אצבעות הזהב שלכם נקראות לתפקיד...

franko74

New member
אצבעות הזהב שלכם נקראות לתפקיד...

כל פעם מחדש אני קוראת על האצבעות שלכם והכוחות שלהם (ן?) החלטתי ששווה לנסות. סימנו V על תחילתו של תהליך הלידה הצרה היא שזה השלב ההתחלתי ולוקח המון זמן לעבור הלאה. מחכה בקוצר רוח להתקדמות, וב 12 שעות האחרונות לא חלה אחת כזו. אתם מתבקשים להחזיק גם בידיים וגם ברגליים ולחכות לדיווח ביומיים הקרובים
המון תודה אוהבת קרן

פ א צ ה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

לא סתם אומרים שהריון נמשך תשעה חודשים ושבועיים... לקראת הסוף כבר אין סבלנות... (כותבת וחושבת על עצמי שהסוף אמור להיות באוגוסט בע"ה...)

franko74

New member
לי אמרו שזה נמשך....

שמונה חודשים ושנה.... אפשר לעבור את השאר אצלך? נשמע לי הרבה יותר קצר:) המון תודה קרן

havat

New member
../images/Emo57.gifמחזיקה את כל האצבעות../images/Emo57.gif

להמשך מהיר, קל ובריא!

רונקלה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif

שיהיה בהצלחה!!!

franko74

New member
תתפלאי....צריכה אתכם אפילו יותר....

כל שאר השיטות מנוסות על ידי ועל ידו... את האצבעות שלכם אני רוצה כתופסת. (כזו שתופסת) בנתיים ניסינו סקס, גיהוץ, טאטוא, ספונג'ה והליכות. יש עוד שיטות? (קורצת) קרן

את יכולה לכתוב לו/לה מכתב

מצרפת לך קישור לאחד כזה שכתבתי לבונבון שלי לפני שהוא נולד ותוך כמה ימים הוא יצא ....

ניצנץ l

New member
הליכות סקס ועוד הליכות ועוד סקס

וגם אם זה לא נוח באמצע ציר תחשבי על זה שזו הפעם האחרונה לכמה שבועות ... אז צריך לנצל
שיהיה בהצלחה ושיעבור במהירות ובקלות, ככל שניתן
קחי אוויר - את בדרך להרפתקאת חייך

../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo203.gifמחזיקה אצבעות

ידיים, רגליים, וגם כמה איברים פנימיים.. המון
ים לך ולליימך, כל ה
-שום-בצל שצריך וכדאי..
ו
יפלצת

פ א ב

New member
../images/Emo45.gif!!! בהצלחה רבה. אם אפשר, הרבה

עמידה או כריעה, ניענועי אגן ונשימות נמוכות. באופן כללי (ובלחיצות בפרט), לא לחנוק את האויר. לשחרר אותו עם קול נמוך. זה עוזר לעשות את העבודה. בהצלחה...!!!!!

למעלה