אפשר להמשיך את מה שעשינו למטה?

OFIRB9

New member
אפשר להמשיך את מה שעשינו למטה?

כבר שמתי את זה כמערכון 5 קרמבו מחבתים אצלי!!! אני רוצה שנמשיך נתקלתי בכמה שקאו אותי! בבקשההההההההה גפ צחוקים וגם מה לעשות מה רע? אש:בוא נתפוס פחיותמונים! מיסטי:טעות בסדרה מון זה דיג'ימון אש:אבל גם פוקימון נגמר במון! מון:קראתם לי? *זורקים עליה שניצל* מון: אבל עם פוקימון ודיג'ימון יתערבב מה יהיה? כולם:קרמבו מחבתים!!!!!! *רבים על הסיר* צ'ריזרד: אני רוצה גזר.... אני:מה? ברוק: איפה ג'וי???? *מיסטי מושכת לו באוזן* צ'ריזרד:כרוב!!! פיקצ'ו:קח קרמבו צ'ריזרד:אני בדיאטה המחשפה המשועממת מהשלישיה פתאום נוחתת מפיג'יוט *דורס אותה טאורוס* המכשפה:איה... *אני מגרדת אותה עם שפכתל* אש:ופל!!! *אוכל אותה* אש:איכס! חסר מלח! :זורק את פיקצו על המכשפה ומורח אותו פיקצו:פיקה פיקה! *מחשמל את אש* אש:יא בן של עז!!!! *רודף אחרי פיקצ'ו עם גרזן* המכשפה:שמישהו ינפח אותי... *מיסטי וצוות רוקט דורכים עליה* מיסטי:מה אתם עושים פה? ג'סי:באנו להתעלל בספון כראוי ברוק:הוא לא מהפורום הזה... ג'יימס:אוף... אני:אבל יש שם פיקצ'ו צוות רוקט:יש!!!!!!!!!!! *רצים אחרי אש ופיקצ'ו עם רובוט ענק שנראה כמו צוציק*

OFIRB9

New member
מאוד מופרעת!!!!

רק עכשיו שמת לב!?!??! צוציק ואיילי שורפים את מיני בזמן שהיא צופה עם קן ב"אליסה מארץ הפלאות" גרסת הפחית והשניצל עם פותחן שימורים וגרב כשריי נכנס ואוכל את השטיח ואז חוטף מכת חשמל מפיקצ'ו כשצוות רוקט מכים אותו בכלים חד פעמיים מהטיול למדבר יהודה והמפלצת מלוך נס תופסת את טרייר וסיילם וזורקת אותם לליגת ג'וטו בעולם הדיגיטלי והם מתחילים לשחק בביבלייד עד שהוא עף לספון לעין ובסוף בא ג'יגליפף ומרדים את כולם! מספיק מופרע?

למעלה