אפשר לדעת היכן היא נעלמה לנו?

nitzangro2

New member
ממ..בעיקרון היא הייתה בסיבוב הופעות

בחו"ל ועכשיו חזרה.. אז צריך לחכות קצת.. ואז להיות מבואסים.. או לא.. חח

אבי מנהל האתר של מאיה כזה אחלה...

אבי עונה לי על כל השאלות שאני שואל על מאיה ונותן לי אינפורצמיה הוא תותח חבל על הזמן!!! חייב לשבח אותו!!!! גם את ליטלו'ש מנהלת תפורום כזה יפה כל הכבוד לך!! מאיה כזאת מלכה אוהב אותך מקווה שתתאוששי מהר אני מת כבר לשמוע ת'דיסק החדש שלך שיהיה בהצלחה!! חמסה חמסה בלי עין רעה!

תודה אבל אני רוצה להתייחס לכולם

אז ככה שאלה פה milvil איפה מאיה אז כמו שאמרה לך ניצן מאיה הייתה בסיבוב הופעות בחול מאיה חזרה לארץ והמשיכה לעשות מה שהיא עשתה לפני שהיא טסה וזה להמשיך ולעבוד על הדיסק החדש שלה וכמו שליטל וניצן אמרו פה חייבים לחכות ולתת לה את הזמן שלה עוד דבר שאני רוצה להגיד זה תודה לשי (המתוק מכולם היחיד ) שכתב פה הודעה על תודות בשבילי לא שיש לי בעיה אם זה אבל אני לא עושה כלום שוב תודה שי אבל אם אתה אומר תודה רצינית זה קודם כל לליטל המנהלת שעובדת יותר ממני בהרבה וגם לכול מי שכותב פה בפורום לא רק בזמנים טובים (כמו עכשיו) של מאיה גם בזמנים לא טובים שהיו פה בפורום אנשים כתבו וזה חשוב שאתם המעריצים הגדולים של מאיה תמשיכו לעשות את הדבר הטוב ביותר ורק בסוף הרשימה צריך להגיד לי תודה כי אני קטן פה אתם האנשים שמאחורי הדברים הגדולים לא אני *** שי אני מקווה שמה שרשמתי לך בדואר האלקטרוני ענה על השאלה שלך *** זהו חברים שהיה לכם המשך יום טוב

ליטל אם את אומרת זה בסדר אבל......

אני לא עושה פה כלום לך מגיע יותר ממני וכמו שאמרתי גם לכול מי שרושם פה כל כך הרבה מגיע ורק בסופה של הרשימה מגיעה לי וזהו אבל תודה

ליטל תודה רבה!!

כמו אבי אמר שצריך להגיד לך תודה.. אז אני אומר לך תודה!!! רשמתי במיכתב הקודם שאת מנהלת אותו יפה אז אני יגיד לך שוב כי את באמת מנהלת ת'פורום ממש יפה אז תודה רבה לך ולאבי! וגם לכל מי שכותב בפורום של מאיה(היפיופה!!)

כמו שאמרו לך .......

מאי הייתה בסיבוב הופעות בחו"ל .. היא חזרה לא מזמןן .. ולאט לאט היא תחזור לעצמה ותחזור להיות ה-דיוווווווה !

למעלה