אפקט הכט: אזרחים חוששים-ופועלים

אפקט הכט: אזרחים חוששים-ופועלים

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/101/355.html?hp=1&loc=8&tmp=9428 קראתי את הידיעה בעיתון כשחיכיתי לאימון האישי בחד"כ והתגובה שלי הייתה שפשוט התגלגלתי מצחוק
מתוך אתר NRG: "הסיפור הבא יכול בהחלט להיות בסיס לפרק בתוכנית: חסרת בית ממרכז הארץ מצאה עצמה בסוף השבוע מעבירה לילה בתא המעצר באבו כביר בשל מחווה מוגזמת של שתי צעירות שהיו בטוחות כי הן מצולמות לתוכנית המצליחה". מה דעתכם

RacheLeob

New member
יו איך בא לי פיצה!!

אולי אני אעשה את עצמי חסרת בית ומישהו ידחף לי מגש? (עם עגבניות, בצל ופלפל חריף, בבקשה? וקולה קפואה לא דיאט?)
(אה! ולחם שום! עם רוטב עגבניות... יו אני רעבה...)
זה היה ברור שזה יקרה, זה כ"כ מצחיק אבל עדיף שאלו תהיינה הצרות שלנו... לי התכנית עזרה לעשות סדר בראש. למשל, שחגיגת זה לא חוקי. לא ידעתי את זה ואם אני הייתי נתקלת בסיטואציה כזו במכולת הייתי מנידה ראש וחושבת על הנוער של היום כמה הוא מקולקל, אבל לא הייתי עושה כלום בגלל שהייתי בטוחה שזה חוקי...

../images/Emo6.gif מצחיק אבל עצוב ../images/Emo8.gif

בהחלט התוכנית עושה סדר בראש. קצת הזוי אבל שאנשים חיים בפחד שהם בתוכנית ורק בגלל זה הם מתנהגים ועושים, גם אם מכריחים אנשים שהם יעזרו להם. זוהי שאלה מוסרית-האם זוהי עזרה למען העזרה לזולת, או עזרה למען שנצא טוב בתוכנית, במידה ובאמת מצולמים.

chinuchit008

New member
אפשר להסתכל על זה במובן של

זה שאנשים עוזרים יותר, שזה נהדר.

למעלה