אפרוח בקאמבק

מצב
הנושא נעול.

Big Mama 1

New member
איטס אבאוט טיים דארלינג......../images/Emo13.gif

אפרוח בקאמבק

שלומלום מגועגע לכוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווולם
YYY כמה שהתגעגעתי ואני סופסופ פה בזכות הזוג המקסים
משה ושרון
צהוב מועך.
לכל ההריוניות החדשות,,,יאללה לפזר עוד קצת אבקה לפני שאתן פורחות כדי שגם אני יהנה
לכל הבטאות השליליות ויאללה בואו נעשה בווווווו קולקטיבי כדי להבריח את כל המכשפות הארורות.
ונצא בקריאה רמה לכל החסיות שבעולם, כדי שיתחילו להתעורר ולעשות את עבודן נאמנה.
אין אין, אני חייבת לחנטרש חינטרושים לכבוד הקאמבק
באשר אלי,,,הממממ,,,לפי הקצב הזה, אני אזכה לעוד שאיבה נורמלית בדיוק בעוד שנה כפי שהיה עד הלום
משו השתבש אצלי לגמרי,,,המחזור זה לא מחזור, מעין דימום עצל של פצע יבש, והביוץ מתרחש לו בשיא המחזור כשהרירית כמו קו ישר של חולה שנפטר עליו השלום
בסופשבוע שושה מכשושה הופיעה במלוא כיעורה, בבדיקה של תחילת טיפול הופיע זקיק ענקקקק בגודל של 24מ"מ, הרירית נעלמה מהמסך, ונוזל נמצא בחלל,,,,בדיקות הדם הראו על עיצומו של ביוץ, כשבעצם הרגשתי אותו לפני כשבועים וחצי,,,אז אחלה,,,לבייץ כל שבועים זה פיצוצ לגבות אבל ביזבוז משווע של ביציות יקרות מפז. בקיצקצ,,,הממממ,,,זה מה שנקרא: "און דה פז" בגיבריש צחה
נו הייתי חייבת לחזור לג'יבריש המפורסם שלי
מועך מאפרוח שממש ממש התגעגע.
איטס אבאוט טיים דארלינג......

תפסיקי לסדר לעצמך קאמבקים לפה, ותעשי קאמבק אחד גדול בפורום העגול, פסדר? 'תגעגעתי אלייך משוגעת צהובה שכמותך
לשי.

איזה כייף שחזרת אלינו../images/Emo9.gif

אפרוח בקאמבק

שלומלום מגועגע לכוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווולם
YYY כמה שהתגעגעתי ואני סופסופ פה בזכות הזוג המקסים
משה ושרון
צהוב מועך.
לכל ההריוניות החדשות,,,יאללה לפזר עוד קצת אבקה לפני שאתן פורחות כדי שגם אני יהנה
לכל הבטאות השליליות ויאללה בואו נעשה בווווווו קולקטיבי כדי להבריח את כל המכשפות הארורות.
ונצא בקריאה רמה לכל החסיות שבעולם, כדי שיתחילו להתעורר ולעשות את עבודן נאמנה.
אין אין, אני חייבת לחנטרש חינטרושים לכבוד הקאמבק
באשר אלי,,,הממממ,,,לפי הקצב הזה, אני אזכה לעוד שאיבה נורמלית בדיוק בעוד שנה כפי שהיה עד הלום
משו השתבש אצלי לגמרי,,,המחזור זה לא מחזור, מעין דימום עצל של פצע יבש, והביוץ מתרחש לו בשיא המחזור כשהרירית כמו קו ישר של חולה שנפטר עליו השלום
בסופשבוע שושה מכשושה הופיעה במלוא כיעורה, בבדיקה של תחילת טיפול הופיע זקיק ענקקקק בגודל של 24מ"מ, הרירית נעלמה מהמסך, ונוזל נמצא בחלל,,,,בדיקות הדם הראו על עיצומו של ביוץ, כשבעצם הרגשתי אותו לפני כשבועים וחצי,,,אז אחלה,,,לבייץ כל שבועים זה פיצוצ לגבות אבל ביזבוז משווע של ביציות יקרות מפז. בקיצקצ,,,הממממ,,,זה מה שנקרא: "און דה פז" בגיבריש צחה
נו הייתי חייבת לחזור לג'יבריש המפורסם שלי
מועך מאפרוח שממש ממש התגעגע.
איזה כייף שחזרת אלינו

מצב
הנושא נעול.
למעלה