אפרופו ווילד אולי את מכירים..?

אפרופו ווילד אולי את מכירים..?

תופעה שקרתה לי בערך שלוש פעמים ביומיים האחרונים כשניסיתי לעשות ווילד אני שוכב, מתרכז במשהו.. פתאום אני מבין שאני בחלום (צלילות מאוד נמוכה) ובאותו רגע חוזר לערנות! (עדיין עם עיניים עצומות) זוכר מה חלמתי שם לפני שניה.. או בקיצור - אני לא עובר שום שלב שתואר עד כה כסימפטום של ווילד, כאילו ששלב הכניס לחלום הוא ממש מידי אבל בלי שום תופעות מעבר כמו רעידות וויברציות קולות צלילים ושאר ירקות. רעיונות, מישהו? חוויתם משהו כזה?

EshedI

New member
אולי

תראה, כשעושים ווילד, אתה מרוכז הרבה יותר בעצמך ופחות בסביבה. יכול להיות שרק דמינת ולא באמת חלמת? (אתה מבינים למה אני מתכוון?) כי בפעם הראשונה שבאמת הצלחתי עם ווילד הייתי פשוט בטוח שאני כבר חולם אין שאלה של "אולי אני לא ישן עדיין?" כי אתה ממש רואה את הכל זז לידך ולא סתם כמו שאני עכשיו מדמין למשל מה עשיתי לפני חצי שעה

EshedI

New member
אולי

תראה, כשעושים ווילד, אתה מרוכז הרבה יותר בעצמך ופחות בסביבה. יכול להיות שרק דמינת ולא באמת חלמת? (אתה מבינים למה אני מתכוון?) כי בפעם הראשונה שבאמת הצלחתי עם ווילד הייתי פשוט בטוח שאני כבר חולם אין שאלה של "אולי אני לא ישן עדיין?" כי אתה ממש רואה את הכל זז לידך ולא סתם כמו שאני עכשיו מדמין למשל מה עשיתי לפני חצי שעה

הממ

במחשבה שניה (לאחר קריאת תגובתך) - אני פשוט זוכר מה קרה לפני שניה. יכול להיות שלא הייתי מודע לזה שאני חולם אלא פשוט התעוררתי אחרי דקה מכיוון שלכאורה אני אמור להיות מודע (כמו שמתעוררים אחרי שהשעון צלצל פעם ראשונה בבוקר ונרדמים שוב אחרי הצלצול) ורק אז זכרתי מה חלמתי.. גם זאת אפשרות אבל אז לאן נעלמו כל התופעות של כניסה לחלום??

EshedI

New member
אני אסביר לך

התופעות האלה, כשאתה הולך לישון בטבעיות, קורות כל לילה, ולמרות זאת אתה לא זוכר אותן נכון? זה בגלל שאתה כבר במצב של אי-הכרה כשהן מתחילות (אני לא אומר "ללא הכרה" כי זה משהו שונה) אז רוב הסיכויים שבאמת עברת את התופעות הללו, אך פשוט אתה לא זוכר אותן

LucidGuess

New member
גם לי זה קרה בדיוק כמו שתארת

לא תמיד מרגישים וויברציות ואת שאר התופעות, לפעמים ניכנסים מידית לחצלול, אני לא יודע במה זה תלוי בדיוק. גם לי זה קרה כמה פעמים לאחרונה כשניסיתי ווילד, היו כמה פעמים בתוך כדי הווילד שפתאום תפסתי את עצמי שניה אחרי יציאה מחלום, חלום ממש ולא סתם דמיון, חלום שבו ממש הלכתי, ודיברתי עם אנשים, ועשיתי דברים ושניה אחרי זה פתאום שוב הייתי במודעות עצמית והמשכתי לנסות... אפילו לא שמתי לב איך ניכנסתי לחלום ובטח שלא הרגשתי וויברציות או שיתוק שינה... לעומת זאת היו הרבה פעמים אחרות שהרגשתי את השיתוק שינה והוויברציות והקולות והמראות המפחידים, אז כנראה שזה לא קבוע. Lucid

שיטה

שניסיתי ונראית מעניינת זה ממש לפני שאני מרגיש שאני מתחיל להרדם אנימנסה לראות את עצמי בגוף ראשון עומד איפשהו ואז לדמיין שאני מסתכל על הידיים שלי ומשפשף אותן ואז על הרגליים וככה על כל מיני חלקים בגוף שלי מזיז אותן ועושה תנועות.. עד עכשיו כל פעם שעשיתי את זה די מהר מצאתי את עצמי מתעורר מחלום (כמו מה שסיפרתי למעלה).

למעלה