אפשר להצטרף לבית החם שלכם???

אפשר להצטרף לבית החם שלכם???

היום התבשרתי שאנחנו צריכים לעבוד IVF רציתי לדעת היכן יותר טוב לעשות את זה?? בוולפסון או באיכילוב

הי מתגלגלת שרק יהיה בקלות

לא מכירה את וולפסון / איכילוב. אני באסותא ת"א. עוד תקבלי תגובות בהמשך... בינתיים קבלי את ברכותי להצלחה בטיפול. שיהיה ראשון אחרון ומנצח

ברוכה הבאה לשהות קצרה מהסיבה הנכונה../images/Emo24.gif

מתגלגלת יקרה ברוכה הבאה לבית חם ותומך
.......... בהצלחה בטיפולים מאחלת לך לעבור לפורום השכן במהרה....... אומנם אני מהדרום אבל שמעתי שאיכלוב טוב

נמש27

New member
הי מתגלגלת בקלות

קודם כל שיהיה הרבה בהצלחה וב"ה תיזכי לחבק תינוק/ות. אני נמש אמא לתאומות בנות שנה וארבעה חודשים ורוצה להמליץ לך בחום על יח' IVF בבי"ח וולפסון. אני עברתי שם את ה-IVF הראשון והמנצח שבזכותו יש לי את בנותיי. היח' בוולפסון קטנה וחמה, הצוות הרפואי מעולה בניצוחו של פרפ' לב-רן (מקביל של משיח ודור באסותא), האחיות נעימות, אפילו מזכירת היח' חמה ואהודה. שוב מאחלת לך המון בהצלחה ואשמח לענות לך אם יש לך שאלות נוספות.

שישון

New member
איזו שאלה../images/Emo35.gif../images/Emo9.gif ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

לשהות כמה שיותר קצרה אצלינו ומעבר מהיר אל פורומי ההריון השכנים
אני לא מכירה את מחלקות ה IVF בבתי החולים שציינת אך בטוחה שבקרוב מאוד תגענה גולשות נוספות לתת לך את האינפורמציה. את יכולה גם לחפש המלצות או חוות דעת במאגר הרופאים, סביר שהן תהיינה מעט מיושנות אך תוכלנה לתת איזשהו רעיון במה מדובר. פרט לזאת, נראה לי שהנכון ביותר הוא פשוט להתקשר ולקבוע תור על מנת להתרשם באופן אישי ולאחר מכן לבחור. בהצלחה

gezers

New member
רק לא איכילוב

מנסיוני, שומר נפשו ירחק.. את וולפסון אמנם לא מכירה אישית, אבל שמעתי לא מעט שמועות מצויינות על הצוות והיחס.

מודה לכם על קבלת הפנים החמה

תודה על ההמלצות ואני מאוד מפחדת מכל התהליך, רציתי לדעת כמה זמן עד משקבלים אישור מהועדה??

lmtc

New member
שלום מתגלגלת

אנחנו לפני IVF ראשון באיכילוב. בינתיים היחס חם ואדיב אם את מעוניינת אחזור אלייך אחר כך ואספר לך... מבחינת בירוקרטיה, אני מבוטחת במכבי והם מקסימים, בעיקרון את האישור נותנים תוך חודש, אך לאחר שבוע כבר התקשרו אלי ונתנו לי את האישור הרפואי. רק צריך לזכור להגיע עם כל הטפסים והאישורים שאתם מופנים לIVF. תחזיקי לנו אצבעות....

shirrancohr

New member
שמעתי של וולפסון דברים טובים...

בהצלחה ובתקווה שלא תשארי כאן הרבה זמן......

למעלה