אפשר לקבל קצת צומי?

עוד כמה פרטים כדי שתבינו

כשהוא אמר לי את כל השטויות שלו אז אמרתי לו שלא יגיד עדיין אבל הוא מושי ודביק כזה אז חשבתי שהוא פשוט ככה. וכן היינו מוגדרים כזוג. ודיברנו בטלפון מלא לפני זה ובמסנג'ר.

SarcaSeriouS

New member
מי שטוב-טובע ומי שחרא-צף.

משפט שנאמר הרבה במסגרת הצבאית. אני לא בטוח עד כמה הוא נכון. כאשר נכנסים למערכת יחסים-לא בהכרח זוגית- לוקח זמן לאחד זמן לרכוש את אמונו של האחר. דיבורים על עתיד משותף או הצהרות אהבה יכולות להיות רציניות אך יש להיות זהירים. מה גם שלהצמד לאדם בלי לתת אוויר לנשימה לא בהכרח בריא לזוגיות. ברור לי שבגלל שהוא היה "החבר" הראשון שלך זה גרם לך לעוגמת נפש. למדת עוד לקח לחיים. הצלחה.

SarcaSeriouS

New member
ישר לעניין, הא?

עד כמה שזה מחמיא לי... כבר הצעתי היום נישואים לחברה הלסבית שלי אז אני כבר מחויב לה. בנוגע לחתונה שלי ושלך... "בקרוב"...

M KO

New member
../images/Emo15.gif מכיוון שהוא סרב אני מציע

מועמדות
M _ KO

white star

New member
../images/Emo54.gif רגע...

הגדרתם שאתם חברים? הגדרתם נאמנות אחד לשני? הגדרתם משהו? כי ממה שנראה התחלתם רק לצאת ולפני שמגדירים, תכלס הוא לא חייב לך כלום. וזה שהאקס שלו אמר לא הופך את זה לקדוש, אתה יודע יש סיבה שהם כבר לא יחד...

אז ככה...

הגדרנו שאנחנו חברים,ואמרנו שאנחנו לא נהיה עם אחרים ושאלתי אותו בקשר לזה והוא לא הכחיש והוא שיקר לי במלא דברים.והאקס שלו כן אמר אמת והסיבה שהם הפסיקו לצאת זה בגלל כל השקרים שלו.

למעלה