אפשר לפתוח שירשור שוויץ ליום ראשון?

mishmish04

New member
אפשר לפתוח שירשור שוויץ ליום ראשון?

והפעם - רוצה להשוויץ מקצועית, או יותר נכון - להשוויץ בשמה של מתאמנת שלי, שלא תיכנס לפה לכתוב:
לבחורה, אחרי לידה שלישית יש היפרדות ביטנית + בקע:
התחלנו ב 1.03 עם פתיחה של אצבע וחצי מתחת לטבור, 4+ בטבור עצמו ו3 אצבעות מעל הטבור.
אחרי שבועיים של תירגול רצוף ויום-יומי, היא ירדה ל פתיחה של אצבע מתחת לטבור, שלוש בטבור וללא תזוזה מעל
והיום, חודש וצ'ופצ'יק אחרי המיפגש הראשון היא במקום אחר לגמרי!!!
1/2 אצבע מתחת לטבור (גבול עליון של נורמה - על סף סגירה סופית!!!)
3 אצבעות בטבור
ו . . . פחות מ 1 1/2 מעל הטבור!!!
אני כל כך גאה בה ובעצמי!
בדרך כלל המתאמנות שלי לוקחות את העיניינים הרבה פחות ברצינות והתוצאות - בהתאמה, אבל היא מראה לעצמה ולכולנו - שיש תמורה בעד האגרה והתירגול עוזר וניתן לפתור את הבעיות האלו ללא ניתוחים וללא סבל מיותר!!!
יקירתי - אם את פה - מוחאת לך כפיים גם מפה!!!

כל הכבוד!

לשתיכן

ואני רוצה להשוויץ בעצמי.
הן משחקות, ואני כותבת לכן קיטור ארוך כאורך הגלות (תכף יגיע) ורק קמה מדי פעם להזיז כשמגיעות למקום שאינו רצוי...

יהלום29

New member
איזה יופי..

לצערי אני מתמידה מאד, ולא רואה שום שיפור.. אולי יש שיפור מזערי , אבל לא כזה שנראה לעין. ואני עושה כל יום (מלבד שבתות שאני לא מספיקה ומגיעה מותשת בערב) את התרגילים.
היא עשתה יותר מפעם ביום?

mishmish04

New member
מי נתנה לך את התרגילים?

והתשובה היא כן.
המלכה מתרגלת מספר פעמים ביום - כמובן כשיש זמן (עם שלושה ילדים כולל תונוקי פיצי). כולל שבתות וחגים.
יש תמורה בעד האגרה.
תכף אבקש ממנה להיכנס להעיד בעד עצמה, אם כי אניט יודעת שהיום היא "מטיילת" עם החבר'ה שלה בחיפה.

יהלום29

New member
הבנתי

אז אני צריכה כנראה לעבור לכמה פעמים ביום.. זה קצת קשה עם 3 ילדים אבל נשתדל.
הייתי אצל רשל המדהימה..

mishmish04

New member
מה שהיא אמרה - כזה ראה וקדש!

אני מתכוונת לנחות עליה להשתלמות מרוכזת וריענון.
אין עליה בארץ ואולי גם בעוד כמה מקומות.

העוגיות

New member
אני ממליצה לתרגל יותר מפעם ביום

אני עדיין בחופשת לידה אז זה אפשרי...
כשאני נזכרת, אני גם מתרגלת גם תוך כדי הנקה, לפני השינה וכו'

העוגיות

New member
תודה יקירה על הפירגון

מהרגע הראשון שבו נפגשנו, הבנתי שאני בידיים טובות, ולא היה לי כל צל של ספק שעם המקצועיות שלך והרצון והנחישות שבי, אנחנו בדרך הנכונה. ואכן, התוצאות לא איחרו לבוא.
אם לא הייתי מגיעה אלייך והייתי רק מקשיבה לכירורג שהמליץ לי על תרגילי בטן פשוטים, הייתי היום במקום אחר לגמרי, ואני כל כך שמחה שהאינטואיציה שלי אמרה לי להימנע מההמלצה של הכירורג, ולהמשיך לחפש את הדבר הנכון עבורי.
יש לך את כל הסיבות להיות גאה בעצמך כי מעבר למקצועיות המרשימה שלך, יש בך כל כך הרבה איכפתיות ורצון טוב, שזה פשוט מקסים.

למעלה