אפשר פעם הבאה...

אפשר פעם הבאה...

לעשות את המפגש כשאין מפגשים של עוד מיליון פורומים אחרים... כי לי אישית זה היה ממש קשה... אני הכרתי יותר מידי אנשים ממקומות אחרים וזה היה מאוד קשה להגיד שאני לא סטרייט...\: מממ גם קצת אחרי שהגעתי קיבלתי התקף חרדה ואחר כך נכנסתי לדכאונות רציניים בדרך הביתה... וגם אחר כך... קיצר עזבו אותי פשוט פעם הבאה יש מצב שזה יהיה כשיהיו פחות אנשים על הגג???...

BringOnTheNight

New member
../images/Emo187.gif

הבעיה היא שמפגשים בדר"כ אפשר לעשות רק בחופשים... בפעם הבאה תוכלו לקבוע מקום שהוא לא כזה מפוצץ במפגשי תפוז כל חופש שיש, כמו הגן המשולש שממש קרוב לעזריאלי, ממש נחמד שם, ואין בו מפגשים כמעט... מצטער על מה שהיה לך אחרי המפגש :/

DeadPoetic

New member
כן זה מבאס..

אבל אין מה לעשות, כי בכל פעם שנעשה מפגש יהיו שם פורומים אחרים. תמיד זה ככה. מקסימום תגיד לאנשים שאתה סתם שם.. כמו שאני עשיתי אתמול

כן אבל אתמול...

היו שם כל כך הרבה פורומים... ובדרך כלל אין שם כל כך הרבה פורומים...

0 דורון 0

New member
גם אני הרגשתי ככה בהתחלה

תישמע שמיתערבבים עם כולם אתה לא יודע מי בפורום ומי לא וזה היה מעצבן בהתחלה אבל על הגג של עזריאלי ממש כיף וחוץ מיזה שהיסתובבתי עם כמה בנות מהפורום ושאלתי עם עם מישהו הומו או לסבית ומלא אמרו לי כן אבל עם אתם רוצים לארגן במקום פרטי יותר אפשר ללכת לגן סוקולוב ליד

ס נ ו ל י

New member
אין מה לעשות

עושים מפגשים בחופשים..וזכותם יש עוד פורומים/אתרים לעשות מפגשים. וחוץ מזה מה רע? תמיד להכיר עוד אנשים זה טוב.

meAboy

New member
הממ

אני מסכים. בגלל זה לא באתי (ז'תומרת הייתי בעזריאלי אבל לא הייתי בגג כי חברים שלי מסתובבים בעזריאלי
) חוץ, מישהו אמר פה שאפשר רק בחופשים... אי אפשר לעשות מפגשי ערב או משו?

DeadPoetic

New member
אפשר לעשות מיני מפגש בנובמבר

שזה אחרי יום לימודים, שאין שם הרבה אנשים בשעות האלו.

לא הוגן:(

תחשבו על זה שיש אנשים שצריכים לנסוע יותר משעתיים בשביל להגיע למפגשים האלו ולא יכולים לעשות את זה לפני יום לימודים. (לי, אישית, אין בעיה ביום חמישי אחרי הלימודים, אבל לאחרים שגרים רחוק, זאת יכולה להיות בעיה)

אממממ... ../images/Emo98.gif

נראה לי שהפעם הבאה תהיה בחופש הבא [הכוונה בחג הבא] והחג הכי קרוב [חודשיים] זה חנוכה, אם אני לא טועה. ויש סיכוי די גבוה שגם אז יהיו הרבה מפגשים של כל מיני פורומים, ככה שלא נראה לי שיש הרבה מה לעשות. אבל מצד שני, אפשר לעשות את המפגש במקום אחר, למשל פארק הירקון, גם לשם יש תחבורה נוחה [תחנת רכבת 'האוניברסיטה'].
זזתי לפסטיבל הסרטים
יום טוב לכם.

DeadPoetic

New member
אבל..

יש אנשים שמגיעים לשם עם אוטובוסים. הכי חכם לעשות את זה בגן המשולש או במקום אחר בקניון.

למעלה