אפליקציית זמני אוטובוסים?

מצב
הנושא נעול.

האם יש אפליקציה חינמית (לסמארטפון) שנותנת זמני קוים, כך שאם אני עומדת בתחנה אוכל לדעת מתי הקו יגיע?

יש הרבה

האם יש אפליקציה חינמית (לסמארטפון) שנותנת זמני קוים, כך שאם אני עומדת בתחנה אוכל לדעת מתי הקו יגיע?
יש הרבה
אם יש לך תחנות מוגדרות תנסי את "תחנות"
אם את נוסעת למקומות שונים, נסי את "איפה בוס"

olli3

New member
מנהל
wimb לא עובדת, סתם מציגה שכל הקווים בתחנה

וגם
אוטובוס קרוב
bus real time
moovit
wimb

לפירוט
מדריך האלפיקציות של הרוכב לאוטובוסים
כל הזמן - כולם. לפי מה שהיא אומרת בכל רגע נתון יש 20 אוטובוסים בכל תחנה :) busrealtime - יש תקלות, כל זמן מה אין נתונים לקווים של חברה מסויימת. לאחרונה היו בעיות עם אגד תעבורה ומטרופולין שתוקנו ועדיין אין נתונים על חברת מטרודן. יש לציין כי מפתח האפליקציה כן מתקן את הדברים, אבל בעיקר כשמודיעים לו שיש תקלות.

amirv

New member
אצלי היא עובדת מצויין

כל הזמן - כולם. לפי מה שהיא אומרת בכל רגע נתון יש 20 אוטובוסים בכל תחנה :) busrealtime - יש תקלות, כל זמן מה אין נתונים לקווים של חברה מסויימת. לאחרונה היו בעיות עם אגד תעבורה ומטרופולין שתוקנו ועדיין אין נתונים על חברת מטרודן. יש לציין כי מפתח האפליקציה כן מתקן את הדברים, אבל בעיקר כשמודיעים לו שיש תקלות.
אצלי היא עובדת מצויין

olli3

New member
מנהל
יש לי מוטורולה מיילסטון ולחבר יש נקסוס

אצלי היא עובדת מצויין
יש לי מוטורולה מיילסטון ולחבר יש נקסוס
אצל שנינו זה לא עובד.

אולי באייפון היא עובדת ובאנדרואיד יש תקלה? אולי היא לא מכירה את באר שבע כמו שצריך? :)

תודה, שאלה:

יש הרבה
אם יש לך תחנות מוגדרות תנסי את "תחנות"
אם את נוסעת למקומות שונים, נסי את "איפה בוס"
תודה, שאלה:
באופן כללי אני צריכה מידע מכמה תחנות בודדות. התקנתי את "תחנות" ומשהו שם כנראה לא בסדר, מופיעות רק ההוראות איך להגדיר ווידג'ט ואין אפשרות להמשיך.
התקנתי את "איפה בוס", הוא נראה מצויין רק שאני צריכה כל הזמן להיכנס מחדש ולסמן על המפה היכן אני.
יש אולי דרך להגדיר קבוע את המיקום שלי/העיר בה אני נמצאת? התוכנה "החליטה" שאני במרכז תל אביב, כשאני בכלל בחיפה:)

יש לך GPS בטלפון?

תודה, שאלה:
באופן כללי אני צריכה מידע מכמה תחנות בודדות. התקנתי את "תחנות" ומשהו שם כנראה לא בסדר, מופיעות רק ההוראות איך להגדיר ווידג'ט ואין אפשרות להמשיך.
התקנתי את "איפה בוס", הוא נראה מצויין רק שאני צריכה כל הזמן להיכנס מחדש ולסמן על המפה היכן אני.
יש אולי דרך להגדיר קבוע את המיקום שלי/העיר בה אני נמצאת? התוכנה "החליטה" שאני במרכז תל אביב, כשאני בכלל בחיפה:)
יש לך GPS בטלפון?
איפה בוס ורוב האפליקציות יודעות לקחת משם את המיקום האמיתי שלך.

תחנות זה אכן ווידג'ט שמראה תחנות מוגדרות מראש, נשמע שדווקא זה מה שמתאים לך

לא, אבל מצאתי פתרון

יש לך GPS בטלפון?
איפה בוס ורוב האפליקציות יודעות לקחת משם את המיקום האמיתי שלך.

תחנות זה אכן ווידג'ט שמראה תחנות מוגדרות מראש, נשמע שדווקא זה מה שמתאים לך
לא, אבל מצאתי פתרון
אפשר להגדיר ב"איפה בוס" תחנות מועדפות.

Moshe Shitrit

New member
האם את יכולה לציין איזה טלפון יש לך ?

לא, אבל מצאתי פתרון
אפשר להגדיר ב"איפה בוס" תחנות מועדפות.
האם את יכולה לציין איזה טלפון יש לך ?
למיטב ידיעתי יש מעט טלפונים חכמים שאין להם GPS.
אני מניח שזה אנדרואיד כי לאייפון יש GPS.
היה עוזר אם היית מציינת גם את גירסת מערכת ההפעלה.

אשמח לעזור כאשר יהיה כל המידע.

תודה

מושיקו

orchilit

New member
תפעול "תחנות"-

תודה, שאלה:
תפעול "תחנות"-
(עובד, כמובן, רק באנדרואיד)
אחרי שמתקינים, לא צריך בכלל להיכנס לאפליקציה.
את רק צריכה מדפי הבית שלך ללחוץ המסך, ולהוסיף ווידג'ט/יישומון, לבחור בתחנות 1X3, 1X2 (אפשר אחרי זה לשנות הגודל), ואז לבחור בתחנה הרצויה (מקרבת תחנות או הקלדה דומני) וזהו. אפשר להוסיף כמה שרוצים.

olli3

New member
מנהל
על תחנות להיות מותקנת בזכרון הפנימי של המכשיר

תודה, שאלה:
על תחנות להיות מותקנת בזכרון הפנימי של המכשיר
ולא בכרטיס זכרון SD. גם לי הייתה בעיה כזאת. כמו כן, יש צורך במסך שריק מאייקונים, לחיצה על כפתור התפריט בטלפון> הוסף ווידג'ט וגלילה מטה לבחירת תחנות.

amirv

New member
תבדקי את wimb

תודה, שאלה:
תבדקי את wimb
היתרון בו שהוא עובד בלי GPS
החסרון הוא שבדומה ל"תחנות", אחרי שמתקינים צריך להקדיש כמה דקות כדי לחפש את התחנות הקבועות שלך (הדרך הנוחה ביותר היא על ידי חיפוש קו ואז חיפוש התחנה הקבועה שלך בו) ברגע שמצאתי תוסיפי למועדפים ומאותו רגע זה יופיע לך על מסך הבית של האפליקציה. והפלה, יש "שילוט אלקטרוני" לתחנה הקבועה שלך.

אני אישית עברתי לעבוד בעיקר עם "אוטובוס קרוב" (יש לי הרבה נסיעות מתחנות מזדמנות) הוא מראה מיד את כל התחנות באזור שלך ויש אופציה שיראה רק את המועדפות לאלה שסובלים מעודף מידע.

cwen

New member
תתקיני גם את אוטובוס קרוב

תודה, שאלה:
את פותחת אותה, היא מאתרת איפה את ומציגה את רשימת האוטובוסים בסביבה בלי שאת צריכה לעשות אפילו קליק אחד.

amitk83

New member
ממליץ גם על איפה בוס

את פותחת אותה, היא מאתרת איפה את ומציגה את רשימת האוטובוסים בסביבה בלי שאת צריכה לעשות אפילו קליק אחד.
ממליץ גם על איפה בוס
אפשר לראות את הזמנים של תחנות מועדפות גם כאשר לא נמצאים פיזית בתחנות ורוצים לדעת בערך מתי מגיע האוטובוס לתחנה. "אוטובוס קרוב" מאלץ אותך להיות פיזית בתחנה

cwen

New member
האמת שלא

ממליץ גם על איפה בוס
אפשר לראות את הזמנים של תחנות מועדפות גם כאשר לא נמצאים פיזית בתחנות ורוצים לדעת בערך מתי מגיע האוטובוס לתחנה. "אוטובוס קרוב" מאלץ אותך להיות פיזית בתחנה
האמת שלא
גם באוטובוס קרוב אפשר לגלול את המפה, ואז הוא יציג את הקווים שרלוונטים לאיזור המפה שמוצג.

ההמלצה שלי על אוטובוס קרוב נגעה ספציפית למה שהגולשת ביקשה. גם אני ממליצה לאנשים על איפה בוס, אבל זה פחות מתאים למה שהיא רצתה במקרה הספציפי הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה