אקסטרה תחבורה העלו את האתר שלהם

ח3ט4

New member
האתר לא עולה.
יש לך מושג מהמפות איזה שינויים עומדים להיות בקווים העירוניים בנתניה והאם השינויים הרשומים במכרז יושמו?
לפי המכרז יש לפחות 3 חודשים בין כניסת אקסטרה לשינויי הקווים (רוב השינויים לא כאלו משמעותיים)

asifpz1

Member
לפי המכרז יש לפחות 3 חודשים בין כניסת אקסטרה לשינויי הקווים (רוב השינויים לא כאלו משמעותיים)
השינויים במכרז *מאוד* משמעותיים, אבל יש כמה חודשים שבהם המפעיל נקלט , מכיר את השטח ונערך לקראתם

ח3ט4

New member
השינויים במכרז *מאוד* משמעותיים, אבל יש כמה חודשים שבהם המפעיל נקלט , מכיר את השטח ונערך לקראתם
אחרי שבארבעת השנים האחרונות אני משתמש באופן יומיומי בקווי אגד תעבורה נתניה, רוב השינויים לא כאלו משמעותיים (שינוי שם של קו והוספת תחנה פה והורדת תחנה שם)

asifpz1

Member
אחרי שבארבעת השנים האחרונות אני משתמש באופן יומיומי בקווי אגד תעבורה נתניה, רוב השינויים לא כאלו משמעותיים (שינוי שם של קו והוספת תחנה פה והורדת תחנה שם)
אני לא מדבר על ההפעלה בשבוע הבא, אני מדבר על עוד כחצי שנה שבהם אקסטרה יממשו את מה שכתוב במכרז פחות או יותר.
יש להם כמה חודשים "הערכות" שבהם הם נשארים פחות או יותר ברשת הקיימת.

ביום שישי הייתי בנתניה וראיתי את היום הראשון. אקסטרא גם מפעילים את האיסוזואים של אגד תעבורה עם מדבקות של אקסטרא

למעלה