אפשר אתכם רציניים?

יש בעיה ואין לי ספק

שהרי השרשור הזה נוצר ממצוקה מסויימת ומכך שאני יודעת שיש כאן אנשים עם נסיון יותר ממני בתחום . היה בהומור כוונתי אצלי אוכל יותר מאמא <לא מנחם אותי >
יש כאן שלישה של מבוגרים הוריו ואני אי אפשר להתעלם מעובדה זו ההורים עובדים יחד ובכל זאת כאן בבית האחראית הבלעדית על הכנת האוכל והדאגה לשיפור האוירה זו אני . השבוע שאיתי יהיה ההתחלה שלו ואם תהיה הצלחה ו/או שיפור באכילתו נוכל להמשיך הלאה עם אימו שלו. תודה על הביקורת הבונה

כולם פה צודקים.

אי אפשר לדעת בלי להכיר את הילד מה הבעיה. יכול להיות שהוא סתם לא רעב (יש לי שניים כאלה פה - שלושה שבועות הם לא אוכלים כלום, ואחר כך במשך שבוע אוכלים בלי הפסקה וממלאים את המאגרים). יכול להיות שהוא פיתח הרגלים לא נכונים, אוכל הרבה ג'אנק, ומגיע לארוחות שבע (שימי לב, האם הוא אוכל הרבה חטיפים וממתקים בלי קשר לארוחות). יכול להיות שזו הדרך שלו להגיב לסיטואציה החדשה שנוצרה. ויכול להיות שכמו שמהפנטת ציינה הוא עלול להיות בתחילתה של הפרעת אכילה (יש מרפאה להפרעות אכילה אצל ילדים גם בתל השומר, במסגרת מחלקת ילדים). רק אתם, שקרובים אל הילד, יכולים לדעת אם זה דבר קבוע, אם זה משהו שהתפתח בזמן האחרון, אם זו בעיה של הרגלים לא נכונים, או אם צריך לטפל ברצינות. פה אפשר רק להצביע על הכיוונים האפשריים השונים.

...Blue

New member
הילד שלך הוא אני :)

גם אני לא אהבתי לאכול שום דבר (אנין טעם פחחחח ) :) והיום אני אוכל בשביל כל השנים שלא אכלתי..
תסירי דאגה מלבך..התיאבון יגיע עם הזמן..

giulietta

New member
עכשיו תאר לעצמך

שהיית אוכל גם בשנים ההן...אללה איסתור...לאיזה גובה היית מגיע

...Blue

New member
לא דווקא האורך מדאיג אותי..

תארי לך לאיזה רוחב הייתי מגיע חחחחח

אי אפשר להניח לו

הניחו לו יותר מדי עד שזה הופך לאסון , הוא בתת משקל ויותר מזה חסר לו המון ויטמינים חשובים בגוף הוא על סף אישפוז ואז יהיה גרוע יותר . אתה כבר לא ילד
גדלת יפה מאוד

Fast Man the 1

New member
תני לו לאכול מה שהוא אוהב..

גם אם זה לחם בלי הקשה , גבינה צהובה (למדי אותו לחתוך את הפרוסות לפסים או צורות ) או ביצה . משהו בחוש הטעם והרח שלהם דפוק .

סגולית

New member
תבקשי ממנו לצייר עץ ותשלחי לג'ול

העיקר לא להתעלם, כי זה נראה כמו עייסק רציני. (אולי הוא רוצה דוקא להתאשפז..כדי להרוויח צומי)

מיקושה

New member
אהלן דניאלה../images/Emo13.gif

אי אפשר ממש לגרום לילד לאכול..מלבד לחכות שהוא ירגיש שרוצה.. הכי טוב..לשבת כולם יחד לאוכל ולא להציק לו...הוא עוד עשוי להנות מכל הטררם שמיסביב..ולעשות פשוט דווקא.. הבעיה שהוא לא גדל אצלך..כך שאת לא ממש יכולה להקפיד..פשוט לזרום איתו ועם הרצונות שלו..יושבים יחד לשולן..להגיש לו את האוכל כמו לכולם בפעמים הראשונות הוא יבחן וייווכח שאין יותר מידיי תשומת לב מסביב הנושא המדובר הוא יאכל לבד..
אחיינית שלי מחרימה את האישה של אבא שלה בגלל שניסתה להאכיל אותה יותר מידיי(היא רזה מאוד)לחנך יותר מידיי..להיות הפסיכולוגית מידיי..פשוט לא רוצה ללכת לשם.. תני לזמן לעשות את שלו בכל זאת הילד חווה סוג של טראומה..(טובה בטוח לטווח הארוך)..אבל אם כרגע נסתכל בגובה עיניים של ילד קטן..בכל זאת זעזוע.. לגבי חוסר משקל..לבן שלי יש את אותה בעיה..תת משקל יחסית לגובה, מקבל ויטמינים ואומגה 3..חזר התאבון.. בהצלחה

למעלה