אפקט הפחד של אי ביי והמפוחית המדהימה

AeroTom

New member
אפקט הפחד של אי ביי והמפוחית המדהימה

מקרה משעשע. אז ככה-כידוע (או לא) קולומביה הוציאה לבובו 50 מפוחיות אמיתיות של Hohner עם לוגו הלהקה עליהן ובתוך קופסה מדהימה. מוצר משעשע עד מאוד שיש רק 50 כאלה בעולם. כבר עלו לאי ביי כאלה בעבר ורובן נמכרו בסוף בסביבות 80,90 דולר. לפני לא הרבה זמן הסתיי םעוד מכרז על מפוחית כזאת, כפי שאפשר לראות ממש כאן (תראו איזה מדהימה!!). אני וענבל AKA בלבל פה, צפינו במכרז ואז אמרנו למה שלא נעלה סתם בדולר את ההצעה לכיף (משהו שעשיתי בזמנו עם מפוחית כזאת אחרת.סתם כדי שהשם שלי יהיה רשום במלחמה על המוצר). המכרז אז היה על 51 דולר בערך. אז אני שמתי 52 (כמובן לא הספיק להצעת המקסימום של מי שהוביל את המכרז) ואז ענבל גם לכיף שמה יותר ואז גילינו משחק מפחיד\משעשע\מרתק שכזה שצריך לשים יותר מהשני על המוצר. משהו כמו אפקט הפחד...יש לציין שלמרות כל היופי במוצר המדהים הזה, שנינו ממש לא בנינו על לקנות את זה בכזה סכום עתק (לפחות לא כרגע). אז התחלנו לשחק וזרמנו הצעה אחרי הצעה וזה התחיל להיות ממש מפחיד (ומרתק כאחד!).העלנו את המכרז כבר עד 80 דולר עם ההצעות שלנו, זה כבר שלב שבו יכלנו בלי בעיות להוביל במכרז ולזכות במפוחית (ולשלם עליה סכום עתק שלא התכוונו לבזבז). ההצעה האחרונה של ענבל הגיעה ל-82 דולר ואחר כך אני שמתי 84 דולר וכך הסתיים לו המשחק- The eBay Factor. לפניכם דף ההצעות של המכרז. שימו לב להצעות של היוזרים: inbalbal tomercoop אנחנו חיינו פה על הקצה עם השעשוע הזה. רק אחרי זה קלטנו שהצענו יותר מ-80 דולר. היינו יכולים גם לזכות בזה ולשלם את הסכום הזה+משלוח שגם לא זול. אז אני משער שזה הכי קרוב אי פעם שמישהו מישראל היה קרוב ככה לזכות באחת מ-50 המפוחיות המדהימות האלה. בסופו של דבר סכום הזכיה של המפוחית היה 85 דולר (דולר אחד יותר מהכי הרבה שאני שמתי) ורק לחשוב שאם לא היינו עושים את אפקט האי ביי פחד הזה, מי שזכה בזה היה יכול לקחת את זה גם ב-50 ומשהו דולר. די דפקנו אותו אפשר להגיד, או אותה... זה היה משחק מרתק ומפחיד כאחד, אך לבסוף מישהו היה חייב להיכנע ולהפסיק עם ההצעות. נסחפנו קצת...מי יודע--אולי במשחק הבא עם איזה מוצר משעשע אחר, מישהו מאיתנו יזכה בו בטעות בסוף...

SaintJohn

New member
תומר, מה עשית לענבל!../images/Emo2.gif

ענבל, תומר עושה לך שטיפת מוח! מענבל "יש-לי-הקצבה-חודשית-להוצאות", היא נהפכה לענבל "בואו-נראה-מי-שם-יותר-כסף"! והעיקר שאמרת שאני משועמם עם התמונות! Goodness gracious me! lol
ולעזאזל, אני צריך להשיג לעצמי מפוחית כזאת יום אחד...

בָלבָל

New member
חחחח

זה ממש כיף... אתה רואה שבסוף אני עצרתי את התחרות בסוף ולא נתתי לתומר לגרום לי להציע 86 דולר!
אל תדאג, עושים את זה רק על מפוחיות חחחח ואתה גם היית מצטרף אני בטוחה

AeroTom

New member
84 פאקין דולר לא הספיקו...

הייתי קרוב אבל מאי פעם להשיג אחת כזאת, עוד שבכלל לא תכננתי ללכת על זה... זה משחק מרתק! כדאי לך לנסות! מפחיד ומותח כאחד! זה מותח את גבולות ועצבי המשתתף השני למחוזות חדשים שלא ביקרת בהם!

AeroTom

New member
גם אם מבלים איתי מספיק זמן...

כנראה זה משפיע. הכל לטובה!!
שעשועים לרוב!!
Livin' On The Fuckin' Edge

AeroSlash

New member
../images/Emo32.gif רק עכשיו ראיתי!!!!! ../images/Emo2.gif

את עובדת במשרד עורכי דין!?!?!?!?!?!?!?!?!?

AeroSlash

New member
עזבי...

השאיפה הגדולה שלי לעתיד
תכננתי עם תומר אפילו לתבוע את הדס אהרון והכל..

AeroTom

New member
הדס היא רק חלק קטן מהרשימה...

אבל היא תהיה ה-Case הראשון שלנו... AA & CC Limited Edition Law-Firm

AeroTom

New member
ב-"מדרדר" את מתכוונת ל-

"הופך את החיים שלהם ליותר מרתקים"

בָלבָל

New member
יש בזה משו...

זה מאוד מעניין שכל הזמן יש מוכרים... הייתי מצפה שמי שיש לו נכס שכזה ישמור עליו כמה וכמה עשרות שנים... איפה ראיתם שיש רק 50 כאלה?

AeroTom

New member
כי כל מי שקיבל מפוחית כזאת-

כנראה לא הכי צריך אותה בעולם. כי אני משער קיבלו אותה עובדים של קולומביה ומי שקשור אליהם. אלו בטח לא מעריצים גדולים של הלהקה ולמה שהם לא יעשו מזה כסף, הרבה כסף...באי ביי? בינתיים נתקלנו במשהו כמו איזה 5 כאלו נראה לי למכירה שם. יש 50. קראנו על זה בזמנו וזה נשמע גם די הגיוני שדבר כזה יצא במהדורה מאוד מוגבלת. זה כמובן לא יצא למכירה, אלא חולק בטח בין אנשים שמכירים את האנשים הנכונים...

בָלבָל

New member
אני לא בטוחה

אבל אולי קראתי פעם שהן חולקו כפרס בתוכנית רדיו כלשהי... אמממ... טופ אי אפשר ממש לדעת... צריך למצוא משהו רישמי

למעלה