אקוודורה וחוף טנטורה

yossin

New member
אקוודורה וחוף טנטורה

הבוקר, רפי ואני צללנו בטנטורה. ריף, קניונים, מערות. מעט דגה, ראות לא משהו, זרם חזק לעומת מה שהיה יכול להיות לי נוח. אני נהניתי מהמשחקים עם הקניונים והמחילות ומהצלילה בכלל. מן הראוי שכולם יידעו שאקוודורה, שהוא מועדון נחמד ושייך לקבוצת ריף הדולפינים לא !!! אני חוזר שנית לא !!! נותן הנחות לחברי הפורום.

קותי

New member
יוסין יוסין, מה אתה מזועזע?

אז הוא לא נותן הנחות לחברי הפורום. אז מה? שירות טוב הוא נותן? הדלפקיסט/ית נחמד/ה? האויר נקי? זה העיקר.

lalali

New member
ריף הדולפינים

הוא גם הבעלים הגאים של תא הלחץ באילת ולפי האגדה כל פעם שאי מי טופל וההתאחדות שילמה את המחיר והוסיפה שולם בהיסתיגות אולי כן ואולי לא אני חושב שכן

שי רוט

New member
נמק / הסבר / פרש

הערתך אינה ברורה אם כי מסקרנת ביותר , אשמח להבהרה תודה שי

diver26

New member
האם עתה מתכוון להודעה שלי לגבי

סיום קורס כוכב ראשון בדוגית????

pilovich shahaf

New member
שי-זה לא אי הבנה, זה מגמתי-שים לב ../images/Emo44.gif

להודעתי כתשובה להודעה שכאילו הוא חשב שאתה מיתכוון אליו. הוא גמר קורס כוכב 1 היום ומתחיל שני מחר ,אבל הוא גם אמר בהודעתו מתאריך 25.7.01 שהוא כבר צולל חדש. איך תסביר את זה,איך קוראים לדבר שכזה

diver26

New member
להבהרת העניין

שלא תיהינה אי הבנות נכון , בהודעתי 25.7. רשמתי שאני צוללן, כי אני לא יתחיל להסביר שאני עוד מעט מסיים ולכן מעוניין לדעת על אתרים, אז פשוט מתוך נוחות. כמובן שאין לי שום אינטרסט לשקר, רק מתוך נוחות אמרתי כך. ומכון אתמול סיימתי רישמית את כוכב 1, והיום התחלתי את כוכב שני היה לנו ניווט משגע!! אז מקווה שסודרו אי ההבנות שנוצרו חן

yossin

New member
אולי אני דפוק בשכל

אבל לטעמי, שרות טוב, אוירה נעימה ומקצועיות זה צריך להיות מובן מאליו והבעיה לא השקלים הספורים של ההנחה אלא העקרון. אחרי שפונקתי כאן ששם הפורום עושה את שלו פתאום נתקלים בפרעה חדש אשר לא ידע את יוסף....

קותי

New member
איזה עיקרון?

רוב המועדונים בארץ לא נותנים הנחה לחברי הפורום. יש מספר מועט של מועדונים שאבי ע. או נפתלי דיברו איתם, והם היו מוכנים לתת הנחה (וגם זה בתקוה שאיזכור שמם בפורום יביא יותר לקוחות - בוא לא נהיה תמימים) מסויימת. אל תשלה את עצמך. הפורום הזה הוא קבוצה קטנה (מאד - יחסית למספר הצוללים בארץ) של צוללים שכותבים באינטרנט. הוא לא קבוצת לחץ או בעל משקל בעולם הצלילה הישראלי.

ניב ד

New member
אתה טועה קותי

אני כל פעם מופתע מחדש מכמות האנשים שקוראים את הפורום וזה מסתבר לי תמיד במקרה. יש אמנם יחסית מעט כותבים ורובם די קבועים, אבל ממש הרבה אנשים פסיביים קוראים את הפורום. כמו כן, חלק מחברי הפורום מוכרים למדי במספר מועדונים, שרק מרויחים מזה שלא רק שאנחנו באים לשם אלא אנחנו בפירוש קבוצה ממליצה. מסכים שאף אחד לא חייב לנו כלום, אבל מסתבר שזה רק משתלם למי שנותן...

צוללנית

New member
רק לידע כללי

היחס בין מס´ כותבים למס´ קוראים בפורומים, הוא גבוה מאוד. לפחות ב-IOL, היחס הממוצע לפורום הוא 10 קוראים לכל כותב. you do the math

karny_b

New member
צלילה ופורומים אחרים

אני לא יודע אם אני מגיב וכותב לפורום הנכון. בעבר נעזרתי רבות בפורומים של IOL ,אך עם המעבר לאיחוד עם הWALLA אין אפשרות גישה נוחה לפורומים כמו כדורמים,סקי,צלילה, כמה גם נעלמו/נאלמו כמו היסטוריה ואקטואליה בספורט וכו´ אולי מישהו בתפוז ירים את הכפפה וימלא את החסר בקהילת פורומי הספורט בני

אבי ע

New member
תגובה לשירשור ../images/Emo39.gif

א. כמובן שאין נוהל מחייב או תקני של מתן הנחה לחברי הפורום... בפועל, כל מועדון ים תיכוני עימו יצרתי קשר בעבר להוצאת קבוצה, נתן הנחה של כ-25%. בתקופות בהן בצענו צלילות תכופות מאותו מועדון, ציפינו וקיבלנו את ההנחה גם כשהגענו כבודדים. זה כמובן וולונטרי לגמרי מצד המועדונים. ב. באילת לא ביקשנו אף פעם הנחה כחברי פורום, אם כי לנושאים ספציפיים כגון קורס DM קיבלנו - אפילו בלי לבקש - הנחות נאות ביותר. ג. ברור שמתן ההנחות הוא עניין עסקי של המועדונים. בפורום שלנו כחמישים משתתפים פעילים, שמטבע הדברים רובם גם צוללים פעילים למדי. גם אני מעריך את מספר הגולשים הפסיביים בלפחות פי 4 מזה - אשמח לשמוע לפי מה ניתנה ההערכה של יחס 1:10, היא לא נראית לי מופרכת לגבי צופים מזדמנים אבל קוראים פסיביים קבועים הייתי מעריך שיש כמאתיים. זוהי בהחלט קבוצה שעסקית כדאי לתת לה הנחות, ולא מעט צלילות פורום בים התיכון היו צלילות של רווח נטו למועדון - כלומר בלי הפורום, האנשים לא היו מגיעים לשם ולא צוללים. ד. אשר לאקווה דורה: אני אישית ממליץ (ללא אינטרס) לעשות כרטיס חבר בריף: 160 ש"ח לשנה, כניסה חינם לריף הדולפינים, מילוי אויר חינם במועדונים שלהם (אקווה דורה, מרינה דייורס, והריף עצמו), 20% הנחה על כל שאר שרותיהם. ד. אשר לבני קרני: הגעת לפורום הנכון, זהו פורום יואל שעבר לתפוז. ברוך הבא.

ר פ י

New member
לקותי, שירות טוב?

השאלה למה אתה קורא שירות טוב? שירות טוב הוא לדעתי גם נתינת מידע נכון ורלונטי שאותו אתה צריך לגבי הצלילה שלך, נכון? אז השירות במקרה זה לא היה טוב, למרות שהדלפקיסטית השתדלה להיות נחמדה אך בנושא הצלילה לא ידעה לומר לנו שממש חבל להיכנס למים כי הראות על הפנים (ראות של 1.5- 2 מטר מכסימום) ולכן אין מה לראות גם לא בנקיקים הנחמדים שיש שם. אז שוב, השאלה מה זה שרות טוב? לגבי האוויר, מה בכלל שאלה? אוי לנו אם נקבל אויר לא נקי. אבל לשאלתך, כן קיבלנו אויר נקי. ועוד דבר לגבי התשלום - בסך הכל יוסין העביר מידע ולא ביקורת, גם אני הייתי שמח לקבל מידע מסוג זה לגבי מועדונים אחרים ושוב לא בגלל הגרוש אבל בסופו של דבר מדובר בכסף שאפשר לחסוך (אני אישית יכול לחסוך מכך משהו בסביבות 100 ₪ לחודש, מה רע ) יום טוב רפי

למעלה