אפשר תשובות רציניות בבקשה

מצב
הנושא נעול.

bbb119

New member
אפשר תשובות רציניות בבקשה../images/Emo100.gif

מה דעתכם? טופר - 10K טרי טוף - 7K אפריקה - 30K בנק הפועלים - 56K קבוצת דלק - 30K אלטשולר שחם אופציות - 52K כסף פנוי להשקעה - 65K המלצות בבקשה!!!!!

Edward Mellon

New member
כיוון חדש

מה דעתכם? טופר - 10K טרי טוף - 7K אפריקה - 30K בנק הפועלים - 56K קבוצת דלק - 30K אלטשולר שחם אופציות - 52K כסף פנוי להשקעה - 65K המלצות בבקשה!!!!!
כיוון חדש
התיק שלך מעניין אך מרכיב הסיכון הגבוה (טופר, טרי טוף אלט' אופצ') שלו גדול מידי. אין טעם להחזיק בתיק מסוכן בימים בהם רב הסיכוי למימושים מאשר לעליות. באשר לרעיונות, הינך יכול להוסיף לתיק הוירטואלי ולעקוב אחר: אילקס מדיקל, אינטרקוסמא, טרנסכלל, פמה ולודז'יה. בכל ארבעת המניות הנ"ל יששנה סחירות דלה אולם הסיכוי לאפ-סייד מהן הוא גדול. בנוסף לכך חסר לי בתיק שלך קצת חשיפה לחו"ל ואם אתה מאמין באלטשולר אתה יכול להתחיל ב"קרן הירוקה" המשקיעה בחברות של אנרגיה אלטרנטיבית. השקעות מוצלחות, EM

גידעון1

New member
אני כרגע לא מסכים עם ההצעה להחשף

כיוון חדש
התיק שלך מעניין אך מרכיב הסיכון הגבוה (טופר, טרי טוף אלט' אופצ') שלו גדול מידי. אין טעם להחזיק בתיק מסוכן בימים בהם רב הסיכוי למימושים מאשר לעליות. באשר לרעיונות, הינך יכול להוסיף לתיק הוירטואלי ולעקוב אחר: אילקס מדיקל, אינטרקוסמא, טרנסכלל, פמה ולודז'יה. בכל ארבעת המניות הנ"ל יששנה סחירות דלה אולם הסיכוי לאפ-סייד מהן הוא גדול. בנוסף לכך חסר לי בתיק שלך קצת חשיפה לחו"ל ואם אתה מאמין באלטשולר אתה יכול להתחיל ב"קרן הירוקה" המשקיעה בחברות של אנרגיה אלטרנטיבית. השקעות מוצלחות, EM
אני כרגע לא מסכים עם ההצעה להחשף
לחו"ל. נכון לעכשיו כל הבורסות בעולם חוטפות אך לעומת זאת בבורסה שלנו הנתונים המקרו-כלכליים הטובים מצליחים לבלום מהבורסה לרדת בצורה חדה יותר כמו כן יש לציין שהמשק צמח בצורה חדה הודות למרכיב הצריכה הפרטית ולא מרכיב היצוא וזה מעיד על עליית מדרגה ברמת החיים וכשהאזרח צורך הרבה הבנקים הם הראשונים להנות מהצמיחה. יחד עם זאת עלי לסייג את דברי בנתון אחד לא מעודד: היום המניות המובילות טבע,פועלים,לאומי וכיל נחתכו בצורה מאוד חדה ומכאן ניתן להסיק שהזרים לחצו היום לא מעט על כפתור המכירה.

יהושע 50

New member
אני סקרן

אני סקרן
מדוע אתה שם סכום שונה בכל מניה?

dw2322

New member
תיק מוזר

תיק מוזר
בצד אחד חברות זבל קיקיוניות (שבמקומך הייתי מוציא מהתיק) ובצד שני ניירות מעוף כבדים וקרן אופציות שגם אותה הייתי מדלל משמעותית (יחסית לתיק שלך היא גדולה מאד). הייתי מצפה לראות חשיפה לניירות ת"א100 ויתר (אבל יתר נורמלים, לא טופר ושטויות כאלה). אני מקווה שזה רק התיק המנייתי מכיוון שאין פה אגחים והשקעות שקליים. שים לב שכל התיק ממוקד בישראל וגם זה משהו שהייתי משנה. אפריקה ודלק נותנות קצת חשיפה לחו"ל אבל זה עדיין לא זה. מחר בבוקר קבוצת פלשתינים תוקפת איזשהו יישוב על הגדר וכל התיק שלך אדום. הייתי רוצה גם חשיפה לחו"ל ולא רק לכלכלה המקומית (עם עדיפות לאירופה או ארהב, לא כל מיני שווקים מתעוררים, מהסוג הזה כבר יש לך מספיק כאן). הנ"ל אינה המלצה לפעילות בני"ע

idoba2

New member
נראה כאילו הגרלת סתם מספרים

נראה כאילו הגרלת סתם מספרים

מצב
הנושא נעול.
למעלה