אפשר לקבל את רשימת הסרטים של דניאל סטיל?

danitush1

New member
אפשר לקבל את רשימת הסרטים של דניאל סטיל?

אני מחפשת את רשימת הסרטים שעשו לפי הספרים של דניאל סטיל, אם אפשר בעברית. וגם אם תוכלו להגיד לי איזה מהם הכי מומלצים, זה יהיה מצויין. נ.ב. יש לכם יופי של פורום.

MovieMaster

New member
קבלי: ../images/Emo218.gif

דניאל סטיל Danielle Steel להלן כל הסרטים והמיני-סדרות שנעשו על פי ספריה בסדר כרונולוגי: נמל מבטחים (2007) / Safe Harbour / Danielle Steel's Safe Harbour
הטבעת (1996) / The Ring / Danielle Steel's The Ring
מעגל חיים (1996) / Full Circle / Danielle Steel's Full Circle זכרונות (לזכר האהבה) (1996) / Remembrance / Danielle Steel's Remembrance
אהבה גדולה (1996) / No Greater Love / Danielle Steel's No Greater Love השמחה הגדולה ביותר (1995) / Mixed Blessings / Danielle Steel's Mixed Blessings
זויה (1995) / Zoya / Danielle Steel's Zoya ללא עקבות (1995) / Vanished / Danielle Steel's Vanished אלבום משפחה (1994) / Family Album / Danielle Steel's Family Album זר מושלם (זר מוחלט) (1994) / A Perfect Stranger / Danielle Steel's A Perfect Stranger
פעם בחיים (1994) / Once In A Lifetime / Danielle Steel's Once In A Lifetime גלויות מויטנאם (מכתב מויטנאם) (1993) / Message From Nam / Danielle Steel's Message From Nam סטאר (1993) / Star / Danielle Steel's Star
הלמות הלב (פעימת לב) (1993) / Heartbeat / Danielle Steel's Heartbeat תכשיטים לנצח (1992) / Jewels / Danielle Steel's Jewels
סודות (1992) / Secrets / Danielle Steel's Secrets אבא (דאדי) (1991) / Daddy / Danielle Steel's Daddy
פאלומינו (1991) / Palomino / Danielle Steel's Palomino שינויים (1991) / Changes / Danielle Steel's Changes
כלים נאים (דברים יפים) (1990) / Fine Things / Danielle Steel's Fine Things
קליידוסקופ (1990) / Kaleidoscope / Danielle Steel's Kaleidoscope
מעברי הגורל (1986) / Crossings
עכשיו ולתמיד (1983) / Now And Forever הסרטים והמיני-סדרות המומלצים מסומנים ב
. אני בכל אופן, הכי אהבתי את "הטבעת". תהני

smailie

New member
חלק מהסרטים על פי ספריה מוקרנים בMGM

ועל - פי חלק מספריה נעשו מיני - סדרות, המשודרות לפעמים בערוץ 2. אהבתי, אגב, את העיבוד הטלוויזיוני שנעשה בזמנו לספר "קליידוסקופ": זה שהחבר של אבא של הבנות, שבספר פורש עליהן את חסותו אחרי שאביהן רצח את אימם והתאבד, פשוט יושב איתן ומשחזר באוזניהן את כל הסיפור. עיבוד מבריק לעלילה, שבספר עצמו בנוייה באופן כרונולוגי לחלוטין.

למעלה