אפשר להצטרף?

MIF2007

New member
אפשר להצטרף?

הי לכן ונעים להכיר, שמי מירי, בוגרת מח' IVF בהדסה עין כרם, יש לי שני בנים בבית בני 4.5 ו 1.9 ולפני שבוע ראיתי
+
באולטראסאונד, אז שמחתי מאוד לגלות את הפורום הנהדר הזה. מחר סוגרת שבוע 7 מלא. למרות שזה הריוני השלישי הכל מרגיש לי חדש, אני לא מבינה ולא מתמצאת בתאומים ולכן בטח אתחיל פה ושם להציק לכן בשאלות. להשתמע

זו אני mishmish-יוצאת מהארון../images/Emo8.gif

ברוכות הבאות לכן, גם אני די חדשה כאן. שבוע 8+3 עם תאומים זהים
מקווה שימשיך לכולנו קל, משעמם והכי חשוב ארוךךךךךךךךךך

MIF2007

New member
איזה כיף לראות אותך פה!!!!

ואוו!!!! איזו התרגשות - שיהיה הריון קליל ומשעמם!!!

ב-נ-נ-ה איך פספסתי אותך../images/Emo35.gifברוכה הבאה../images/Emo140.gif

כל כך התרגשתי כשראיתי מה פספסתי. כל כך מתרגשת בשבילך ומחזיקה אצבעות להריון ארוווווווווווווך, קל ומשעמם. איזה יופי שאת פה!!! וואו, וואוו ושוב וואוו

היי נועה, תודה על קבלת הפנים../images/Emo140.gif

אני פשוט הייתי בשושו עם ניק אחר -mishmish אגב, עידכנו אותי שאני מספר 15 של המפגש הכי שווה

מירי - איזו צמרמורת עשית לי!ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אני כל כך מתרגשת לשמוע... ככה זה כשלא בא להתחיל IVF... את מוזמנת להציק לנו כמה שאת רוצה. מחכה לשמוע ממך מיליון שאלות. מצטערת על האיחור בתגובה - המחשב שלי באשפוז ורק אתמול הצלחתי לחבר את המחשב הישן של הילדים לרשת.

MIF2007

New member
הי נועה

איזה כיף לגלות את הפורום הזה ועוד יותר כיף לפגוש אותך פה!!!! והרי לך שאלה ראשונה: יש לך רופא נשים מומלץ למעקב הריון במכבי? אני מחפשת משהו בסביבה....

ממליצה בחום רב על ד"ר פלוטקין מהמרכז לבריאות

האשה בקאנטרי סנטר. הוא רופא מקסים ואחראי ומאמין גדול בכך שנשים בהריון מרובה עוברים צריכות לשמור כמה שיותר וללדת בלידה רגילה. את הUS עושים שם אצל הטכנאיות שהן מאד מקצועיות. ממילא סקירות ומי שפיר (אם עושים) עושים אצל מומחים לעניין. איזה כיף שאת פה!!!

למעלה