אפשר אולי המלצות לתרגילים טובים ליד אחורית?

אפשר אולי המלצות לתרגילים טובים ליד אחורית?

אני מרגיש שהיא לא גודלת אצלי אני עושה 2 תרגילים בקרוס אחד עם חבל מעל הראש ואחד אני מוריד מוט כלפי מטה יש למישהו הצעות? תודה!

MidNight Flame

New member
אתה עושה תרגילים מצויינים

נסה לשנות טווח חזרות ובדוק את כמויות החלבון שאתה צורך כל יום

אלי ו.

New member
עוד תרגילים

מקבילים, פשיטת מרפקים מול מוט (לחיצה צרפתית), לחיצת חזה באחיזה צרה. אפשר גם לעשות שילובים נחמדים כמו למשל, תרגיל ראשון מקבילים, תרגיל שני רב סט פשיטה מול כבל כלפי מטה ומיד, בלי הפסקה, פשיטה (במשקל נמוך יותר, דגש טווח תנועה מלא, מרפקים מאחורי האזניים) פשיטה מול כבל מעל הראש. עוד רעיון קטן, אם אתה ממש תקוע בשריר מסויים, העבר אותו לתחילת האימון. (כן, לפני החזה, לפני הגב, לפני הרגליים)

G1988

New member
אצלי זה ממש ההפך

הלוואי על הקדמית שלי שתהיה מפותחת כמו האחורית...אינדיבידואליות זה דבר נפלא

qweasd1

New member
זה רעיון!

שיט, איך לפעמים מישהו צריך לבוא ולאמר משהו מפורש כדי שאני אבין.. הראש תקוע על "יד קדמית אחרי גב", יד קדמית תקועה, ואני בשלי...

קינקי567

New member
לא מומלץ דווקא לעבוד קודם כל על שרירים

גדולים ורק אח"כ על קטנים? אם אעבוד על אחורית בתחילת האימון זה יוריד את היכולות שלי בגדולים לכמעט חצי.

גיאספס

New member
אין בעיה עם זה

הרי הוא רוצה לתת דגש גדול יותר ליד אחורית. על אותו עיקרון גם היד אחורית תהיה עייפה יותר אחרי שרירים גדולים

אלי ו.

New member
לא מומלץ למי?

את צודקת שיש כללים אבל הכללים כמו ששמם מלמד אותנו הם כלליים. ספציפית, אם הנסיבות מצדיקות, ומבינים את הרעיון מאחורי הכללים, מותר ואפילו צריך, לשבור את הכללים. וכן, את צודקת, המחיר הוא פגיעה אפשרית באימון של השרירים הגדולים. במקרה של מתאמן שיש לו חזה של שוורצנגר ויד אחורית של נינט טייב המחיר הזה נשמע סביר.

InfoLook4

New member
צחוק צחוק...

אבל בתקופת המסה היתה לה חתיכת יד אחורית! אבל אז היא עשתה חיטוב לא משו הכל הלך...

למעלה