"ב תראי את התוצאה. אגב, המספרים אינם צריכים להיות ערוכים בסדר כלשהו!!!

טיפ_טיפ

New member
תבורכו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ועכשיו תסלחו לי יש לי 'קצת' עבודה לעשות
בנוסף, לקחתי את העיצה ומחר אני אנסה ללמוד את נושא ה-pivot. Wish me luck

למעלה