אפשרות לקניית מפיות מרוכזת .....

talis2

New member
אפשרות לקניית מפיות מרוכזת .....

יש לי אפשרות להשיג 16 דוגמאות יפות של מפיות הן באות בחבילות של 16 מפיות לחבילה האם משהו מעוניין? נא לשלוח לי מסר לבדיקת כדאיות מחיר נמוך. תודה מראש טלי

ofronet

New member
../images/Emo140.gifכל הכבוד על היוזמה!יש לך אפשרות

לתת יותר פרטים? או אולי תמונות של המפיות?

עדי 4

New member
ואני עוד מחכה למפיות מההזמנה

הקודמת. שילמתי על מפיות ולא קיבלתי אותן. לא יאומן איך סידרו אותנו

kashke

New member
לא יפה לדבר ככה!../images/Emo132.gif משכית תביא

את המפיות עם חזרתה ארצה מחו"ל.

עדי 4

New member
משכית בחו"ל?

מאיפה לי לדעת?(עברו כבר כמה חודשים טובים,,לא?!) אם היו מגלים לי שיש עוד סיכוי שאראה איזה מפית אז לא הייתי אומרת את זה. תודה על העדכון, מחכה בסבלנות ומתנצלת בפני משכית.

kashke

New member
../images/Emo132.gif רק לעידכון..

משכית נסעה עם המשפחה לחודש בערך. היא אמורה לחזור תוך שבועיים (נדמה לי) לפני נסיעתה היא כתבה בפורום שהיא תביא את ההזמנה, ש"עלתה" לה המון עצבים כי היו כל פעם אי הבנות עם הספק. וגם כתבה, המקסימה הזו, שאם מישהי מתחרטת..היא תחזיר כסף. כך שלא הלך כלום לאיבוד. ועכשיו גם את יודעת
אילה

עדי 4

New member
את חמודה,תודה על העדכון המפורט

אני יודעת ממשכית שהיא התעצבנה נורא. לא חשבתי שהיא עשתה עלינו רווחים אלא חשבתי שגם היא נפלה פה בפח. אני שמחה שהסוף יהיה סוף טוב.

ג ג ג

New member
גם אני מעוניינת. האם ניתן ...

לראות דוגמאות של המפיות? גלית

קניתי היום 12 חבילות של 16 מפיות

כל אחת בדוגמאות מרהיבות. משהו משהו, עוד נשארו כמה שלא נראו לו הדוגמאות בחנות וגם הבת שלי פסלה על הסף. ודבר נוסף אני מאד רוצה לדעת איפה לומדים בסדנא כזו להצמיד מפיות כאלה לדברים כי הדברים שראיתי כאן משגעים. עכשיו כשיש לי זמן בבוקר ומפיות מה הלאה? והעלויות של הסופר סנטר: יש חבילות ב-7.90 (רק לא ספרתי כמה בחבילה). יש חבילות ב-11.90 (נדמה לי 16). ויש גם ב-12.70 (שוב 16 מפיות). מי שרוצה שיפנה אלי במסר.

kashke

New member
../images/Emo124.gifרוצים לראות תמונות../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קבלו תיקון - 20 בחבילה

ולגבי סריקה של המפיות אין לי סורק ויש לי בעיה. אם אני אצליח להגיע לחמותי אני אקח איתי דוגמיות. מלבד זאת לא קיבלתי תשובה איפה לומדים להכין כלים מהמפיות תודה? בררתי כבר אצלנו במתנ"ס ו/או שהם לא יודעים על מה שאני מדברת או שאני לא יודעת איך קוראים לזה.

talis2

New member
פרטים....../images/Emo6.gif

אז ככה יש 12 דוגמאות שונות ,אני מקוה עוד היום בערב לסוע לראות כול חבילה תעלה גג 9 שקלים אני עוד עובדת על המחיד בכול חבילה 16 מפיות הדוגמאות על המפיות הן בעיקר פירות ,קויים ונקודות בכול מיני צבעים ופרחים,מאחר ולא ראיתי את המפיות אני לא מתחייבת על כלום אבל במידה והן יהיו יפות אני מניחה שאני אקח אותם ויעשה בית פתוח שישי שבת הקרוב אצלי בבית בת"א ,כנראה שיהיו גם מוצרי עץ במחיר זול ושוב הכול יהיה תלוי בהיענות ,ובאיכות וביופי של המפיות אז פרטים ימסרו בהמשך מי שעדין מעונינת נה לשלוח לי מסר יום טוב

למעלה