אפליקצית Android Auto לגלקסי 21 אולטרה

רכשתי טלפון חדש גלקסי 21 אולטרה והעברתי איליו את כל התכולה של המכשיר הקודם מסוג גלקסי 9+. הכל עבר כשורה מלבד אפליקצית ה Android Auto שהשתמשתי בה בהצלחה (יחסית) בגלקסי 9+. למרות ניסיונותי הרבים לא הצלחתי למצוא ולהוריד אפליקציה זו לטלפון החדש ולכן לצערי הרב אני לא יכול להשתמש בוייז לניווט שזה מאוד מצער לאחר שהשעקתי כסף רב בטלפון החדש.
אני יודע שאפליקצית ה Android Auto לא נתמכת בישראל (מוזר מאוד) אך שמעתי שישנה דרך לעקוף את הבעיה ע"י הזדהות באופן כלשהו כמשתמש מארץ שאפליקציה זו כן נתמכת. אודה מאוד למי שיכול לעזור לי (תוך פירוט הצעדים) להתגבר על בעיה מציקה זו
תודה

GoldenEyes

Well-known member
רכשתי טלפון חדש גלקסי 21 אולטרה והעברתי איליו את כל התכולה של המכשיר הקודם מסוג גלקסי 9+. הכל עבר כשורה מלבד אפליקצית ה Android Auto שהשתמשתי בה בהצלחה (יחסית) בגלקסי 9+. למרות ניסיונותי הרבים לא הצלחתי למצוא ולהוריד אפליקציה זו לטלפון החדש ולכן לצערי הרב אני לא יכול להשתמש בוייז לניווט שזה מאוד מצער לאחר שהשעקתי כסף רב בטלפון החדש.
אני יודע שאפליקצית ה Android Auto לא נתמכת בישראל (מוזר מאוד) אך שמעתי שישנה דרך לעקוף את הבעיה ע"י הזדהות באופן כלשהו כמשתמש מארץ שאפליקציה זו כן נתמכת. אודה מאוד למי שיכול לעזור לי (תוך פירוט הצעדים) להתגבר על בעיה מציקה זו
תודה
הכי טוב לשאול בפורום סלולר

HelpSupport

Active member
תודה
נסה להוריד את קובץ ההתקנה מהקישור ולהתקין - זהו קובץ APK ->

frankthe2

Active member

פורום סלולאר

בנתיים הצלחתי לברר ולמצוא שלמעשה יש לי את אפליקציית האנדרואיד אוטו מובנית בטלפון כך שאין כל אפשרות להיכנס לתוכה ולהגדרות שלה. בזמן חיבור הטלפון עם כבל ה usb למערכת המולטימדיה האפליקציה אכן מתחברת אך החיבור לא שלם. בפעמים נדירות עולה הוויז אך ברןב הפעמים אני שומע רר א. ההוראות הקוליות ללא המפה ובפעמים נדירות עולה לפתע המסך. לאמבין למה ןמה אפשר לעשות

נסה את הלינק הזה, לא עבד על GALAXY 7 אבל עובד עם GALAXY 20+
עוד דבר חשוב שתוכנת האנדרואיד תהיה 11
ניסיתי להוריד דרך הלינק ששלחת לי והאפליקציה הורדה איך אני מקבל הודעה שאפליקציה לא הותקנה. אני מניח שהאפליקצייה המובנית של אנדרואיד אוטו שמגיעה במקור עם המכשיר חוסמת את האפשרות להתקין את האפליקיה שהורדתי וניסיתי להתקין

arseny92

Well-known member
מנהל
ניסיתי להוריד דרך הלינק ששלחת לי והאפליקציה הורדה איך אני מקבל הודעה שאפליקציה לא הותקנה. אני מניח שהאפליקצייה המובנית של אנדרואיד אוטו שמגיעה במקור עם המכשיר חוסמת את האפשרות להתקין את האפליקיה שהורדתי וניסיתי להתקין
יש לאפשר התקנת אפליקציות ממקורות שאינם play store בהגדרות הטלפון, אם לא עזר אז להפעיל developer mode ולהתקין דרך ADB בדיבוג USB.

Samm552

New member
תסיר את האפליקציה המובנת, תבצע כיבוי למכשיר. כעת תפעיל שוב ותתקין מהלינק ששלחתי שוב - זהו קובץ APK, כלומר התקנה של דרייברים. שוב כיבוי והדלקה של הנייד

em28

Well-known member
נסה את הלינק הזה, לא עבד על GALAXY 7 אבל עובד עם GALAXY 20+
עוד דבר חשוב שתוכנת האנדרואיד תהיה 11
תסיר את האפליקציה המובנת, תבצע כיבוי למכשיר. כעת תפעיל שוב ותתקין מהלינק ששלחתי שוב - זהו קובץ APK, כלומר התקנה של דרייברים. שוב כיבוי והדלקה של הנייד

זו גרסה ישנה של האפליקציה, אז כנראה שהגרסה המובנית ׁחדשה יותר.
הגרסה העדכנית:

המקור הזה מנסה להתקין בנוסף לאפליקציה גם תוכנת מעקב של האתר.
קובץ APK זה לא דרייברים, זה בסה"כ קובץ ההתקנה של אפליקציה, כל אפליקציה.

כמו שכתבתי לך בפורומים אחרים - אתה צריך להתקין גם את andoid auto for tablets and smartphones מאותו מקור.

למעלה