אפשר לקטר קצת??

איבגוד

New member
אפשר לקטר קצת??

אמנם הגעתי כבר לשבוע 29 והכל (טפו טפו) בסדר, אבל דבר רודף דבר וכבר אין לי כוח...
בהתחלה היו בחילות מטורפות, אח"כ הרופאים שלי החליטו שיש לי זאבת בעקבות הבירור שעשיתי לקרישיות - והכניסו אותי ללחץ מטורף, אח"כ הגיעו "כמעט-התעלפויות" וחולשה מטורפת שגרמה לי לפחד לנהוג לעבודה (!)... ועכשיו, אחרי שהכל רגוע, נושא הזאבת די ירד מהפרק (כי יש לי רק ערכים מעבדתיים ללא סיפטומטים) ואני לוקחת רק אספירין פעם ביום כדי להמנע מהישנות הרעלת שהיתה בהריון הקודם - התחילו כאבי גב מ-ט-ו-ר-פ-י-ם! מסתבר שיש לי חוליה שבורה בגב - והיא החליטה לכאוב מאוד מאוד בגלל הבטן התופחת... והכי גרוע - הרופא שלי אמר שאין מה לעשות... רק אקמול ואופטלגין... אני יודעת שאין לי מה להתלונן, והעיקר שההריון הזה יסתיים בשלום, אבל כל פעם יש משהו אחר שמפריע לי להתרכז בכך שבקרוב תהיה לקטנה שלי אחות יפה... טוב, קיטרתי מספיק! ואני יודעת שיש צרות הרבה יותר גדולות, אבל רציתי לשתף. מקווה שלא אכפת לכן

לוקה1972

New member
ברור שאפשר ואפילו רצוי לקטר...

ואת יודעת מה, מי כמונו מבין ? כשלי מאוד מאוד קשה אני אומרת לעצמי שעבר עוד יום וזה יום קשה אחד פחות...
לגבי האופטלגין... אמממ להבנתי לא כ"כ מומלץ בהריון... שווה בדיקה נוספת.

MuStar

New member
../images/Emo24.gif והמלצה

תתרכזי ב"הגעתי בשלום לשבוע 29"
כאבי גב זה גם הסיוט הפרטי שלי... אופטלגין לא כ"כ מומלץ גם בלי קשר להריון. אם אקמול לא עוזר לך, את כן יכולה לנסות נרוסין (naproxen sodium).

למעלה