אפשר ללכת לים,רק שהוא קר.עונת המלפפונים החלה!

אילן די

New member
ולפי טוק באסקט הוא מקבל 1.5 מליון יורו

בצסק"א הוא קיבל 3, אבל כנראה שהגיל עושה את שלו.

comerte a besos

New member
גרינוולד אמור להיות אמין...

סומך על הסכומים שלו. הוא בד"כ לא אומר משהו ללא סימוכין.

גם אחרים

קראתי ביותר ממקור אחד בחו"ל שהוא יושב על בערך מיליון וחצי.
בלי קשר, מיליון זה נמוך מאד בשבילו. זה לא הגיוני.

אילן די

New member
כן, המפקד!

הנה קישור למשכורות של שחקנים בקבוצות היורוליג השונות כולל חימקי.

arielic

New member
לא רוצה את הלפרין בשביל 4 נקודות על 30 דקות

בטח לא בשכר שלו ולא כשחקן חמישיה

אני מעריך מאד את השכל של הלפרין , אבל אחרי הכלום שהוא נותן גם לבאיירן , אין שום טעם להביא אותו, הוא מקרה אבוד.

comerte a besos

New member
אני אסביר למה אני מעדיף את הלפרין על אוחיון

ההבדל בין השניים הוא אחוזי הקליעה. הלפרין הוא קלעי טהור, ולכן קולע באחוזים גבוהים הרבה יותר מאוחיון.
נכון שהלפרין בורח מהכדור וממעט לזרוק. מתי ההבדל הזה בא לידי ביטוי?
במאני טיים היריבות שלנו סוגרות את הקלעים, משמע סמית', לוגאן וכו' ומהמרות שוב ושוב על אוחיון שמקבל אפשרות לקלוע או לחדור... והוא כמובן מחטיא. אני רוצה לראות את היריבות משאירות את הלפרין לזריקת שלוש חופשית... הוא יתפור אותם יפה לא כי הוא רוצה לקחת אחריות, אלא כי היריבות ידחפו אותו לזה.

comerte a besos

New member
הכל עניין של מינון...

כשאוחיון קולע ב10-20 אחוז זה כמו לשחק 4 על 5 בהתקפה.
לא סתם בלאט ניסה הרבה פעמים לשחק עם לוגאן והיקמן ביחד... כי הוא מודע לקליעה העלובה של אוחיון. הוא חשב שאולי היקמן יקלוט את תפקיד הPG בשלב כלשהו... כמו שהוא עשה לפארגו (שהוא SG במקור).

בחיאת , והלפרין לא?

שכחת כמה האוהדים התחרפנו מהאנמיות שלו.
האמנתי בו , אבל הוא לא משתפר מהענין הזה גם בקבוצת מרכז טבלה גרמנית , מה עוד אתה צריך?

comerte a besos

New member
עונה אחת גרועה לא יכולה להרוס קריירה מצויינת

עם כל הכבוד לאוחיון... אני לא רואה אותו מגיע למספרים שהלפרין הגיע ברוסיה, או ביוון.
אני גם לא רואה את אוחיון מגיע לקבוצת טופ יורוליג כמו שהלפרין הגיע ומחזיק בה יותר מעונה אחת.
אוחיון הוא אוברייטד מטורף. השנה אוחיון נותן עונה גרועה. הוא מנסה לקפוץ מעל הפופיק בגלל שרדפו אחריו כל כך. הוא לא מצליח לקלוע צעד וחצי (אההה בעצם, גם רוב העונה הקודמת הוא לא הצליח לקלוע צעד וחצי). אני מעדיף את הלפרין על אוחיון כי הוא מגוון יותר, קלעי הרבה יותר אמין... וצריך מאמן כמו בלאט כדי להצליח.
בלאט יכול להפיק מהלפרין הרבה יותר ממה שמאמנים אחרים יכולים להפיק, ובלאט יכול להפיק מהלפרין יותר ממה שהוא יכול להפיק מאוחיון.

ההבדל היחיד שביכולתו הנוכחית

הלפרין לא מתאים אפילו ליורוקאפ
ואילו אוחיון תמיד ימצא קבוצה .....

Saladin

New member
שלי:

לא רוצה להיות פרגמטי, מחליף את כל הזרים (כולל לנדסברג) שנמאס כבר לראות את פרצופם, משאיר אולי את לוגאן ואת פלאניניץ'. לגבי הישראלים זה לא משנה, גם ככה מכבי דואגת שיהיו לה כמה כאלה רק בשביל הקהל.
בלאט? האמת שלדעתי הוא מיצה. מכבי צריכה להחליף קונספציה ולהתבסס יותר על שחקנים אירופאים ושיטת משחק אירופית. נהיה משעמם כבר לראות את הקבוצות של בלאט ואת סוג השחקנים שהוא תמיד בוחר להביא, וחבל כי דווקא היורוליג השנה לא משעממת עם השיטה החדשה. אוברדוביץ' לא נראה לי אופציה ריאלית ומי יודע, אולי בכלל נמאס לו לאמן והוא לא יהיה משהו גם אם יבוא.

בחיאת

אי אפשר שנה אחרי שנה לתת לבלאט להביא בדיוק חצי ממה שהוא רוצה , ולהגיד שהוא נכשל.
תן לו פעם אחת מה שהוא כן רוצה ואז תשפוט אותו.

Saladin

New member
זה לא עניין של נכשל/לא נכשל.

זה האופי של בלאט כמאמן שמיצה את עצמו במכבי לדעתי. השחקנים שהוא אוהב להביא הם בד"כ אמריקאים צעירים עם אופי טוב ונוח שמתאים לקבוצת קולג'ים (אני גם משער שזו סיבה מרכזית ללמה פאפאלוקאס לא קיבל קרדיט במכבי. נראה לי שבלאט מסתדר יותר טוב עם "ילדים טובים"). אנחנו רואים גם שמכבי בכל השנים של בלאט מתקשה במשחק התקפה עומד ובנויה על הגנה לוחצת ומשחק מעבר, וזאת שיטה שאתה צריך לפגוע בסקאוטינג ולהביא שחקנים מתאימים בשביל להגיע איתה לפיינל פור. ובתקציב של מכבי זה לא יקרה הרבה. אנחנו רואים קבוצות עם תקציב נמוך מזה של מכבי שיש להן שיטת משחק בהתקפה, שקולעות משלוש ויודעות לשמור על השלוש בהגנה. אלה דברים שבאופן סיסטמטי לקויים בקבוצה של בלאט. האמת, גם בקבוצה של גרשון (כן, ההיא עם שאראס) היו רבים מהמאפיינים הללו שסימנו את מכבי, לטוב ולרע, כקבוצה די יוצאת דופן בכדורסל האירופי. לדעתי זה בגלל שמכבי מתבססת לאורך שנים על שחקנים אמריקאים ומאמנים לא-אירופיים.

אתה גוזר את זה מהקבוצות שבלאט בנה במכבי

קבוצות שהוא נאלץ לבנות עקב תקציבים הולכים ומצטמקים כשגם שחקנים שהוא הביא והוכיחו את עצמם לא נשארו , עם מה בדיוק אתה מצפה שהוא יביא תוצאות?
דבר אחד אני מסכים תחת פדרמן בלאט מיצה את עצמו , אבל חשוב להבהיר שלא קיים מאמן בפלנטה הזו שיכול להביא הישגים בתנאים כמו אלה שבלאט סובל כל הזמן, זה יכול לקרות בפוקס באיזו שנה אחת מתוך 20 , אבל כדרך , מכבי תל אביב נאנסת על ידי הבעלים שלה לקיום שכולו בינוניות בלי סיכוי ליותר.

ונגיד שבלאט אכן מיצה את עצמו , את מי תביא? (אין טעם לדבר על אובראדוביץ , השכר שלו לא רואה את מכבי ממטר)

Saladin

New member
עם איך שמכבי נראית השנה,

ואני מסכים שזה בגלל התקציב וההנהלה כמובן, זה לא ייראה יותר גרוע גם אם יביאו את תומאס פצ'צ'אס. טוב, אולי קצת יותר גרוע.

למעלה