אפשר להירגע, גורי נשאר לעוד שתי עונות לפחות

OOOO0

New member
כן...לפחות הפעם זה רק 3 חודשים

ולא חצי שנה כמו שחיכינו בין העונה הרביעית לחמישית.

Tal Kemplis

New member
אנחנו רואים את זה מקובע טיפה

בואו נחשוב על כל מיני דברים
1.קודם כל העובדה שהוא חתום על עוד שתי עונות מרמז פה על משהו שהמחאה שלנו עזרה יותר מידי כי לא מזמן רצו להוריד אותם ועכשיו נודע על עוד שתי עונות אז כבוד לנו חחחח
2. אולי יצרפו אנשים לפאנל כמו שכולם רוצים אבל בינינו אין הרבה שיכולים להצטרף לפאנל הנוכחי ובאמת לתרום עוד בדיחות מפילות ורוב הסיכויים שהם סתם יורידו את המתח שקיים שם
3. ואולי סוף סוף יקרה הבלתי יאומן ויאיר יגיע...

OOOO0

New member
1. נכון, או שעכשיו גורי נעשה "שווה" יותר

וגם "ארץ נהדרת" רוצים אותו, אז ל"מצב האומה" חשוב להחתים אותו מראש על שתי עונות, כדי שלא יברח להם.

2.יש מצב, אבל ארבעה בפאנל זה באמת די והותר, לא צריך עוד פאנליסטים. עוד אנשים זה אומר פחות זמן מסך לכל אחד בנפרד.

3. הלוואי! עכשיו הוא חייב לבוא, כי הוא כבר דמות פוליטית משמעותית ולא סתם אנקדוטה קומית.

silvia17

New member
הידעיה שיש עוד שתי עונות

1 ) אז הוא הולך להשתתף בארץ או לא או בינתיים לא .. הוא לא מתאים לארץ לצערי הוא יכול לעלות שם את הרמה וגם אסי שם לתקופה קטנה עד שהפרלמנט יכנס לקצת יותר לחץ בצילומים , לא כול כך באלי את גורי בארץ אני מעדיפה אותו בתפקיד עצמו בפרלמנט

2) חסר להם עד שהתוכנית הגיע למצב מושלם ... למרות שיש כמה שיכולים להיכנס מוטי קירשנבאום , רועי לוי אבל מה ההגיון להוסיף עוד פרצוף קבוע שכול פעם אפשר להזמין מישהו אחר + פוליטיקאי / או עוד מישהו

3 ) ניראלי על ההתחלה אבל הוא ישבר לקראת בסוף של העונה הוא שומר את זה בתור קלף מנצח , אבל איזה מבאס זה הפוליטיקאים שיבוא עכשיו הם ידברו על חוקים גמלי החופש שלהם ויראו כול סימנים של נואשות למחיאות כפיים ומילה טובה בעיתון זה הולך להיות מפגר ואני יתגעגע לפרימריזים

OOOO0

New member
1. עדיין לא ידוע.

אין לו שום מניעה חוקית לעשות את זה כי אין לו חוזה טאלנט, אבל בטח "רשת" ינסו לטרפד את זה בכל זאת. אני מסכימה איתך, הוא לא מתאים ל"ארץ", הוא הכי מצחיק בתור עצמו, אהבתי את הרעיון שלך שישחק את עצמו ב"הפרלמנט".

2.צודקת. לא צריך עוד פאנליסט באופן קבוע. הם מעולים כמו שהם. אני בעד הופעת אורח אחת של רועי ואחת של קירשנבאום.

3.יכול להיות.....לא אכפת לי, העיקר שיבוא!
חחחחחח לגמרי!
נורא בא לי שמרב תבוא בתור פוליטיקאית, אני מבינה שבזמן הבחירות זה לא היה לעניין להשתמש בבמה שלך כדי לקדם את חברה שלך, אבל זהו, הבחירות הסתיימו, זה כבר לא נחשב לתעמולה אז מרב יכולה להגיע.

silvia17

New member
3. מרב VS יאיר

הראשונ/ה שבא יוצא/ת פרוטקציה ברמה לא מצחיק ונואש .. בשביל חברי הפאנל זה היה הישג גדול הם היה עסוקים בלהצחק את עצמם והחברים שלהם ואנחנו נצחק על הירידות שלהם אחד על השני
כמו עם חנין זועבי כול המסע של שליין עד שהיא תבוא לא היה לו כול כך אכפת מאיתנו יותר עניין אותו לסמן V על הניצחון הקטן שלו השאר עזרו פשוט היה שם כדי לאזן את רמה ההתלהבות

השני/ה מעולה ירד/ה על העם , כבר יותר ינסו להצחיק אותו/ה ואותנו

OOOO0

New member
אממממ הראשון זה מרב?

כי זה דווקא יותר מתאים ליאיר. אם הוא יבוא זה יהיה רק כדי לעשות וי ולסגור מעגל. יהיה נחמד לראות אותו גם מפגין הומור עצמי וגם יורד על שליין בחזרה, ויהיה לנו הצופים סוג של סיפוק כמו במקרה חנין זועבי. אבל אני לא יודעת עד כמה מצחיק זה הולך להיות....האירוח של חנין זועבי לא היה באמת מצחיק בסופו של דבר.

את מרב יהיה מעניין לדעתי לראות כפוליטיקאית חוטפת ומחזירה, עדיין לא ראינו אותה כך. מצחיק זה יהיה בטוח. להזכיר לך את נקודת הג'י ואת שאר הפנינים שקיבלנו מהמשולש גורי-שליין-מרב?
אם זה מותר אתית אז זה כבר לא פרוטקציה. זה לא יכול להיות פרוטקציה אם כל פוליטיקאי באשר הוא יכול להגיע ל"מצב האומה", זה לא שבאמת צריך פרוטקציה בשביל זה.....

silvia17

New member
פרוטקציה או לא

היא יוצאת עם שליין .. ואני די צחקתי מהקטע עם חנין זועבי
שלישיה יפה , גורי כול כך חמוד שהוא מניאק , שליין מתעצבן בקלות ובסוף מרב תרגיע ת'מצב , אורנה ועינב בצד של גורי שליין יצרף מישהו שהיה לצידו {את אמא שלו במקרה הגרועה חחחח }
מישהו שהייתי רוצה לראות בלי קשר זה את אבא של גורי כחבר פאנל , יוסי אלפי מרב מיכאלי אורנה בנאי גורי אלפי עינב גלילי ליאור שליין .. נשמע פרק טוב

בערב של מדגם בחדשות 2 היה את יונית לוי , פרשני-עיתונים , ופוליטיקאים לשעבר עיתונים מרב הייתה שם וזה היה נורא המאופקים האלה שלא יודעים שצריך לעשות הכול כדי לדבר , רגלים לדבר למצלמה רק שפונים אליהם עם זמן ידועה מראש ופרמטר
זה היה מופע בפני עצמו לראות אותם עוד שנייה הם היו מרימים אצבע כדי לדבר

OOOO0

New member
אהבתי את הפאנל שהרכבת!

יהיה בהחלט מעניין לראות איך אבא של גורי משתלב איתם....

כן, ראיתי את זה! אין ספק שכוכבת המשדר הייתה יונית בעצמה, אבל השילוב עם הפוליטיקאים שם לא עבד...אבל זה הקטע, כל הפוליטיקאים שם היו עיתונאים לשעבר! אז מה קרה להם, ברגע שהם נכנסו לפוליטיקה הם הפכו למנומסים?

silvia17

New member
ההגיון הבריא שלי אומר

שהם פשוט יודעים מזה פוליטיקאי שנחוש להציג משהו בTV לעניי הציבור וידועים מה הוא מסוגל לעשות זה הם פשוט לא עשו את זה כי הם מכבדים את שאר העיתונים שעכשיו במקומם ומראיינים אותם

או פשוט אין למה עוד נסיון והם רגלים שיש להם זמן מראש ושהם מדברים שמישהו פונה אליהם,לקצר במילים {תכונה רגועה לפוליטיקאי } לסקר את האירוע במהרה לענות על שאלות ולא לנקוט עמדה
ועכשיו הם צריכים לעשות ההפך הגמור מזה לנקוט עמדה ולדבר הרבה ולהוסיף מילים ארוכות ומסובכות כדי למשוך זמן מסך לשנות את הסדר המשפט כדי לגרום לכך שבעזרת מילים ארוכות ובנוסף לשינוי סדר המשפט אי לקח ובהתאם לזאת זמנן יארך והם יחלו להעביר משהו כמה שיותר פשוט בכמה שיותר רעש ורצוי חיובי

שידברו על החוק שלהם הרבה ובחיוב , על בעיות המס שלהם בקצרה ובחיוב .. בגלל זה פוליטיקאים לא שוללים שום דבר אף פעם הכול פתוח ולא ידוע מה העתיד צופן
שלא ידברו אליהם בשלילה

black scar1

New member
מדהים, אני כבר מתגעגעת....

איזה מזל שזה עוד 3 חודשים. והאמת, שמחה שגורי לא הלך בסוף לארץ נהדרת. הוא הרבה יותר כשרוני בתפקיד כמו מצב האומה. ואני מודה שארץ נהדרת טיפה השתפרו העונה לעומת העונות האחרונות, אבל עדיין הם לא קרובים לדגדג את הרמה של מצב האומה לדעתי... והכי טוב שגורי ישקיע את כל האנרגיות שלו במצב האומה ולא בארץ נהדרת.

ואגב, ראיתי שדיברתם על מרב, אני חייבת לכתוב משהו שקראתי בסטוטסים מצייצים שקרע אותי- "מרב מיכאלי טענה נגד יאיר לפיד שהוא גבר אשכנזי שמעולם לא ידע מה זה דיכוי, אבל גם ליאור שליין היה כזה לפני שהוא פגש אותה"....

סליחה.... זה קרע אותי מצחוק....
(ושלא יהיו אי הבנות כן, אני מתה עליה ועל שליין)

silvia17

New member
זה שהפרופיל הפיקטיבי של יאיר בטוויטר

וזה משפט ענק פרסמתי בפייס שלי

גורי צריך להשתתף בתפקיד עצמו בן ה65 בפרלמנט עם כבר באלו זמן מסך בקשת

למעלה