אפרת ודליה בוקר טוב

גילה ב

New member
אפרת ודליה בוקר טוב

קודם כל שנה טובה לכולנו ובעיקר לילדנו. קראתי את תשובתכם אני עם יד על הדופק כל הזמן,במידה ולא אראה התקדמות אפילו קטנה מאוד אלחץ על איבחון מסודר. תודה על העזרה. בקשר לילדה. בשבוע הבא יש איבחון נירולוגי אשתף אותכן בתוצאותיו. כרגע הרגשתי שהיא מתקדמת ,מנסה, לא מותרת ,מודעת לקושי שלה אבל עדין מתבישת מכיוון שהיא ילדה שרגילה להוביל מבחינה חברתית ופתאום היא מאחור. לא תמיד משתפת אותי ,אני לא לוחצת אך מלווה אותה לפעמים מרחוק מדי לטעמי אבל אני נותנת לה להכתיב את הקצב. אז יום טוב לכולם ונדבר בהמשך.

היי גילה, שמחתי לקרוא

שאתם בכיוון של עשיה ואבחון, בכל מקרה אני יכולה להגיד לך שהקטע החברתי בגילאים הצעירים של בית הספר משפיע עמוקות על הילדים, וכדאי מאוד לנסות לחזק אותה בתחום הזה, אולי על ידי חיזוק האגו כדי שלא יוצר נזק. שיהיה בהצלחה ואל תשכחי לעדכן. אפרת

גילה ב

New member
אפרת

כרגע אנחנו מאוד מחזקים אותה בתחום החברתי בכיתה היא אחראית על החיות(אוגרים,ארנבות) דואגת להאכיל לנקות מאוד לוקחת זאת ברצינות , למזלנו יש לה מורה מדהימה פשוט תענוג שיש לנו אותה . כרגע אנחנו לפני היום הולדת, כבר מספר ימים אני עובדת איתה ומכינה יצירות שונות להפעלת הילדים ,חשוב לה שהמסיבה תהיה בלתי נשכחת כדבריה. במקביל היא התחילה טיפול עם פסיכולוגית בדרמה משחק ויצירה , היא מאוד מרוצה וגם אנחנו. אם יש לך טיפים קטנים אשמח תמיד לשמוע. תודה ויום טוב

יכולה להזדהות -

גילה יקרה, אני מאוד מזדהה עם העניין החברתי, גם בתי מצאה עצמה מחוץ למעגל בבית הספר אחרי שנים של היותה מובילה חברתית בגן, אני חייבת להודות שאנחנו לא נהנים ממורה פתוחה ואינטילגנטית אלא ממישהי שעסוקה "בלכסות את התחת" שלה במקום לעזור לילדה, כך שגם אנו מצאנו את עצמנו הולכים איתה לריפוי באמנויות מבטיחה להביא לפה דברים שנראה לי שיעזרו. עד אז נשיקות ומחזקת את שתיכן והלוואי והיומולדת יהיה נפלא ומהמם וידברו עליו כל השנה! אפרת

למעלה