אפשר גם?

PsyVodz

New member
נשאבת חזק אהה ?

חח זה מזכיר לי איזה חבר שלי שגם היית לו תקופה כזאת .. של איזה חודשיים .. התחיל לישמוע כל טראק .. לפרש אותם מה לא .. היה מתקשר אליי להגיד לי על כל טראק חדש ששמע .. חח עכשיו הוא יותר רגוע לא יותר מידי מתלהב .. ניראה לי זה תיסמונת כזאת נישאבים לזמן מסויים ואז עוזבים את זה .. קיצר נדבר עוד חודשיים קרן .. בטח תהיי כבר בקטע של פופ או עופר ניסים או משו :]

אני?

וואו, אתה באמת לא מכיר אותי Oס אני הבנאדם שהכי -לא- שומע מזרחית ופופ. כאילו, בנאדם, סלייר וכל מיני -_- חוצמזה אני לא שומעת את זה 24 שעות ביממה. אבללללל, איך שבא לכם :) אני באתי בגישה טובה ועד עכשיו קיבלתי תגובות לא כלכך נחמדות, אז... לי כבר יש את המקור שלי לטראקים טובים (גבי ^^ ). להית'. בגרות מחר :S

asmati

New member
תתעלמי מהאנשים הממורמרים.

ברוכה הבאה וזה מה שמעת עד עכשיו?

כלומר חוץ מטראקים?

עדיין שומעת. פרל ג'אם, פינק פלויד, אליס, אינקיובוס, מרילין, מה לא? אני פתוחה להכל. חוצמפופ ומזרחית :|

PsyVodz

New member
ממ כניראה לא הבנת אותי נכון ..

לא באתי לבוא אלייך בגישה שלילית .. פשוט סיפרתי לך על החבר שלי שממש הזכיר לי אותך .. לא אמרתי שאת כמוהו ותשמעי פופו ! תשמעי מה שבראש שלך תעשי חיים ולילה סטלני

סלייר

Azax Syndrom - Rain גנב שם איזה שתי מלודיות מסלייר ואת לא באת בגישה טובה איך שקראתי את ההודעה שלך הצ'אקרות שלי נפלו כל החדר הוצף באנרגיה רעה והייתי צריך להזיז את הספה לצד השני של החדר

תן לי לגרד את עצמי מהרצפה.

הצחקת אותי למוות. תרתי משמע. אני הרי גוטית וכאלה, לא? יש לי צ'אקרות רעות. ]: לא מבינה למה להיות ביצ'ים. חבל שבאתי ודי.

Mike A

New member
ברוכה הבאה

אני מתפלא שעדיין אף אחד לא ביקש תמונה
בדר"כ כשיש בחורה חדשה, זה הדבר הראשון שקורה

חח תודה, מי שחושק

בתמונה שלי כלכך, היא בכרטיס. לא שזה מיוחד וכאלה P: סתם אחת עם הרחבות ועגיל בעורף ^^ ומלא בובות בחדר! :]

Cosmophillia

New member
אוהו!

אהלן קרן. את תתרגלי לאנשים מבולגנים פה בפורום, לא לקחת ללב. הכול לטובה.

psihadal

New member
הוי מי זה../images/Emo3.gif

מה שלומך, איך מתקדמים לכיוון פורטוגל? ושלום לך קרן וברוכה הבאה

למעלה