[אפרת בבקשה לא]

NB102

New member
[אפרת בבקשה לא]

אל תתיחסו לכותרת. אני לא נראה טוב, אולי מכוער וקשה לי להתמודד עם זה

LIHILM

New member
לא ריאתי לא אשוט.. א=ב=ל

בכל אחד יש יפי צריך להסתכל נשמע שאתה מעביר אובר ביקורת על עצמך בקטע הזה עוד.. אתה לא אוב' אתה בלחת מדי מיזה כשתיתן לזה פחות חשיבות, כשתאמין בעצמך הכל ישתנה, מהבפנים לחוץ

NB102

New member
אוי,

להשתנות מבפנים לבחוץ. כמה שמעתי את זה. כאילו שזה באמת ישנה את המראה שלי.

טלינקה5

New member
זה באמת ישנה, תאמין או לא

כשאדם שלם עם איך שהוא נראה הוא מקרין את זה לבחוץ.

אני חושבת

שאתה מתעסק יותר מידי בתפל ולא בעיקר נכון החיצונית גם חשובה אני לא יגיד שלא והיא מעסיקה את רובינו אבל גם אם תמשיך לבכות על זה זה לא ישנה כלום. תלמד לאהוב את עצמך איך שאתה או שתנסה לעשות דברים שישנו את מה שאתה לא אוהב בעצמך. אבל כל הזמן להתעסק בזה זה מעייף וצורך הרבה אנרגיה סתם, לחינם.. מה שבאמת חשוב זה שאתה צריך לאהוב את עצמך את מי שאתה באמת וגם לאהוב את החיצוניות שלך אולי לא לאהוב אולי לקבל..., לנסות להשתנות תתחיל לפעול למה לבכות כל הזמן ממש לא יעזור

NB102

New member
אבל,

איך אפשר לאהוב ולקבל את עצמי כשפתאום אני רואה שעובר איזה כוסון הורס או מישהו חתיך\חמוד מאוד? זה יכול לאכול אותי מבפנים. להמון אנשים המראה החיצוני חשוב וזה חלק נכבד במציאת בן\בת זוג.

לא הכרחי

יופי זה מה שרובינו היינו רוצים אצלנו ואצל בת/בן זוגינו אבל תאמין לי שאחד שהוא לא כזה "הורס, סוף" יכול להראות טוב לא פחות ממנו. השאלה איך אתה מטפח את עצמך ואיך אתה מפגין החוצה את היופי שלך. לטפח הכוונה זה שיהיה נקי, שיפיץ ריח טוב כל הזמן (בשמים, כרמים וכו') להראות מטופח כלומר בלי ליכלוכים בציפורניים בלי כורי לילה בעיניינים.., להראות שמח, להיות בעל ביטחון עצמי, לקבל את איך שאתה נראה ותאמין לי שאם תקבל את זה זה יוקרן אם תרצה או לא כלפי החוץ. ואני חייבת להוסיף.. שמתי לב שיוצא מהודעה שלך ניצוצות של קנאה. זאת גם חלק מהבעיה פה. אל תקנא, אין לך במה לקנאות, כל אחד והמיוחד בו. כל אחד והיופי שלו. תפנים את זה.

NB102

New member
אז זהו, מה אני רוצה לעשות...

זה להראות בעצמי כוסית. לרזות מאוד, להיות חלק בגוף ובפנים, לעבור טיפולי פנים, להאריך שיער (אולי לצבוע) ועוד דברים. פשוט לשנות את המראה הגברי שבי. להיות יותר נשי, יותר עדין, יותר אשכנזי וכוסוני.. לשנות את הלוק, המראה הרגיל והלא מלהיב. זה מוציא ממני המון משאבים (וכסף) ולבנתיים אין לי כוח לעשות דברים בנידון, לא לרזות ולא כלום. כמו איך שאנשים כותבים לי, אני בוכה ומצפה שיקרה משהו /: מה לעשות, אין בי כוחות ובגלל זה רוצים לשלוח אותי לפנימייה שיקומית

israpper

New member
נתנאל כנס

אתה צריך להשלים עם זה שככה נולדת וככה אתה,ככה לפחות אני חושב.אתה צריך לאהוב אותך כפי שאתה,ולא להשתנות כדי למשוך מישהו אחד או אחר.אתה הרי רוצה בבסיס חום ואהבה ,וחום ואהבה נוצרים מחיבה לבן אדם ,לא רק מהמשכות.ונורא קל לפתח ציפיות,אתה רוצה לראות כמו אולי גלית גוטמן/כוסית אחרת ,אני נגיד ארצה להיות הכי טוב בתחום מסויים,נגיד להיות ראפר תותח כמו אמינם ,או חזק כמו בטיסטה (ראה תמונה). נכון שזה יפה לשאוף,אבל בדר"כ לא כל זה מציאותי. תמיד אפשר לשאוף להיות טוב יותר,אבל יש דברים שהם כבר מוגזמים.

shani שני

New member
אבל זה כרגע מה שיש, נכון?

גם אם זה נכון וגם אם לא. איך מתמודדים עם זה? אני לא יודעת איך אתה נראה, לכן לא אבוא בהצהרות, אבל גם אם זה נכון, וגם אם לא, אתה לא תקרוס בגלל זה. למה? כי זה עוצר בעדך בכ"כ הרבה דברים..אתה משותק, לא עושה כלום. ואתה יודע את זה. אני יודעת שזה מאוד מאוד חשוב לך, אבל באיזה מחיר? במחיר של הכל? תחשוב על זה, בבקשה.

למעלה