אפשר לקבל הסברים לדרך?

חיננית

New member
אנה פנתה דרכך../images/Emo35.gif-חידה ../images/Emo35.gif

אולי אנחנו גם רוצים לקחת עליך טרמפ? ובשבילך יש לי פתגם פולינזי ידוע בסאמוא-וכולם רשאים לפתור כמובן.. מילל בנשף למיים הגדולים ,גולדנברג בצ´יץ ,הליגה הגבוהה ראשונה עם ציפור מדברת והפוכה הדוגית .5,5,2,6,3,2. שיהיה לכם בהנאה .

חיננית

New member
ואם בפתגמים עסקנן...אז מלחמה../images/Emo26.gif

כי זה מה שיש לנו כרגע ,לצערי-מלחמה --פתגם של ב.פרנקלין-- 1-מתבל שלילה נכחה פת בשאלה כלי נשיפה גדול ,אחד משל ג´ודי עמית .2,4,3,3,4,5,4,2,5. ולכבוד שבת ולכבודכם ידידי,הקלה =אפשר לפתור בשלבים חלקים שונים ,ואני אאשרם /או לא-לכם עד שתגיעו לפתגם כולו. בהנאה -

גוז

New member
אוקי - ננסה בחלקים - ../images/Emo118.gif

האם פת בשאלה = מלחמה

חיננית

New member
סליחה טעות קלה -נוסח מתוקן ../images/Emo26.gif

מתבל שלילה נכחה פת בשאלה כלי נשיפה גדול,רב ידוע ומבולבל נכח אחד משל ג´ודי עמית.

גוז

New member
הרחבת המקטע - ../images/Emo118.gif

האם החלק הראשון הוא: מעולם לא היתה מלחמה...

גוז

New member
יש לי יש לי יש לי!!!! ../images/Emo118.gif

מעולם לא היתה מלחמה טובה ולא היה שלום רע!!!! מקבלים על זה נקודות???

חיננית

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo47.gifואם בניקוד חשקה נפשך

כיון שאני מהנדיבות בעם- קבלי 10 -וזה ציון..לא ממ´ש ניקוד.ואגב - נכון שהמשפט הזה ככ נכון לעזאזל? אז למה יש ככ הרבה מלחמות ושנאת חינם

תודה שחסכתם לי ... ../images/Emo141.gif

שוב בוקר טוב, ושבת שלום. תודה שחסכתם לי את מלאכת החניכה, כי אתמול הרגשתי עם זה לא נוח. לא נוח להשאיר את השואל(ת) עם הלשון בחוץ, ולא נוח שאני צריך להיות כאן החונך היחיד (וגם העניין האנטישמי התישני). אני הייתי עושה זאת קצת אחרת, כי לדעתי הענייה אתן חנכתן כאן את ... עצמכן. וגוזלי, ראי זאת כמחאה: את כבר חתכת את השמיים, ואינך זקוקה עוד לחניכה. את יכולה אפילו להתחיל לחשוב על הצטרפות למחנה החונכים (חיננית: אולי תסדרי תורנות חניכה?). אני הייתי עונה לשואל(ת) כך (ושוב, לחיננית: את יכולה להכניס את זה לספר ההוראות שאת הבטחת להוציא): לדרך שלנו אין הסברים. הפרינציפ היחיד הוא שאין פרינציפ יחיד. ורק השמיים ומגבלות הדמיון הם הגבול, אם בכלל. אם היה פרינציפ יחיד, ברגע שהוא היה הופך לנחלת הכלל, הפורום הזה השמט אפו, כי ההפתעה היא (4, 3). גם עניין ההגיון מצריך הבהרה: ההגיון שלנו הוא ההגיון הכי מעוות שאתה יכול להעלות על הדעת, אבל גם הגיון מעוות הגיון הוא. וכיוון שראיתי גם את הכרטיס האישי שלך, אתן לך שאלה שהייתה כאן בפורום, והיא על המגרש הפוליטי שלך: נבחן בצורה זו חלופה ל"מולדת" (4, 2). בנקודה הזאת הייתי מפסיק, ומחכה לשאלות נוספות של החניך(כה) החדש(ה). ולחברים כאן: אל תענו במקומו על שתי השאלות שנתתי לו, כי זה המגרש שלו. תודה, ואני פורש, לפחות עדי-ערב. אבל עד שהחניך(כה) יחזרו לקבל את הליטרה שלהם, אפשר בינתיים לגלוש אל האתר של קימקא.

חיננית

New member
../images/Emo41.gifיש פה חידה שנבלעה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שימו לב -----

ציפי666

New member
בפולינזית שוטפת

זה מה שיצא לי: תן לים להחליט על איכות הסירה

גוז

New member
לי זה נשמע נכון - ../images/Emo118.gif

אלא שלא הבנתי את מקומו של הנשף בתשובה. עזרה מישהו?

חיננית

New member
גם לי זה נשמע נכון../images/Emo8.gifציפי וגוזלית

הנשף זה הליל -ידוע שתן זה יונק המילל בליל - פשוט ו לגמרי בלי תחכומים יתרים.

חרתול

New member
אסוציאציה במאורית שוטפת, בלי חידה

בטטה במאורית + Camora והאסוציאציה - "It ain´t for the camora to say it is sweet" לצערי לא הצלחתי לחבר לזה חידה מתאימה, אז תהנו בלי החידה.

למעלה